Şimdi Ara

★İstanbul Üniversitesi / 2014 Girişliler★ (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
706
Cevap
24
Favori
24.961
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: This_My_Life

Mrb. arkadaşlar.
    Öncelikle kazanan arkadaşları tebrik ediyorum.Öncelikle şunu belirteyim hertürlü görüşe saygılıyım,herkesin düşüncesi kendine..
    Avcılar yerleşkesin de bir bölüm kazanan arkadaşların hevesini kırmak istemem ama insana kendisini soğuk hissettiren,insana bi iticilik veren,rüzgarda adım atmakta bile zorlanabileceğiniz,çok geniş ama çok boş, bi yeri kazandınız..Edirneye giderken sağda diye de tarif ederler . :) Özel bi üniversitenin kampüsü olsaydı çok farklı olabilirdi tabi..Ben geçen sene ing.işletmeyi kazanmıştım ilk gittiğim andan beri hiç ısınamadım okula şaka gibiydi resmen :) tercih döneminde işletme ve iktisat arasında çok gidip gelmiştim ve işletmeyi tercih etmiştim.Fakat okulda uğradığım hüsran kararımı değiştirmeye götürdü..Yök ün yeni tasarıya sunduğu Merkezi yerleştirme puanıyla yatay geçiş yönetmeliğini kullanarak Beyazıta ing.iktisata geçiş yaptım.Bol şanslar :)(Tabi unutmayın bu üniversiteyi kazanmak isteyipte kazanamayan da büssürü kardeşimiz var)

Üniversitenin bu yönününden şikayetçi olan çok fazla arkadaş var, o bomboş alanlar değerlendirilse biraz üstüne düşülse gerçekten güzel bir yerleşke olabilir. açıkcası benim de çoğu arkadaşım iü'den sırf bu yüzden vazgeçti , özele gittiler. Ben son anda cayanlardanım, yerleşkesine rağmen iü'deyiz yapacak bir şey yok. Olumsuzlukları düşünmek yerine olumlu yönlerini değerlendirmek lazım sonuçta 4 senemizi burada geçireceğiz. Yinede bilgilendirme ve yorumlarınız için teşekkürler.

• quote:

Orijinalden alıntı: AnadoluKizi

quote:

Orijinalden alıntı: İstanbulcu

★İstanbul Üniversitesi / 2014 Girişliler★

Paint ile sadece ad soyad ve TC numaranızı kapatsaymışsınız daha iyi olacakmış. http://istanbuluniversitesi.hukukfakultesi.gen.tr/fpdb/2013%20YEN%C4%B0%20KAYIT%20WEB%20DUYURU.pdf Şuraya bir bakın sanırım yine böyle birşey yayınlayacaklar ve ona göre kayıt yaptıracaksınız.Tabi bu benim kendi düşüncem kesinliği konusunda teminat veremem

başlamışken hepsini kapatayım dedim diğer hukuk kazanan arkadaşların bilgisi vardır belki

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: PartizanMLKM

quote:

quote:

Herkes için değil demek ki. Bende yazan: 01/09-05/09/2014

Bazı ünilerin ağustosta atıyorum kaydı. Bölümden bölüme de değişebiliyor demek ki...

bunun böyle olduğunu nerden öğrenebiliriz ki ön kayıt falan mı var ki?

Sizde ne yazıyorsa ona uyun

yazan şey bu kardeşim danışmak istedim.

Ben de bilgili olmadığım için adamlar ne yazdıysa onu uygulayın diye dedim.

Daha bugün arkadaş, bazı üniversiteler ağustosta alıyormuş kayıt dedi. Büyük ihtimal onlarda da ağustos tarihi gözüküyordur belgelerinde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Naruto Rendan

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Avcılar Yerleşkesi

İÜ Ailesine hoşgeldiniz, ekledim.

quote:

başlamışken hepsini kapatayım dedim diğer hukuk kazanan arkadaşların bilgisi vardır belki

Büyük ihtimalle attığım linkteki gibi olacaktır fakat yinede sağlam bilgi bulmak lazım, kolay gelsin.

• quote:

quote:

quote:

Büyük ihtimalle attığım linkteki gibi olacaktır fakat yinede sağlam bilgi bulmak lazım, kolay gelsin.

Öğrenci işlerini arayıp sorayım ben bi, burdan aldığım bilgiyi paylaşırım

• quote:

quote:

quote:

quote:

Net cevap alırsanız, 1.sayfaya ekleriz tüm hukuk kazanan arkadaşların faydalanabilmesi için.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Net cevap alırsanız, 1.sayfaya ekleriz tüm hukuk kazanan arkadaşların faydalanabilmesi için.

Tamamdır öğrenince burdan yazıcam

• aynı bölümü kazananların puana göre sıralaması öğrenci numarasının son 3 rakamıdır. yakında üniversite açıklar zaten
  • yaz benide elektrik-elektronik
  • istanbul hukuk
  • pdr
  • Aramıza hoşgeldiniz arkadaşlar, sizleride ekledim.
  • Ben de veterinerlik hocam ekleyebilirsiniz.Herkese tebrikler bu arada.
  • merhaba öncelikle.herkes avcılar veya beyazıt kampüsü.yok mu fizik tedavi kazanan ? fizyoterapi ve rahabilitasyon :)
  • bende hiç öyle bir şey yazmıyor kayıt tarihi 02.09.2014-02.09.2014 yazıyor zaten şaka gibi 2 aralık vermişler ama aynı gün olduğu için olmamış yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tichion

bende hiç öyle bir şey yazmıyor kayıt tarihi 02.09.2014-02.09.2014 yazıyor zaten şaka gibi 2 aralık vermişler ama aynı gün olduğu için olmamış yani

Tek gün gözüken çok kişi gördüm. Bende direkt 1-5 Eylül gözüküyor. Sizin hangi bölümdü?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Tichion

bende hiç öyle bir şey yazmıyor kayıt tarihi 02.09.2014-02.09.2014 yazıyor zaten şaka gibi 2 aralık vermişler ama aynı gün olduğu için olmamış yani

Tek gün gözüken çok kişi gördüm. Bende direkt 1-5 Eylül gözüküyor. Sizin hangi bölümdü?

bilgisayar mühendisliği. bence kontenjanla alakalı bizim 98 kişi az sanırım o yüzden tek gün vermişler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: selfkontrol

merhaba öncelikle.herkes avcılar veya beyazıt kampüsü.yok mu fizik tedavi kazanan ? fizyoterapi ve rahabilitasyon :)

bahsettiğin bölüm hangi yerleşkede? Aramıza hoşgeldiniz..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kletvia

Ben de veterinerlik hocam ekleyebilirsiniz.Herkese tebrikler bu arada.

Arramıza hoşgeldiniz, teşekkür ederiz.
  • tebrikler
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.