Şimdi Ara

Teeyeer adlı kullanıcıya dikkat edin.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar.Öncelikle dolandırılmadım,arkadaşa da dolandırıcı demiyorum.Fakat eğer bir hesap takası falan yapacaksanız dikkatli olmanızda fayda var.Kendisiyle geçen gün anlaştım,ben hesap verecektim oda paypaldan 50tl yollayacaktı.Arkadaşa facebook adresımı,skype adresimi,hatta telefon numaramı vermek istedim güven olsun diye.Fakat arkadaş bunlarla olmayacağını,parasını çalarsam engelleyip gideceğimi söyledi.Kendısı 21 yaşında manisada çevik kuvvetmiş.Herneyse,bana guvenmesı ve anlık konusmak ıcın ısrarla facebook ıstedım ve sonunda verdi.Bir gün önce 50ye alacagına anlasmıstık,facebooktan konusmaya basladı.Soyle boyle mırın kırın ettı,hesaba bakmasına dahi izin verdim ıd pass vererek.Daha sonra memur bağışı bla bla diyerek 30 liraya ındırmeye calıstı.Bende hesap sıfremı ve e postamı değiştirdim.Isın ılgınc tarafı adamın 30 liraya indirmek ıstemesının asıl sebebı benım tıcket attırarak hesabı banlatma ihtimalimmiş.Kim 3 senelik emeğini parasını aldıktan sonra banlatsın dediğimde ise cevap vermedi bu konuya.Daha sonra dikkat ettim ki,benım ısrarla face ıstedıgım zamanlarda ( yanı biz konusmadan 20 dk once falan) profil fotoğraflarını güncellemiş.2 adet polis fotoğrafı koymus.Ben bu elemanın profilinin fake oldugunu fark ettıgım an değiştirdim bilgilerimi ve hesabımı aldım.Daha sonra karsılıklı eyvallah dedik ve olay kapandı.İsin tuhaf tarafı adam bugun bana engel atmıs,bir insan neden ortada hiçbirşey yokken engel atar? Ayrıca hesabında da 15 kişi ekliydi.

Şu an bu adam bu forumda harıl harıl hesap arıyor eski hesaplarının banlandığı gerekçesiyle.Mağdur olmamanız için yazıyorum,lütfen dikkate alın.İyi forumlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zaguel X -- 23 Temmuz 2014; 17:25:05 >

• UP Görmeyen varsa görsün.
  • up
  • Yattin yerden 2500 tl al 20 lira lafi et

Iyi yazmissin kardes eline saglik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adam polis degilmis ki zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: ExceeDLife

Yattin yerden 2500 tl al 20 lira lafi et

Iyi yazmissin kardes eline saglik

20 lirayı falan geçtim ben.Bunu baştan söylese belki bişeyler düşünürüm 30 a indirmem de 40 a indirirm ama adam son saniye hesabın id pass aldıktan sonra mırın kırın etti,ve ben fotoğrafların ve hesabın fake oldugunu anladıgım an değiştirdim bir hızla.Yoksa kim bilir ne olurdu,adamın kayıt tarihi 21 temmuz mu ne zaten hanı benım guvenmem hataydı ama dolandırılmadık allahtan.Ben yıne de dolandırıcı deyip günahına girmek istemiyorum sonuçta dolandırılmadım ama yine de herkesin dikkat etmesınde fayda var.15 senedir online oyun oynayan bi insan olarak böylelerin kaşarı olduk artık az çok çakıyoruz bişeyler
  • sadece verdiğin üyeye mi dikkat edelim? özellikle lol için alışveriş yapıyorsanız, herşeye dikkat edin
    manisalılarla işim olmaz, 45 plaka zaten.. trafikte gördüğün an uzaklaşıcaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrsTexas

ne Dijon lan polisler yattigi yersen mi para kazanıyor polisler olmasa belini dogrultamazsin cocuk

yobaz detected
  • quote:

Orijinalden alıntı: CrsTexas

ne Dijon lan polisler yattigi yersen mi para kazanıyor polisler olmasa belini dogrultamazsin cocuk

Ah Dijon ne güzel yerdir. Şarabı da efsanedir.
  • Arkadaşlar lütfen konuyu kavga alanına çevirmeyelim.Manisalılarla bir sıkıntım yok ama bilmiyorum.
  • tamam
  • uppss
  • Banada 2-3 gün önce birisi hesap takası teklif etti durduk yere adamı tanımam etmem sonra ben biraz takılayım dedim zaten adamın dolandırıcı oldugu belli kim durduk yere takas teklif etcek neyse bana dedi benim bronz 1 hesap var içinde 72 hero 20 kostüm var senin hesabın kümesi daha fazla gümüş 5 im :) degiselimmi dedi iyi tmm dedim ben bu adam direk hesabının sifresini falan verdi girdim baktım adam en az 500 tl harcamıs pulsefire ez. falan var neyse benden istedi bende verdim adam dedi tmm olur heroların iyi falan bende hiç kostüm yok hero sayımda 50 tane neyse degiselim dedim ben adam direk kodu istedi bende hadi arkadasım böyle milleti kandırmaya calısarak bir yere varamassın dedim block ladım adamı
  • bir günde bu bölüme ne oldu la
  • hım
  • Bana da ayni ayagi cekti,hem de 250 liralik hesabim icin.Pm den nicki istedi,hayir dedim.Tekrar yok guven sıkıntısı zart zurt olmaz dedi vermedim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.