Şimdi Ara

Ray-Ban RB2140/901/58 Polarize Cam Güneş Gözlüğü 295.20 TL Paracebe ile 277 TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
104
Cevap
2
Favori
14.250
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lidyana.com'da Ray-Ban RB2140/901/58(parlak siyah çerçeve) Polarize Cam Güneş Gözlüğü 289 liraya listelenmiş , ben kendim için bir tane satın aldım. 47-50-54(S-M-L) ekartmanları mevcut. Bu fiyata mineral cam satılmakta, gözlük ihtiyacı olanlar için bence sıcak fırsat. Lidyana dünyaca ünlü olan markaları sitede geçerli olan kampanyaların dışında bırakıyor, Ray-Ban bunların içinde o nedenle gerek kampanyalar kısmında ki kampanayalardan gerek ise kod sitelerinde ki kodlardan faydalanılmıyor ama e-bültene üye olunduğunda mail adresine gönderilen 20 TL indirim kodunu uygulayınca fiyat 20 TL düşüyor bunun yanı sıra %8 Avantajix iademiz var toparlarsak Ray-Ban RB2140/901/58 Polarize Cam Güneş Gözlüğü kargo dahil 247.48 TL mâl etmiş oluyoruz.

http://www.lidyana.com/ray-ban-rb2140-901-58-ray-ban-unisex-gunes-gozlugu?sid=2419798

Gözlüğün liste fiyatı 369 TL olmuş, sepette YLDZ20 kodunu girince 73.80 TL düşüyor ve fiyat 295.20 TL oluyor buna %6.2 Paracebe iadesi de eklenince gözlüğü 277 TL mâl etmiş oluyoruz. Gözlük, Cuma'nın Yıldızları kampanyası kapsamın da olduğu için kod çalışıyor yani bu gece 00:00'da kampanya sona erecektir. İlk fırsatı kaçıranlar değerlendirebilirler.

*Avantajix, 26.07.2014 tarihli ve ÇOK ÖNEMLİ NOT: Lidyana'da Avantajix tarafından verilen kuponlar dışında kupon kullanıldığında para iadesi verilememektedir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Be_Yourself -- 1 Ağustos 2014; 17:20:23 >

• Fiat takvimi beleş olanlardan bakıyorum da gözlüğe o kadar vereceğine takvim alsaydın keşkee
  • Takvim güzelmiş kaça aldın :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkweither

Fiat takvimi beleş olanlardan bakıyorum da gözlüğe o kadar vereceğine takvim alsaydın keşkee

:)) Sıcak Fırsat farkı
  • Bu ne abi kör gözlüğü gibi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SanalKabus

Bu ne abi kör gözlüğü gibi.

niye öyle dedin ki kör gözlüğü aşağılık bir şey mi? gerçekten alındım
    niye öyle dedin ki kör gözlüğü aşağılık bir şey mi? gerçekten alındım
  • SanalKabus S kullanıcısına yanıt
    Sokakta Ray-Ban deseniz milletin yarısının aklına bu gözlük modeli gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kutu149

Benim aklima bu geliyor..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: furlaka

quote:

Model numarasını verebilirseniz almayı düşünüyorum.

• furlaka kullanıcısına yanıt
    İşte bu diğer yarısının aklına gelen.

Zaten bu iki modelle efsane oldular.
  • Güle güle kullan az buçuk gozluk sever biri olarak tektavsiyem osse chromax camli modellerdir fiyati da bunun yarisi not : ray ban kullaniyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: SanalKabus

Bu ne abi kör gözlüğü gibi.

Kahkaha attım şubede
  • Bu gözlükteki beden/ölçü olayı nedir? 47-50-54 yazıyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Bu gözlükteki beden/ölçü olayı nedir? 47-50-54 yazıyor?

Gözlükçüde denemeden hangi ekartmanın tam yüzünüze oturacağını bilemezsiniz. 47 en küçük, 50 orta(en çok satılan), 54 ise büyük ekartman.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

quote:

3025 aviator modeli. Popülerde ve sıcak fırsatlar ana konu içinde yurtdışı ücretsiz kargolu diye giden konu var. Son sayfalarına bakmanızı öneririm. Baya bir kişi aldık aynı modeli.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben geçen hafta görmüştüm ama orjinalliğine emin olamadığım için almamıştım.

Ürünün açıklamasında ;
    UV500
    Çerçeve: Kemik Siyah Çerçeve
    Cam: Yeşil Polarize Cam
    Beden/ Ölçü: S/47, M/50
    Ürün garanti süresi 2 yıldır. Garanti belgesi ile gönderilecektir.
    Orijinal kılıf ve gözlük bezi gönderilecektir.

Raybanin resmi sitesi dahil UV500 ibaresi yazan orjinal ürün açıklaması bulamadım çakma ürün satan siteler dışında, modelle beraber UV500 yazıp aratırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. ayrıca sitede satılan daha pahalı raybanlerin büyük bir bölümünde ürün açıklaması kısmında "% 100 Orjinal Ürün" yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dickinson

Ben geçen hafta görmüştüm ama orjinalliğine emin olamadığım için almamıştım.

Ürünün açıklamasında ;
    UV500
    Çerçeve: Kemik Siyah Çerçeve
    Cam: Yeşil Polarize Cam
    Beden/ Ölçü: S/47, M/50
    Ürün garanti süresi 2 yıldır. Garanti belgesi ile gönderilecektir.
    Orijinal kılıf ve gözlük bezi gönderilecektir.

Raybanin resmi sitesi dahil UV500 ibaresi yazan orjinal ürün açıklaması bulamadım çakma ürün satan siteler dışında, modelle beraber UV500 yazıp aratırsanız ne demek istediğimi anlarsınız. ayrıca sitede satılan daha pahalı raybanlerin büyük bir bölümünde ürün açıklaması kısmında "% 100 Orjinal Ürün" yazıyor.

Ürün orjinal hocam, alma niyetinde iseniz gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Açıklamalar kısmına takılmayın çünkü pek önem vermiyorlar. Ben almadan önce de açıklama kısmında mineral yeşil cam yazıyordu ama görseller polarize yeşil camdı, destek hattına yazdım(fiyatı beni şaşırtmıştı) düzeltildi. Dikkat ederseniz sitede Ray-Ban ürünleri genel indirimde sıkıntı yok yani

• quote:

Orijinalden alıntı: Le Citoyen

quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

quote:

quote:

3025 aviator modeli. Popülerde ve sıcak fırsatlar ana konu içinde yurtdışı ücretsiz kargolu diye giden konu var. Son sayfalarına bakmanızı öneririm. Baya bir kişi aldık aynı modeli.

Baktım,baktım bulamadım bir türlü.

Rica etsem linkini verirseniz çok daha makbule geçer,buraya göre fiyatı ucuzsa bende sipariş geçmek isterim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacramental -- 24 Temmuz 2014; 1:06:14 >

• Beyler Ray-Ban'ın başka bir kemik çerçeveli modelinde 60 ekartman kullanıyorum. Modelden modele fark eder mi bu ekartman olayı?
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.