Şimdi Ara

356. DÖNEM -- 3 ÜNCÜ P.EĞT.TUG. KH. VE KH.BL. / ANTALYA MERKEZ / ANTALYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
165
Cevap
7
Favori
18.483
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, tertipler. Forumdaki araştırmama göre acemilik birliği Antalya piyade eğitim tugayı olan arkadaşları burada toplamaya çalıştım. Yanlış Haber verdiysem kusura bakmayın.

Sıcağın bizi bizden alacağı bir acemiliğe başlamadan önce, tecrübe edinmiş, eş dosttan duymuş olduğunu tüm bilgilerinizi bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Antalya 3. Piyade Eğitim Tugayı Adres Bilgileri:
    Antalya merkez aspendos bulvarı Topçular'da. Ulaşım için antalya ya indiğinizde(otobüs ile) size önerim merkeze bir otobüs yada minibüs aracılğı ile inmek ve taksi ile topçulardaki 3.eğitim tugayına gitmek. Uçak ile yolculuk yaparsanız havaalanı otobüsü tam 3.piyade tugayının önünden geçecektir. Servis şoförü ile irtibata geçin yardımcı olacaktır. Bilginize (Facebook sayfasından alıntıdır:https://www.facebook.com/3.piyadetugayiantalya)

Ustalık birliklerimizi de yazalım, benim:

70 İNCİ MKNZ.P.TUG. 4 ÜNCÜ HD.A. 2 NCİ HD.TB. 9 UNCU HD.BL. / MARDİN NUSAYBİN / MARDİN

Hepimize şimdiden hayırlı teskereler, irtibatı koparmayıp tugayda de birarada olmak üzere İnşallah.

@ÖlüOzan
    @asil45
    @TorukMactoo
    @orkunee
    @kavak177
    @Mustafa1940
    @fresko88
    @Barboonia35
    @Stock&Order
    @Xagdas
    @muffler
    @mercimer
    @STEPHEN_KinG
    @quvenc
    @asko27
    @hazalia
    @dahamutluolamam
    @DuDaEv
    @Kimisfans
    @kilicburak
    @fatih5011
    @kalender77
    @ralyatla
    @vet34
    @cisse007
    @bytemir
    @Th3r4p1sT

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 25 Temmuz 2014; 1:22:01 >

• tam da bunu diyordum ben de işte

Esas Birliği 39 UNCU MKNZ.P.TUG. 2 NCİ HD.A. 1 İNCİ HD.TB. 1 İNCİ HD.BL. / HATAY HASSA / HATAY

benden başka giden göremedim ayrıca internette bilgi yok ne biçim yer anlamadım

herkese hayırlı tezkereler şimdiden
  • antalyada acemilik yapacak herkesi bir huduta kakalamışlar hocam, artık bu ülkenin sınırları bizden sorulur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tekiz -- 23 Temmuz 2014; 2:50:21 >
  • USTA BİRLİK :70 İNCİ MKNZ.P.TUG. 4 ÜNCÜ HD.A. 1 NCİ HD.TB. 3 UNCU HD.BL. / ŞIRNAK CİZRE / ŞIRNAK

Eğitim: Makina Mühendisi-Mühendislik Fakültesi-Konya.
    Upperintermediate İngilizce
    начальный уровень - Русский

Tercihler;

Uzun dönem - Evet
    Komando - Hayır

Sanırım sınırda Rusça ve ingilizce bilen kaçakçıları vesair Türkiye'mizi savunmamız gereken nifakları gözleyecek ve müdahale edeceğiz.

Daha yararlı olabilirdik ancak...

Eyw. Her şey vatan için.

Bol sabırlar.
  • Türkçe bilmedikleri için onlarla tabiki de ingilizce ve rusça anlaşacağız hocam, bu çok önemli lütfen altını çizmemiz gerekiyor:)

Ağlanacak halimiz işte, diyecek birşey yok. Jeoloji mühendisiyim ben de Hacettepe mezunu, askeriye bize sınırları layık görmüş uzun dönem seçtik ama hava cıva oldu.

Artık Antalyada bol bol dertleşiriz..
  • Artık zaman ancak geçer :D Ben bileti aldım. 6sında oradayım. Onlarca kişi arasında birbirimizi bulabilecekmiyiz kantine forum donanımcılar diye buluşalım.
  • hepimiz için hayırlısı olsun arkadaşlar :)
  • aynen öle olmuş kardeşim gaziantep/islahiye
    herkez artık evlerinin kapısını iki kere kilitlesin :)
  • Ben de Antalya aktarmalı Gaziantep/Karkamış'a gidiyorum. Herkes için hayırlısı olsun
  • Hocam zaten o kantinin yarısı bizim forumlu olur büyük ihtimal, ses etsek yeter bize toplanmamız için:)

İnşallah güzel vakitler geçiririz, en azından acemilikte strese girmeyiz, malum sonrasında sınır boylarında stres çok olur:)
  • cisse007 C kullanıcısına yanıt
    dostum seninde tam sınırmış hayırlı teskereler bende Antalya sonra Gaziantep/İslahiye kimse bulamadım :)
  • Herkese şimdiden hayırlı teskereler arkadaşlar. Antalya da görüşeceğiz inşallah.

Bu arada şaka maka Antalya ya düşen herkesi sınıra atmışlar ama en sınırda da ben varım galiba.

Usta: 2 NCİ HD.TUG. KH. VE KH.BL. / HAKKARİ ÇUKURCA / HAKKARİ

Adım Kartal Han Yılmaz. İstanbul Gültepe de oturuyorum. Kütüğüm Beşiktaş. Gebze Yüksek Teknoloji Enstitüsü Matematik mezunuyum.

Daha biletimi almadım 6 ağustos sabaha uçak bileti almayı düşünüyorum. İstanbul dan gidecek arkadaş var ise beraber gidebiliriz.
  • Bu arada arkadaşlar hava alanı ile teslim olacağıız yer arası mesafe ne kadar bilen var mı?
  • Kimisfans K kullanıcısına yanıt
    hayırlı tezkereler ben de istanbuldan gidicem 6 ağustos ve bilet almadım bende aynı anda gidebiliriz
  • orkunee O kullanıcısına yanıt
    Özel mesaj attım kardeşim.
  • Kimisfans K kullanıcısına yanıt
    bayağı yakın ya yürüyerek gidemesek de taksiye binsek en fazla 10 dk sürer gibi geliyor bana

https://www.google.com/maps/place/Garanti+3.Tugay+Top%C3%A7ular+Paramati%C4%9Fi/@36.8934061,30.752112,16z/data=!4m7!1m4!3m3!1s0x14c3853b4ad7a701:0xc06455c11d654611!2sAspendos+Blv,+07500+Muratpa%C5%9Fa%2FAntalya,+T%C3%BCrkiye!3b1!3m1!1s0x0:0x63083e02dd5e6ed2

biraz sağında havaalanını görürsünüz

• Haritadan baktim dogru olmasini umut ediyorum ki havaalani ile teslim yeri arasi 15km baya yakin yani. Ben de ankaradan ayin 6sinda biniyorum ucaga oglen 2de, 3 bucuk gibi inmis olurum herhalde, bir aksilik olmazsa gecerim hemen birlige. Ucakla gelecek olanlar fazla yogunluk olmadan erkenden alsinlar biletlerini arkadaslar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tugayın Facebook sayfasından aldığım adres ve ulaşım tarifi bilgilerini ilk mesaja ekledim arkadaşlar. Ulaşım çok kolay.

Facebook sayfası:https://www.facebook.com/3.piyadetugayiantalya
  • Evet İstanbul dan gidecek başka arkadaş var ise özelden telefon paylaşsın haberleşelim. Yarın biletimizi alacağız inşallah.
  • Kardeslerim 355. Donem olarak askerlik yapiyorum. Simdiden herkesin yerihayirli olsun. Acemisi antalya cikacak olan arkadaslarima yaninizda sarji uzun giden ucuz telefonlardan samsung tavsiyemdir goturun. Iceri girerken kasmayin x ray cihazinda gorurler ve derlerki icerde takim komutanina teslim etmeyi unutma. Sonra icerde iki gun sonra tel getirenler teslim etsin diye bir duyuru yaparlar atlamayin. Teli kimseye gostermeyin tenhalarda acar konusirsunuz. Kartli telefonda cok kuyruk oluyor benim gibi evli ve cocukluysaniz sirada gecer omrunuz yemeklerden olursunuz. Atarsa 90 insallah:)))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.