Şimdi Ara

50.000 Forma satıldı! Forma satışlarının tamamı Fenerbahçe'nin. Sponsora gerek yok

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
1
Favori
1.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adidasla anlaşma üzere hepimiz forma satışlarından pay alamıcağız sanıyorduk ama satışların tamamı bizimmiş. Formamıza reklam almadık ama çıkartıcağız gibi duruyor bu parayı

Kaynak Lig tv

http://www.ligtv.com.tr/haber/fenerbahce-taktik-calisiyor

• Aziz Yıldırım işini bilir
  • sezon sonunda toplam satıştan, adidasın küçük de olsa bir payı var diye biliyorum.
  • eğer böyleyse kapatabilir miyiz ki
  • Bakkal hesabından gidersek

50.000x130(TL)=6500000( altımilyonbeşyüzbintl)

Iyi gelir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alin beyler bu sene formalardan alabildiginiz kadar alin
  • beyler son bir kaç muhasebe işlemi yapıyorum sonra geri döneceğim
  • Daha cok satar o formalar kım ne kazanıyo bılemem ama fenerbahçe her halükarda kazanır
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neuchatel

Bakkal hesabından gidersek

Iyi gelir.

Bu nasıl hesaptır böyle.Geçen sene 500.000 forma sattınız.O zaman 650 MİLYON tl forma satışı yapmtınız.R.Madrid,Barça,M.Unitedın toplamından fazla bravo.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ordan Geçenbay

quote:

Iyi gelir.

Bu nasıl hesaptır böyle.Geçen sene 500.000 forma sattınız.O zaman 650 MİLYON tl forma satışı yapmtınız.R.Madrid,Barça,M.Unitedın toplamından fazla bravo.

PARDON.MESAJI YANLIŞ GÖRMÜŞÜM.ORUÇ BAŞA VURUNCA.KUSURA BAKMAYIN.
  • quote:

quote:

quote:

Iyi gelir.

PARDON.MESAJI YANLIŞ GÖRMÜŞÜM.ORUÇ BAŞA VURUNCA.KUSURA BAKMAYIN.

sakince konuyu okuyabilsen, böyle attığın saçma mesajı düzeltmek için saniyeleri saymazsın.

not: gelirin 6.5 milyon olduğunu iddia etmiyorum.
  • Beyler;

Real Madrid, ilk gün 50,000 James Rodriguez forması sattı.

De Marke Sports
  • Benim okuduğum habere göre %25 i adidas'a gerisi takıma kalıyor ama doğruluğu nedir bilemem
  • Fenerbahçe forma parasının hepsini alıyor diye bir muhabbet yok beyler. Fenerbahçe'nin adidas sözleşmesi paranın nerdeyse hepsinin adidas'a gittiğini yazıyor zaten. Yani siz Adidas'tan parayı alıyorsunuz adidas size formayı satıyor sizde taraftara satıyorsunuz. Rezillik bir forma sponsorluğu anlaşması imzalamı yönetiminiz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkweither

Benim okuduğum habere göre %25 i adidas'a gerisi takıma kalıyor ama doğruluğu nedir bilemem

Forma başına kardan alincak o para adidas satıyor size formayı. 100 liraya size satıyor diyelim sonra 30 liralık kar var diyelim 7.5 lirasını adidas aliyor fenerbahçe 22.5 lira kazanıyor. Rezalet bir anlaşma.

• Şahsen tam parçalı reklamsiz forma cikarsalardi alirdim bende hemen. Ama bu sartlarda zor. Geçtiğimiz sezonun parcalisi gibi gelmeyecegini biliyorum.o yuzden indirimli denk gelirse 1 tane daha alacagim.

• quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Şahsen tam parçalı reklamsiz forma cikarsalardi alirdim bende hemen. Ama bu sartlarda zor. Geçtiğimiz sezonun parcalisi gibi gelmeyecegini biliyorum.o yuzden indirimli denk gelirse 1 tane daha alacagim.

Hocam sizin forma pek parçalı gibi değil kızmayın ama.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Natalie D.

quote:

Orijinalden alıntı: sükût

Şahsen tam parçalı reklamsiz forma cikarsalardi alirdim bende hemen. Ama bu sartlarda zor. Geçtiğimiz sezonun parcalisi gibi gelmeyecegini biliyorum.o yuzden indirimli denk gelirse 1 tane daha alacagim.

Hocam sizin forma pek parçalı gibi değil kızmayın ama.

Bende onu diyorum zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naledolası Kanal

Beyler;

Real Madrid, ilk gün 50,000 James Rodriguez forması sattı.

De Marke Sports

eleştiri gibi algılanmasında he ya bende gördüm şaka gibi sadece james rodriguez. bunun bale'si,ronaldo'su,kroos'u,benzema'sı falan filanda var
  • Daha dur ben almadım yarından sonra fethiyeye gidecegim orda bir fenerium yada adidas bayısı bulursam 6 yada 9 tane alacagım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.