Şimdi Ara

Laptopta elektro çalabilmek

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben elektro gitar alacağım ancak parayı amfiye şimdilik harcamak istemiyorum. Onun yerine bir süre laptopa bağlayarak çalmak istiyorum. Bildiğime göre bilgisayarda program olmadığı takdirde clean tonda ses geliyormuş. Benim de diğer tonlar için güncel bir pc programına ve bağlantıyı nasıl kuracağıma dair yardım edecek birine ihtiyacım var. Yardım edebilir misiniz?

• jak küçültücüyle gitarı pcye bağlaacaksın guitar rig programını yada amplitube u indir kullan
  • Oluşacak dip gürültüsü nedeniyle muhtemelen distortion gibi efektleri kullanamıcaksın.Bu yüzden amfi alman şart.Clean tonda biraz oyalanabilirsin anca...
    Ama yine de denemek istersen arkadaşında dediği gibi bir jak küçültücü alacaksın ve pc'nin mik girişine takacaksın.
    Sonra guitar rig kurulumu diye googledan aratıp nasıl kulanıldığını öğrenebilirsin.
  • http://www.tamindir.com/guitar-rig/

buradan indirdim guitar rig i doğru sürümmüdür? Ve daha almadım ama gitarı bağladığımız gibi çalışacak mı program? Ayar mayar gerekir mi ki? Veya en olmadı siz bana link atabilir misiniz?
  • Bu programın deneme versiyonu. Full sürümünü nette bulabilirsiniz.
    Google'a Guitar Rig Kullanımı ve Ayarları yazarsanız bir çok kaynakla karşılaşabilirsiniz...
    Gitarı alını yapamadığınız yer olursa yine yardımcı olurum.
  • Link atabilir misiniz? İnternette yalan dolan bir sürü site var. 2 gündür uğraştım ama bir tek bunu bulabildim. O da denemeymiş :S
  • umutpasa04 U kullanıcısına yanıt
    Birazdan özel mesajla atarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.