Şimdi Ara

85 Bin TL'ye Kadar Spor Araç Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
3.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Artık motordan kurtulmam lazım. Bir araç bakıyorum. Ararken bir kaç kriterim var.

-85000 Bütçe. Bu bütçe max 10 bin daha genişletilebilir.
    -NŞA 10-12 lt max yakıt tüketimi olan,(Basınca 15 e çıksın 100 km ortalama idare edilir basabas gidersem)
    -Dış görünüşü cezbedici genç işi,
    -itiş kakışta olsa sıkışılsada kabulüm 4 kişinin binebileceği, tek kapıda olsa 4 koltuğu olan,
    -5 yaşında veya daha genç,(Üst markalar hariç, atıyorum corvette porsche olur 15 yaş olsun bakılır :))
    -Temiz, 50-60 bin km üstünde olmayacak bir araba arıyorum.

Bütçeyi zorlarsam 2009 tt, zorlamadan RX8, scirocco, rcz gibi alternatiflerim var. Sportifliği azaltırsam bmw 1.18 alfa giuiletta var.
    Araba deneyimim çok yok o yüzden de 350z gibi alternatiflere fazla yönelmek istemiyorum.

Tavsiyeleriniz ne olur arkadaşlar?

Üstadlar 1 dakikalarını ayırırsa sevinirim, yoksa cbr 250r ı verip 600rr alıp öleceğim herhalde.
    Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi berquay -- 24 Temmuz 2014; 1:26:29 >

• motordan sonra mini anca paklar
    tamda tarif ettiginiz gibi nsa'da 10-15lt yakar tabi ika'da(istanbul kosullari altinda) ne yakar bilemiyorum ama 15 ustune zor cikar
  • quote:

Orijinalden alıntı: frood

motordan sonra mini anca paklar
    tamda tarif ettiginiz gibi nsa'da 10-15lt yakar tabi ika'da(istanbul kosullari altinda) ne yakar bilemiyorum ama 15 ustune zor cikar
    Golf 1.6 TDİ DSG Cam tavan sürüş konfor paketi.

amma çok gölf sevdalısı varmış

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2JZ-GTE -- 15 Ağustos 2014; 15:27:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frood

motordan sonra mini anca paklar
    Scirocco güzel araba. Abimde var. 4 kişi binebilecek demişsin ama tek kapıda 4 kişi zor oluyor söyleyeyim...
  • quote:

Orijinalden alıntı: UçKutusundakiDelik

Scirocco güzel araba. Abimde var. 4 kişi binebilecek demişsin ama tek kapıda 4 kişi zor oluyor söyleyeyim...

Alıntıları Göster
    Scirocoo çok güzel bi araç.Bide fırtına mavisi r body kitli bulursan tadından yenmez :D tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: 2JZ-GTE

Golf 1.6 TDİ DSG Cam tavan sürüş konfor paketi.

amma çok gölf sevdalısı varmış

Alıntıları Göster
    100 binlere çıkabiliyorsanız fiyat olarak E92 yada A5 2.0 tfsi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Losangelos

100 binlere çıkabiliyorsanız fiyat olarak E92 yada A5 2.0 tfsi

Alıntıları Göster
    cooper s alabilrsin , donanım , tip , güç , kalite hepsi mevcut
  • aradıgınız araba RCZ.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Darkmavy -- 23 Temmuz 2014; 13:31:27 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Darkmavy

aradıgınız araba RCZ.

http://www.kia.com.tr/satis-merkezi/fiyat-listesi

pro_cee'd GT 77 bin tl ye verirler bu aracı daha da iyisini bulmak zor .

• Clk ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Neeceeeeeep ▲

Clk ?
    Bu tür bir araç alacaksanız otomatik vites almayın, bunun dışında ne alacağınız fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kankkunen

Bu tür bir araç alacaksanız otomatik vites almayın, bunun dışında ne alacağınız fark etmez.

Alıntıları Göster
    A180 4 Kapı ve spor paketleri de var

• quote:

Orijinalden alıntı: carretera

Bence 118 aradiginiz arac.

Alıntıları Göster
    normal de scirocco hayranlığım yoktur ama bugün sanayide bi tane gördüm bembeyaz , cam tavan , siyah cantlar , filmli camlar , farlar karartılmış vallahi ne yalan söyliyim gözden kaybolana kadar baktım arkasından ..
  • quote:

Orijinalden alıntı: linqs

normal de scirocco hayranlığım yoktur ama bugün sanayide bi tane gördüm bembeyaz , cam tavan , siyah cantlar , filmli camlar , farlar karartılmış vallahi ne yalan söyliyim gözden kaybolana kadar baktım arkasından ..

Alıntıları Göster
    Genesis Coupe

• quote:

Orijinalden alıntı: linqs

Alıntıları Göster
    Mini CooperS Paceman fabrika verisi çok düşük bence bir bakın derim.

Hyundai Genesis Coupe

Toyota GT86

VW Golf R 2.0TSİ

Bunlara bakabilirsiniz.
  • Genesis coupe yada mx5
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yusuf434382

Genesis coupe yada mx5
    Giulietta Quadrifoglio Verde. Şu anda sahibinden'de bir tane var ve bu araç hakkında bilgim yok. Piyasada bir tane çok kötü durumda olan olduğu söyleniyordu. Sipariş üzerine AR Türkiye sıfırını getirecektir muhtemelen. Aradığın tüm özellikleri fazlasıyla sağlayan bir araç.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kibitzer

Giulietta Quadrifoglio Verde. Şu anda sahibinden'de bir tane var ve bu araç hakkında bilgim yok. Piyasada bir tane çok kötü durumda olan olduğu söyleniyordu. Sipariş üzerine AR Türkiye sıfırını getirecektir muhtemelen. Aradığın tüm özellikleri fazlasıyla sağlayan bir araç.

Alıntıları Göster
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-bmw-2007-model-bmw-3.25-coupe-borusan-cikisli-171640424/detay

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.