Şimdi Ara

Onur-Balotelli vs Muslera-Sneijder

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.093
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Şener Doria Semih Telles

Melo Selçuk

Olcan Bruma

Balotelli Burak

Manzukic gitmeseydi onu isterdim. 2 Elmander etkisi yapardı ve bu takım 4-4-2 yi harika oynar. Hem kadro hem sistem açısından Galatasaray'ın istikbali budur. Eğer ki bence gitmeyecekler Muslera ve Sneijdere 20+20 m avro veren varsa hemen satılmalı.
    Futbol içinde kalarak her türlü tartışırım bu kadroyu.

Not: Eleştirilere açık bir konudur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Futbol içinde kalarak Muslera ve Sneijder'in satılmasını tartışamam.
  • bence bu kadro daha iyi ama ben 4-2-3-1 görmek istiyorum bu yıl bu taktiğe aç kaldık resmen
  • Muslera-Sneijder ikilisi Onur-Balotelli ikisilini alır top diye oynar. Bunu tartışmam bile.
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Duruma ikiye iki futbolcu kalitesinde bireysel olarak değil de takım adına düşünelim. Yoksa Muslera ve Sneijderin kalitelerine lafımız yok elbet.

• quote:

Orijinalden alıntı: metekarahan

Duruma ikiye iki futbolcu kalitesinde bireysel olarak değil de takım adına düşünelim. Yoksa Muslera ve Sneijderin kalitelerine lafımız yok elbet.

Balotelli'nin problemli olduğunu düşündüğümüzde yine Sneijder-Muslera ikilisi öne çıkar Ha Onur-Sneijder dersen onu düşünürüm.
  • Sanki Bana Pele kullanıcısına yanıt
    Balotelli takıntım yok dikkat edersen Manzukic idealiydi. Ama ileride top tutan, duvar olacak, şutu iyi ve pres yapacak bir forvet ve yanına Burak lazım. Edin olabilir mesela Balotelli yerine ama bu takım kesinlikle çift forvet ve 4-4-2 oynamalı.

• Balotelli gelsin isterim gelirse de geldiği zaman çok heyecanlanırım. Fakat çok acaip bir oyuncu. Maçı bıraktı mı adamı daha oyunda göremiyorsunuz. Sıkıntılı çok sıkıntılı hem de. 1 kişi eksik oynama riski var.
  • Galatasarayın ilk 3 maddesi

Galatasaray spor kulübüdür
    Muslera ve Sneijderin satılması teklif dahi edilemez
    Renklerimiz Sarı kırmızıdır.

Konu kilit .
  • AbaraiRenji kullanıcısına yanıt
    Eğer Burak ileride tek oynarsa zaten bir kişi eksik oynayacağız. Burak kesinlikle ki eğer Prandelli
    4-2-3-1 oynatacaksa uç forvet oynar ama çok sıkıntılı olur.

• Balotelliyi kim besleyecek, Onur Mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sneijder ve Muslera satılacaksa CL da falan çırpınmaya gerek yok. Dönelim lige kendi yağımızda kavrulalım. Böyle en iyi futbolcularını para ediyor diye satarak büyük klüp olunmaz.

• ikisi de çok iyi futbolcular, biri 28 biri 30 yaşında ve ikisi için ayrı ayrı 20m gibi teklifler gelirse yönetiminizin satacağını düşünüyorum
  • Ne Muslera ya ne de Sneijder e 20M veren çıkmaz çıksaydı Aysal çoktan satmıştı. Sneijder sadece yaşından dolayı o kadar etmez fakat Muslera bizim taraftarın aşırı abarttığı bir kaleci. Hatta Melih Şabanoğlu scout raporlarında Onur un Muslera dan değerli olduğunu yazmıştı. Muslera en fazla 10-12 eder ki biz de o paraya aldık zaten. Adam sempatik diye neredeyse Neuer ile karşılaştırılacak

• Hadi onur ile muslera yı bir birine kırdıra biliriz eyvallah da sneijder ile balotelli yi hangi akla hizmet kıyaslıya biliyoruz.. hem tarzları, hem oyun anlayışları hem de disiplin anlayışlari olarak çok farklı karakterdeler..

• Onur-Muslera evet
    Balotelli-Sneijder hayır

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ikisini karalim

onur - sneijder - balotelli olsun.

----------onur
    tarik--koray--semih--telles

--------selcuk--melo
    olcan-----sneijder-----bruma
    ------------balotelli

• muslera sneijder giderse kagawa javi hernandez llorente 3lusunden ikisini alabiliriz o durumda defansta semih-koray kalede onur oynar bence yinede risk olur onur ayni performansi verir mi yeni gelen oyuncular uyum saglar mi, koray semih ikilisi stabil olur mu bunlar hep kumar.

Balotelliye ise sicak bakmiyorum oncelikle istikrarsiz ayrica cok duygusal bir oyuncu, onun yerine daha sakin ve istikrarli oyuncular arayabiliriz. Yukarida saydigim oyunculari takim ici uyumlari genelde iyi belli vasiflari olan oyuncular olarak dusundum. Illa bunlar sart degil ama yabanci oyuncu transfer ederken ne kadar profesyonel olduguna, daha onceki takimlarindaki uyum duruma fln bakmak lazim bence. Bunun en guzel ornegide elmander olabilir bence bize oyle oyuncular lazim hem ayaklari yere basan hemde ekstra bir vasfi olan (elmanderin ekstrasi presiydi)

• Muslera Sneijderi satalım da kendi evimize vs. dönelim diyenleri lig başlasın görücem. Şu kadroyla nasıl başarılı olmayı düşünüyolar acaba şl de sadece sneijderle olacak iş değil maalesef forvet takımın kanayan yarası şuan kimse görmüyor da bir kaç aya saç baş yolmaya başlarız.
  • Şener ne yahu, ciddi ciddi yazıyorlar bu adamı. Kaç maçını izlediler bilmiyorum ama en nefret ettiğim bek tipi. Yanındaki stoperle iletişimi düşük, arkasına kaçan adamı kovalamayan, fizik olarak da kenar oyuncusuna yakışmayan biri.
    Sırf asist yaptı diye şunu bir halt sanmayın, Tarık 2 gömlek üstündür.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.