Şimdi Ara

Zorlu App Store

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu dükkan açıldığından beri ben bir türlü randevu alamadım genius bar'dan.

Telefonumun garantisi şükür 2015'e kadar var biraz rahatım ama, en sonunda çalışmaz hale gelicek diye korkuyorum.

Telefonun şarjı %20'lere düştüğünde telefon kendiliğinden kapanıyor, ayrıca ekran ışığı kendiliğinden kısılıp açılıyor, otomatik parlaklık açık değil bu arada, tamamen kendiliğinden yapıyor telefonun voltajı düşüyor sanıyorum.

Özet geçiyim hemen: Bu Zorlu apple store'den randevu alabilmek için bildiğiniz kolay bir yol var mıdır? Hangi gün açıyorlar bu randevuları vs.

• Pazarı Pazartesiye bağlayan geceler 00.00 sularında açılır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teşekkürler cevabın için,

Bir kere sabah mağaza açıldığı gibi gittim, aradan alıverin dedim almadılar, Perşembe veya Cumartesi gecesi sıfırlandığını söylediler, bende bekleyip duruyorum:) Senin cevabın tahmini bir cevap mı bilmiyorum ama seninkini de bir deneyeyim :)
  • bahadipdiri kullanıcısına yanıt
    bugün apple destek hattında özellikle sordum aldığım yanıt buydu, ayrıca mağazada sabah açılış saatinde orada olursan 5-10 kişik bir grubu randevusuz alabildiklerini söylemişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bahadipdiri

Teşekkürler cevabın için,

Bir kere sabah mağaza açıldığı gibi gittim, aradan alıverin dedim almadılar, Perşembe veya Cumartesi gecesi sıfırlandığını söylediler, bende bekleyip duruyorum:) Senin cevabın tahmini bir cevap mı bilmiyorum ama seninkini de bir deneyeyim :)

Her gece 00:00'da açılıyor randevu için sistem. Ama 1 hafta sonrası için anca bulabilirsin boş saat ve gün.
    Ayrıca randevu için siteye giriş yapıp iPhone diye seçeneği seçtikten sonra gelen sayfada yine boş gibi gözüküyor fakat sağdaki küçük ok ile sonraki haftaya geçiş yapmayı unutma. Dediğim gibi 00:00'da sisteme giriş yapmış olarak iPhone'u seçtiğin seçenek sayfasında bekle ki randevu alabilesin. Çünkü 00:03-00:05 gibi bitmiş oluyor. Hemen gir şuan

Not:Dün gece ben öyle alabildim randevuyu bayramın 2.gününe ancak boş idi.

Edit: ekleme yapıldı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SoyuT -- 24 Temmuz 2014; 0:04:27 >

• quote:

Arkadaşlar bu dükkan açıldığından beri ben bir türlü randevu alamadım genius bar'dan.

Telefonumun garantisi şükür 2015'e kadar var biraz rahatım ama, en sonunda çalışmaz hale gelicek diye korkuyorum.

Telefonun şarjı %20'lere düştüğünde telefon kendiliğinden kapanıyor, ayrıca ekran ışığı kendiliğinden kısılıp açılıyor, otomatik parlaklık açık değil bu arada, tamamen kendiliğinden yapıyor telefonun voltajı düşüyor sanıyorum.

Özet geçiyim hemen: Bu Zorlu apple store'den randevu alabilmek için bildiğiniz kolay bir yol var mıdır? Hangi gün açıyorlar bu randevuları vs.

HER GECE saat 00.00 da randevu sayfasını yenilemeye başlayın 5dk kadar bekleyin açılır. Kesin bu tahmin değil

• Arkadaşlar teşekkürler cevaplarınız için,

Bu gece deneyeceğim bakalım içim umut doldu bakalım ne olacak
  • eğer randevu alamazsan sabah mağazaya ulaşan ilk 20-30 kişi arasında olabilirsen o gün randevulu gibi tamirat (değişim) yaptırabilirsin.
  • quote:

Arkadaşlar teşekkürler cevaplarınız için,

Bu gece deneyeceğim bakalım içim umut doldu bakalım ne olacak

Şimdi al ortak almadiysan az kaldı ben aldım iptal ettim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.