Şimdi Ara

Acil Facebook Video Attım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkdaşlar 5s telefonum, 1 dk 15 sn video çektim telefonda ve pc de cam gibi gösteriyo, face attım berbat bi görüntü var

bunun bi çözümü var mı? alt tarafı 1 dk 15 sn

• Facebooka yüklenirken boyutu ve video kalitesi düşüyordur hocam yapacak bişey yok sanırım.
  • fatihgaucho kullanıcısına yanıt
  • quote:

Orijinalden alıntı: he_man

Arkdaşlar 5s telefonum, 1 dk 15 sn video çektim telefonda ve pc de cam gibi gösteriyo, face attım berbat bi görüntü var

bunun bi çözümü var mı? alt tarafı 1 dk 15 sn
    arkadaşlar telefonun çektiği videonun formatı Quick time film .... ben bunu avi. çevirip öyle yüklesem görüntü kalitesinde artış olur mu
  • Ayarlar-Facebook-Ayarlar-Video başlığı altındaki HD yükle seçeneğini aktifleştirin. Yalnız her ne olursa olsun, video yüklemirken sıkıştırıkacağı için, telefonda birebir izlediğiniz kaliteyi facebooka aktarmanız mümkün değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunun tek yolu sanırım videoyu youtube'a yükleyip ordan facebook'da paylaşman.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cedric...

Bunun tek yolu sanırım videoyu youtube'a yükleyip ordan facebook'da paylaşman.

şu an işteyim deneyemiyorum, ayarlardan hd olarak yükletmeyi deniycem (öyle bişey olduğundan haberim yoktu) , sonra olmazsa kesin çözüm dediğiniz gibi önce youtube da paylaşıp sonra facebooka atmak sanırım, çok sağolun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.