Şimdi Ara

356. Dönem Konya Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığı Yedek Subaylar buraya !

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.251
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar 356. Dönem Konya Hava Savunma Okulu ve Eğitim Merkezi Komutanlığında Yedek Subay Eğitimi alacaklar olarak burada toplanalım.

Ben Makine Mühendisiyim ve Bandırmadan geliyorum. Hepimiz burası ile edindiğimiz bilgileri burada paylaşırsak bizim için faydalı olur. 13 Ağustos katılma tarihim. Şimdiden herkese hayırlı teskereler..

• evet bende oraya gidiyorum
  • bana da konya çıktı. ben de 13 agustosta teslim olacak şekilde biletimi aldım. takım komutanı olacakmışım. 2.5 ay eğitim olacakmış. başka bir bilgim yok. Beni bile takım komutanı yaptıklarına göre askeriye cidden zor durumda heralde:D Yatakhaneler kaç kişiliktir? yedek subay adayı olduğumuz için ayrı bir yatakhanede mi kalıyoruz? Kışla da bankamatik var mı? Varsa hangi bankanın? internet konusu nasıl çözülüyor? Faturaları vs.'yi nasıl ödeyeceğiz? hiçbir bilgim yok. sizin bir bilginiz varmı?
  • . İnternet falan yok. Telefon kesinlikle yasak. Vakıfbank atmsi var içerde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2430 -- 10 Ağustos 2014; 14:33:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.