Şimdi Ara

Xbox One Gamepad Wireless Driver PC?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BU controllerın wireless pc driver'ı ne zamana çıkar, ya da çıkacak mı? Bilgisi olan var mı acaba?

• Kesin çıkar diye düşünüyorum ama ne zaman çıkacağını microsofttan başka kimse bilemez.
  • Xanthochroid kullanıcısına yanıt
    Bende aynen bu şekilde düşünüyorum hocam, kolu arkadaşımla almayı düşünüyoruz lakin kablosuz olmadıktan sonra bi manası yok.
  • black_king kullanıcısına yanıt
    360 kolu alın hocam eğer beklemek istemiyorsanız. Bu konuda uzman değilim ama iki kol da başarılı diye biliyorum.
  • Xanthochroid kullanıcısına yanıt
    Hocam şuan Logitech F710'a sahibim. Çoğu kişinin başına geldiği gibi benimde başıma bağlantı sorunları geliyor. 360 kolu ile F710'un pek bir farkı yok, almışken One olsun istiyorum.
  • Forumda incelemesi var.xbox one controller i pc de calistirmak diye.aratin bulursunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omfarcan

Forumda incelemesi var.xbox one controller i pc de calistirmak diye.aratin bulursunuz.

Orada kablolu olarak nasıl çalıştırılacağı anlatılıyor. Arkadaş kablosuz çalıştırmak istiyor, o şu an içi mümkün değil.
  • Kablosuz driverı bi gün çıkar mı elbet onu soruyorum
  • black_king kullanıcısına yanıt
    Bağlantı sorunları driverini yükledinizmi ? Bendede F710 dan var hayatımda gördüğüm en iyi gamepad. Ama sadece bana göre çoğu insana görede Xbox controller 360 wireless olanı. Ama bence logitech herzaman farkını ortaya koyuyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Armindo

Bağlantı sorunları driverini yükledinizmi ? Bendede F710 dan var hayatımda gördüğüm en iyi gamepad. Ama sadece bana göre çoğu insana görede Xbox controller 360 wireless olanı. Ama bence logitech herzaman farkını ortaya koyuyor.

bahsettiğin driver'ı biraz anlatabilir misin acaba?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.