Şimdi Ara

Bayram trafiği..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
88
Cevap
3
Favori
3.512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bayram trafiği ne zaman başlar? Yola ne zaman çıksak trafiğe takılmayız tecrübesi olan arkadaşlar bilgi verebilirmi (ist avrupa yakasından)

geçen sene C.tesi sabaha karşı yola çıkmıştık trafiğe takıldık ta ki izmiti bitirene kadar
    adapazarı ve sonrası rahat oluyor

benim düşüncem iftar vakti yolda olmak

hem köprüyü hemde gebzeyi iftar vakti geçmeyi düşünüyorum ne dersiniz

• Cuma günü akşam üstü ve cumartesi öğleden sonra AŞIRI YOĞUN trafik olur. Pazar günü akşamı ve Pazartesi rahatlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biz de iftardan önce çıkıcaz iftarda yolda olcaz, herkes iftardan sonra çıkar diye tahmin ediyoruz umarım yanılmayız
  • Ben cuma sabahi cikacagim 5-6 arasinda, en azindan rahat olur izmit civari. Bir kere trafikte kaldim bayramda izmitekadar, onu bir daha yasamak istemiyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yarin ogleden sonra cikiyoruz rahat rahat gideriz

• Bugün başladı

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben Cumartesi günü sahuru yapıp sabah ezanından sonra yola çıkmayı planlıyorum. İnşallah trafiğe takılmayız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaTaDoR

Ben Cumartesi günü sahuru yapıp sabah ezanından sonra yola çıkmayı planlıyorum. İnşallah trafiğe takılmayız.

Sen trafiğin kralına kalacaksın hocam
    İki sene evvel öyle yaptıydım bende 6 saatlik yolu 12 saatte alabilmiştim.
  • rfssfr kullanıcısına yanıt
    Yapma yahu.

Ben Darıca'da oturuyorum ama... Yani İstanbul trafiğine hiç girmeden direkt otobana bağlanacağım diye ümit ediyorum.
  • c.tesi sahurdan sonra niyetim var
    insallah akıcı trafik olurda fazla sıkıntı yaşamam
  • Perşembe iftardan sonra çıkacağım. Trafik olmaz inşallah
  • Pazar sabahi karsi pendikten yola dusecez.bakalim ne kadar sansliyiz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • cuma günü iftardan hemen sonrasını düşünüyordum ama iftardan önce mi çıkayım?
  • Cuma günü her türlü trafik olacak. Etrafımda ne kadar ş.dışına çıkacak varsa kimisi ya sabahtan kimisi ya öğlenden sonra, kimisi de iftardan sonra yola çıkacak.
    20 milyon insan var, alternatif vakitler belli zaten, kaçışı yok kalabalık oluyor.
  • Valla kacari yok o cile cekilecek...

Herkesin esnek calisma saatleri olmadigi icin persembeden vs cikin diyemeyecegim. Ama ölüm Allah'in emri trafik cumadan baslayacak. Gecen sene bizim akrabalar istanbul'dan tokat'a 17 saatte gittiler. Daha uzun surende oldu.

• siz hangi yoldan bahsediyorsunuz yahu. istanbul için mi bu söylenenler? ben cumartesi sabah izmirden çıkıp adapazarına gitmek istiyorum trafik olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brkçlk

cuma günü iftardan hemen sonrasını düşünüyordum ama iftardan önce mi çıkayım?

Cuma trafigi + is cikis trafigi + bayram trafigi..

Mantikli gorunuyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bursa-izmir arası cumartesi 6 gibi yola çıkmayı düşünüyorum.

• ilker1041 İ kullanıcısına yanıt
    Bütün şehirlerarası yollardan bahsediliyor. Özellikle İstanbuldan çıkışlar
  • Bayram namazını kıldıktan sonra çıkmayı düşünüyoruz nasipse: Düzce-Sivas. İlk uzun yolumuz olacak, kalabalıkta gitmeyelim dedik.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.