Şimdi Ara

REHBERLER KARIŞMIŞ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
724
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Babamın telefonu ile benim rehberim karışmış bunu nasıl düzeltebiliriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Düzeltme ihtimali sanıyorum yok.

Bu karışma sendromuna biz; Aynı apple kimliği kullanan iki iCihaz'ın, iCloud üzerindeki rehberi birleştirip iki iCihaz'a da göndermesi olarak açıklıyoruz.

Şimdi birinden numaraları tek tek silerseniz diğerinden de silinmiş olacak sanırım.

Babanıza yeni bir mail adresi alın, o adres ile yeni bir apple kimliği oluşturun kredi kartı girmeden veya girerek, ondan sonra ne yapmayı tercih ederseniz onu yapın

• quote:

Orijinalden alıntı: Onur__

Düzeltme ihtimali sanıyorum yok.

Bu karışma sendromuna biz; Aynı apple kimliği kullanan iki iCihaz'ın, iCloud üzerindeki rehberi birleştirip iki iCihaz'a da göndermesi olarak açıklıyoruz.

Şimdi birinden numaraları tek tek silerseniz diğerinden de silinmiş olacak sanırım.

Babanıza yeni bir mail adresi alın, o adres ile yeni bir apple kimliği oluşturun kredi kartı girmeden veya girerek, ondan sonra ne yapmayı tercih ederseniz onu yapın

Hesaplar farklı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zor iş

• sırf bu yüzden simdeki hafızayı sildim, mecbur elle tek tek düzelteceksin
  • İcould hesaplarına bak iki tane kayıtlıysa senin olmayanı sil kendi telefonundan. Ayrıca apple store hesabıyla icould hesabı farklıdır , apple store hesaplarınız farklı olsa bile belkide icould hesapları aynıdır ki muhtemelen öyle.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.