Şimdi Ara

ABD'den Sipariş Alımı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
3
Favori
608
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kuzenim ve ABD'de bulunan diger yakınlarım vasıtasıyla gelirken bilet vb paralarına destek olması amaçlı sipariş aliyorum. Daha önce birçok enstruman ve müzikle alakalı forumda bir çok değerli müzik aleti vb getirmiştim. Bu forumdanda tanışıp birçok şey getirdigim veya getirmesini rica ettigim arkadaşlar mevcut. Güven sorunu çok yaşanmayacaktır diye düşünüyorum.
    Detaylı bilgi vermek gerekirse

İstediğiniz ürünler için belirli opsiyonlar var

Ürün içerikleri: Her türlü müzik aletleri,aksesuarlar,elektronik aletler,bilgisayar parçaları vb getirme şansı mevcut bunlar dışında istediğiniz ürünleri sorabilirsiniz.
    Cep Telefonu,alkol,tütün ürünleri vb ile gümrükde sorun yaratacak hiçbir ürün getirilmemekte.
    Ürünlerin Alımı: Bu konuda genel opsiyonlar ürünü alıcının satın alıp vereceğim adrese kargolaatması veya bunlarla ugraşmayıp total meblayı bana gönderip işlerimi benim halletmem.
    Komisyon: Genel olarak bir yüzde koymuyorum. Ürünlerin bagajda kapladıkları yere göre değişken komisoynlar var çoklu alımlarda uygun fiyatlar yaparım fakat ağırlık ve hacim önemli. Komisyon için 30 doların altında bir mebla talep edemiyorum bu yüzden buna göre ayarlama yapılırsa sevinirim. Getirilmesinde sınır olan ürünlerde komisyon fiyatı artabilir.
    Teslim: İstanbul içerisinde bulunan arkadaşlar gelip benden elden alabilir veya başka şehirlerde ise kargolama yapabilirim.

Tarih: Uçak 25 Kasım tarihinde İstanbul'da olacak siparişlerin en geç 22 Kasım da elimizde olacak şekilde adrese ulaşması gerekiyor.

Alışveriş yapılabilicek yerler: Amazon,Ebay,Newegg,Tigerdirect,Best Buy vb siteler ile başka kargo ile satış yapan sitelerden ürün alabiliriz.

Bu bilgiler dışında merak ettiklerinizi sormak için mesaj atabilirsiniz.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi no_passage -- 18 Ekim 2014; 21:33:07 >

• quote:

Orijinalden alıntı: no_passage

Kuzenim ve ABD'de bulunan diger yakınlarım vasıtasıyla gelirken bilet vb paralarına destek olması amaçlı sipariş aliyorum. Daha önce birçok enstruman ve müzikle alakalı forumda bir çok değerli müzik aleti vb getirmiştim. Bu forumdanda tanışıp birçok şey getirdigim veya getirmesini rica ettigim arkadaşlar mevcut. Güven sorunu çok yaşanmayacaktır diye düşünüyorum.

Ürün içerikleri: Her türlü müzik aletleri,aksesuarlar,elektronik aletler,bilgisayar parçaları vb getirme şansı mevcut bunlar dışında istediğiniz ürünleri sorabilirsiniz.
    Cep Telefonu,alkol,tütün ürünleri vb ile gümrükde sorun yaratacak hiçbir ürün getirilmemekte.
    Ürünlerin Alımı: Bu konuda genel opsiyonlar ürünü alıcının satın alıp vereceğim adrese kargolaatması veya bunlarla ugraşmayıp total meblayı bana gönderip işlerimi benim halletmem.
    Komisyon: Genel olarak bir yüzde koymuyorum. Ürünlerin bagajda kapladıkları yere göre değişken komisoynlar var çoklu alımlarda uygun fiyatlar yaparım fakat ağırlık ve hacim önemli. Komisyon için 30 doların altında bir mebla talep edemiyorum bu yüzden buna göre ayarlama yapılırsa sevinirim. Getirilmesinde sınır olan ürünlerde komisyon fiyatı artabilir.
    Teslim: İstanbul içerisinde bulunan arkadaşlar gelip benden elden alabilir veya başka şehirlerde ise kargolama yapabilirim.

Tarih: Uçak 3 Ağustos tarihinde İstanbul'da olacak siparişlerin en geç 1 ağustos da elimizde olacak şekilde adrese ulaşması gerekiyor.

Alışveriş yapılabilicek yerler: Amazon,Ebay,Newegg,Tigerdirect,Best Buy vb siteler ile başka kargo ile satış yapan sitelerden ürün alabiliriz.

ağustos'lar eylül mü olacaktı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: laider

quote:

Orijinalden alıntı: no_passage

Kuzenim ve ABD'de bulunan diger yakınlarım vasıtasıyla gelirken bilet vb paralarına destek olması amaçlı sipariş aliyorum. Daha önce birçok enstruman ve müzikle alakalı forumda bir çok değerli müzik aleti vb getirmiştim. Bu forumdanda tanışıp birçok şey getirdigim veya getirmesini rica ettigim arkadaşlar mevcut. Güven sorunu çok yaşanmayacaktır diye düşünüyorum.

Tarih: Uçak 3 Ağustos tarihinde İstanbul'da olacak siparişlerin en geç 1 ağustos da elimizde olacak şekilde adrese ulaşması gerekiyor.

ağustos'lar eylül mü olacaktı?

konu yanlışlıkla güncellenmiş olacaktı:) eylülde dönüş olursa tarihleri degiştiririm:)

• adidas T mac 6 ve 8 getirebilir mi fiyatlarının yarısını her ayakkabı için ekstra ücret öderim mesela 100 tl mal olur 150 verebilirim? Türkiyede satışı yok abd de var :D samalığa bak en sevdiğim ayakkabılardır bunlar çinden getirte getirte bi hal oldum
  • Gap polar getirebiliyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.