Şimdi Ara

3 Büyüklerin anlık kombine satış rakamları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
1.694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Tribun Dergi ‏@tribundergi 13 dk.

Hürriyet'e göre 3 takımın şimdiye kadarki kombine satışları:
    Galatasaray 26.100
    Fenerbahçe 16.800
    Beşiktaş 4.117

Passolig'in vurduğu darbe çok büyük. Gerçi bizim sayılar geçen sezon taraftarın küsmesine göre eh işte denebilecek düzeyde ancak Fenerbahçe'nin kombine rakamları düşük geldi. Passolig nedeniyle diye düşünüyorum.

Not: Rakamların doğru olduğunu varsayarak yorum yaptım. Doğru mu bende bilmiyorum.

• bizim neden düşük söyleyeyim.avrupa yok.ilk 3 maç cezalı(ydı).bende 2 tane vardı ben yenilemedim hiç avrupa ile ilgili kararı bekliyordum sonra kaldı işte öyle
  • 4.117 kisinin arasindayim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: HeartQuake

bizim neden düşük söyleyeyim.avrupa yok.ilk 3 maç cezalı(ydı).bende 2 tane vardı ben yenilemedim hiç avrupa ile ilgili kararı bekliyordum sonra kaldı işte öyle

Öyle de sizin kadınlar bile tribünleri dolduruyor. Şaşırtıcı geldi bana rakamlar
  • Bizimki sezon başlayana kadar 35 bini bulur.Fenerinkide 25 bin.Besiktaşda en fazla 12-13bin olur.Geçen sene ve passolig yüzünden bu kadar azdır heralde.
  • almayacaksın abi, hem ana bacı sövüyorlar, alma kardeşim ya alma da ligler başlasın 1-2 hafta geçsin al sonra, ölmezsin 1 sezon almazsan ya da bir kaç ay almazsan. Paso lig 5 sene sonra başka bir dalga çıkartırlar , hep bu şekilde bu günlere gelmedi mi bu ülke..
  • Çarşının boykotu kulübe zarar verme noktasına geldi.
    fişlenmekten korkuyorlarsa çıngar çıkartmasınlar kardeşim
    ki kulüp passolig aidatını da karşılıyor ayıp yahu
  • quote:

Orijinalden alıntı: saimertug

Çarşının boykotu kulübe zarar verme noktasına geldi.
    fişlenmekten korkuyorlarsa çıngar çıkartmasınlar kardeşim
    ki kulüp passolig aidatını da karşılıyor ayıp yahu

kombine aldin mi

• Passolig olayı bize neden etki etsin ? Katılmıyoruz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mucha

Passolig olayı bize neden etki etsin ? Katılmıyoruz ki.

bizde katılıyoruz hocam.

kombinelerin içinde istenilen foto. vs şeyler var.bunlar passolig için.benim maraton alt kombinem vardı henüz almadım tekrar. beklemedeyim.fenerbahçenin kale arkaları hariç fiyatları 2 kat zamlanmış.1100e aldığım kombineye 2300 lira istiyolar bu sene. o kadarda uzun boylu değil.
  • 19 yaşında öğrenciyim çalışıyorum tatilde biriktirebilirsem alacağım inşallah
  • 3 senedir güney trübünde sabit olduğum 3 koltuk bu sene yok , sebebi passolig , babam bir geliyor bir gelmiyor kız arkadaşımı götürüyordum kuzenimi götürüyordum iş arkadaşlarım falan , ama şimdi hepsi yalan hiçbiri sokamam , e benimde gitmeme gerek yok kına yaksınlar diye almadım , ki benimgibi olan okadar çok insan varki anlatamam , ama görüyorum ki etki göstermiş taraftar , geçen sene bu dönemde 38 bin di galatasaray
  • Telekom alt 2 tane vardı uzatmadım ben de.

• Ben de bir kombine almayi düşünüyorum geçen sezon kuzey tribununden almistim ancak henüz karar vermedim.

Biz yine iyi satış yapmışız.passolig etkilese bile clde oynamak yetiyor.
    Sezon başlamasına doğru 35-40 bini buluruz.

• tamaman tribunlardaki siyasi akımları susturmaya yönelik hamleler şimdilik işe yaramış gibi ama taraftar bir yolunu bulur elbet :)
  • yalan rakamlar geçen sene 40 bin kombine dediler 30 bin ortalama olmadı stadta bu sene 30 binde kalırsa ilk mağlubiyet ten sonra 13 bin kişiye oynariz onlarda ua tayfa

• Passoligin vurduğu darbeye bak
  • Beşiktaş nerdeyse bedava veriyor kombineleri bu Fikret Orman hepten küstürdü taraftarını

• Passolig olmasaydı biz rahat 45000 görürdük yine. Ne yazık ki bu saçmalık herşeyin saçma olduğu ülkemizde bir başka saçmalık olarak karşımıza çıktı. Dünyada tekiz bunu uygulayan..

• Passolig saçmalık evet ama protesto kulübe zarar veriyor.Her maça gidemeyeceğimi bildiğim halde aldım kombinemi
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.