Şimdi Ara

Yenilgiler bi bakıma faydalı olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
466
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yenilgiler takım için de ki düşünceleri bi nebze de olsa bozsa da. Transfer konusunda ben fayda sağlayacağına inanıyorum. Forvetin ve defansın yetersiz olduğu anlaşılır umarım.

Burak la Umut la olacak iş değil bu. Her zaman diyorum SOW gibi bir adam lazım bize. defansa da ujfalusi tarzı. inşallah eksikleri görmüştür prandelli, ki şüphem yok zaten

• Tek temennim..
  • evet doğrudur takımın forvete ve defansa ihtiyacı var. şimdi şöyle bakalım . takımın ana defansı kim? chedju semih. yedek kim? koray. peki biz korayı neden chedjunun yerine koyuyoruz ? yabancı sınırı.

peki gittik defansa rodolfoyu aldık ( örnek) herkes mutlu güzel. ne olucak şimdi? semih rodolfo olucak . bu demek kadrodaki bir yabancı türk olucak demek.
    peki bakalım yabancılara; şinoyu yedek bırabilirmisin? hayır.. bruma? zaten tek amacın onu izlemek. melo? direk geçiyorum. telles? yıllar sonra sol bekimiz var. muslera? hadi canım sende.

okadar da kolay değilmiş ha. haa ama kolaylık elbette sağlarız. nasılmı?

muslera yerine sinan var yahu amaan oynamasın ne olcak. yada

telles iyi hoş ama hakan baltada oynar ya idare eder. yada yada

bruma yedek bekler artık napalım , hoş geldin sevgili genç aydın .

korkutucu seneryolar değilmi. işte bu yüzden '' kaliteli türk defans '' kıtlığının yaşandığı hele şu günlerde yabancı defans hayallerinizi bir kenara bırakın artık. yapılacak olan transferler belli zaten. ya tarık alınacak yada şener. belki ishak okadar.

ha şuda var buraktan kurtulalım abi diyorsan yabancı forvet istiyorsan yine üstteki seneryolardan birini seçmek zorundasın. yok abi ikiside beraber oynasın diyorsun eğer haa ozamanda bruma olcan şino birinden vazgeçiceksin. hangisini kesme cesaretin var ?

• Takımın kaleciye ihtiyacı var. 2. ve 3. kaleci almak lazım .

Daha sonra Forvet,sag bek,melo'nun alternatifi olacak biri....
  • maçın ikinci gol öncesi ve duran toptan yenen gol özetiydi diyebiliriz.

1)brumadaki mental eksiklik ve son vuruş yetersizliği:

brumanın direkten dönen topu,kendisinin üst düzey liglere(ingiltere,ispanya)transfer olamadığının canlı örneği olan pozisyondur.(top direkten dönmese gol olsa da fikrim değişmez)

pas şiddeti ve yönü tek vuruş için yeterliyken topu gol açısını azaltan yöne doğru dürtmek de neyin nesi.

kimse bunu sakatlığa bağlamasın.13 milyon avroluk bonservis bedelinin çok uzağında,

kesinlikle mental eğitim şart!!!

2)yukarıdaki poziyonun akabinde duran toptan yenilen gol:

sol kanattan kullanılan duran topta ne bruma ne de telles olması gereken yerde idi.

pozisyon o kadar vahim ki golü atan adamın kademesine burak girmeye çalışıyor.

bruma ve tellesin hem pozisyon hem de kademe hatası var.

ceasarın işi zor gibi gözüküyor.fizik kondisyon yüklemesinin yanı sıra topçulara poziyon ve kademe eğitimi de vermek zorunda.

aksi halde üst düzey avrupa takımlarına karşı ancak elek vazifesi görebilecek defansla karşı karşıyayız.

• olaylar olaylar olaylar
  • quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

Takımın kaleciye ihtiyacı var. 2. ve 3. kaleci almak lazım .

Sinan boşuna mı alındı ? Ayrıca Alperen 'de fena kaleci değil gibi. Eray takımdan gönderilmeli bu arada.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

quote:

Sinan boşuna mı alındı ? Ayrıca Alperen 'de fena kaleci değil gibi. Eray takımdan gönderilmeli bu arada.

Eray 'ın ŞL için temel kuralı sağladığını unutmuşum. Buna bir çözüm bulunup Eray ile yollar ayrılmalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahayri

quote:

Bizimkiler boşuna almamıştır.Bana göre boş kaleci hem kova hemde altı delik
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksat spor olsun

maçın ikinci gol öncesi ve duran toptan yenen gol özetiydi diyebiliriz.

1)brumadaki mental eksiklik ve son vuruş yetersizliği:

brumanın direkten dönen topu,kendisinin üst düzey liglere(ingiltere,ispanya)transfer olamadığının canlı örneği olan pozisyondur.(top direkten dönmese gol olsa da fikrim değişmez)

pas şiddeti ve yönü tek vuruş için yeterliyken topu gol açısını azaltan yöne doğru dürtmek de neyin nesi.

kimse bunu sakatlığa bağlamasın.13 milyon avroluk bonservis bedelinin çok uzağında,

kesinlikle mental eğitim şart!!!

2)yukarıdaki poziyonun akabinde duran toptan yenilen gol:

sol kanattan kullanılan duran topta ne bruma ne de telles olması gereken yerde idi.

pozisyon o kadar vahim ki golü atan adamın kademesine burak girmeye çalışıyor.

bruma ve tellesin hem pozisyon hem de kademe hatası var.

ceasarın işi zor gibi gözüküyor.fizik kondisyon yüklemesinin yanı sıra topçulara poziyon ve kademe eğitimi de vermek zorunda.

aksi halde üst düzey avrupa takımlarına karşı ancak elek vazifesi görebilecek defansla karşı karşıyayız.

Siz Fenerbahçe'li değil miydiniz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu konuda herkes hemfikir sanırım. Burakla umutla olmaz bu işler. Bana kalsa burak anca yedek olur, olması lazım. Yani öyle bir santrafor gerekli takıma. Drogba gibi birini bulamayız ama benzer kalitede biri lazım.

Osvaldo bile olur

• Şagop kullanıcısına yanıt
    Aynen Drogba gibi adım atmaya mecali olmayan adam bulamayız. Bize Balotelli gibi diri biri lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

Aynen Drogba gibi adım atmaya mecali olmayan adam bulamayız. Bize Balotelli gibi diri biri lazım

Maç seçiyordu drogba. Bir tek chelsea maçlarında kötüydü, onun harici tüm büyük maçlarda iyi oynadı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.