Şimdi Ara

KIRIKKALE HUKUK 2014 girisliler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Geçmiş olsun :D şaka şaka tebrik ederim okul hakkında bilgi verebilirim.
  • hayırlı olsun , nereden geleceğinizi ve nasıl barınacağınız hakkında bilgi yazarsanız yardımcı olmaya çalışırım...
  • jizzy quatily kullanıcısına yanıt
    Yozgattan geliyorum daha kötüsü olamaz zaten yurt ev bakcaz iste hocam

• Ankradan geleceğim gidiş geliş mi yapsam yoksa orda mı kalsam bi karar veremdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: ErkenGelenAdam

Yozgattan geliyorum daha kötüsü olamaz zaten yurt ev bakcaz iste hocam

özellikle ankaradan gelip gidenlere yardımcı olabilirim :) ondan sordum nerden gelip nerede kalacaksınız diye :D
  • bende varım ankaradan gidip gelcem :D
  • Kaan Celep K kullanıcısına yanıt
    Kaç dk ?

• İÖ olanlar varsa orada kalmanızın hiçbir anlamı yok ilk dönem haftada 2 gün gitseniz yeter 2.dönem ben pek gitmemiştim ayrıca sakın servise fln kayıt olmayın 10 aylık makbuz keserler hafta içi her gün git-gel parası ödersiniz aylık 300 tl civarındaydı fiyatı onun dışında aracınız varsa veya araçlı birilerine karışırsanız 15-20 tl gibi bir fiyata gidip gelebilirsiniz
  • iö olanların kalmasına pek gerek yok.
  • docanovic kullanıcısına yanıt
    Niye hocam ?

• ErkenGelenAdam E kullanıcısına yanıt
    devam zorunluluğu yok önemli olan derslere gelirsin. ben geçtiğimiz sene apartta kaldım ama keşke kalmasaydım ankaradan gidiş geliş yapsaydım diyorum. çünkü ben ankarada haftada 3-4 gün kaldım ve aparta verdiğim paraya gerçekten acıdım.
  • Arkadaslar haftada kac gun derleri

• bende kırıkkale hukuk iö kazandım ankarada kalmak istiyorum ama yol parasını düşünüyorum.
  • aynıyız :D ama ben gelip gidecem yani kararlıyım :D devam zorunluluğu da yok nasılsa ara ara gider gelirim :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: anilin

aynıyız :D ama ben gelip gidecem yani kararlıyım :D devam zorunluluğu da yok nasılsa ara ara gider gelirim :D

evet tnıdıklarım var hafta da sadece 1 veya 2 gün gidiyorlar okula
  • ya bende iö kazandım ama ben gidip gelmekle uğraşamam ankarada ailem sadece hafta sonları düşünüyodumm :p

• neapss kullanıcısına yanıt
    yol parası orada kalmana göre pek etkilemez haftada her gün gitmeyeceksin sonuçta sakın ha servise kayıt olmayın okula kayıt günü gelirler servisciler afiş,broşür v.b. dağıtırlar boşuna paranız gitmesin normal olarak zaten okul çıkışlarında ve ankarada ankamall,keciöre ve mamak taraflarından 15dk da bir servis kalkıyor git gel 20 tl olur 1 günü diüer türlü apart yazılsanız 300-400 arası bir şey verirsiniz erkeklere daha fazla :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi shouva -- 23 Temmuz 2014; 23:59:10 >
  • Burdan iletişime geçebiliriz gençler.
    Çorum'dan geliyorum ben de...
  • gençler peki hiç bi bilgisi olan varmı üni hakkında?

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.