Şimdi Ara

Muhtemel Kocaeli Tıpcılar İlk Gün Bulusup Öyle Gidelim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
694
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet beyler o egım acısı nerdeyse 90 olan patıkayı tren yaparak cıkalım dıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maalesef kocaeli üninin ortamı da bu başlığın altı gibi. 1 tane adam akıllı adam bulamassın . 1 sene okudum koü de bıraktım tekrar hazırlandım. Sosyal ortam yok denecek kadar azdır .Okul zaten dağın tepesinde. Puanına yazık etmişsin o şehirde yaşanmaz
  • Ben senın dedigine katılmıyorum kardes valla eglenmesını bılıyosan kocaeli gercekten sosyal olarak güzel bir sehir

• depcendepcen D kullanıcısına yanıt
    Siralaman kac

• sımdı bız burda trolluk yapmadık vakıt gecsın gulelım eglenelım dedık sen kımsın kı ordakı bınlerce hatta sehırdekı mılyonlarca ınsanı adam vasfına koymuyorsun senın tabırınle bence sorun sendeymıs o kadar ınsanla anlasamamıssan

• gamze1995 G kullanıcısına yanıt
    7400 cıvarı

• Buluşalım kardeşim

• Tren yapıp gidin okula

• Hızlı tren

• bende boyle bir konu açacaktım tanışalım...
  • tren falan kurtarmaz o yokuşu
  • ahaha tren olayı ıyı yurudu aynen beyler tanısalım koü garip bir okula benziyor ozellıkle su 70 ortalamayı gec mayısta okulu bıtır olayı garıp geldı bana bıraz sız ne dusunuyorsunuz

• quote:

Orijinalden alıntı: depcendepcen

ahaha tren olayı ıyı yurudu aynen beyler tanısalım koü garip bir okula benziyor ozellıkle su 70 ortalamayı gec mayısta okulu bıtır olayı garıp geldı bana bıraz sız ne dusunuyorsunuz

Çoğu komitesi olan okulda var sanırım o komite ortalaması fakültenin belirlediği ortalamadan yüksek olanlar finale girmeme hakkına sahip oluyorlar , güzel bir şey
  • quote:

Orijinalden alıntı: FastCalamity

quote:

ahaha tren olayı ıyı yurudu aynen beyler tanısalım koü garip bir okula benziyor ozellıkle su 70 ortalamayı gec mayısta okulu bıtır olayı garıp geldı bana bıraz sız ne dusunuyorsunuz

Çoğu komitesi olan okulda var sanırım o komite ortalaması fakültenin belirlediği ortalamadan yüksek olanlar finale girmeme hakkına sahip oluyorlar , güzel bir şey

Sevindim

• FastCalamity kullanıcısına yanıt
    ıyı calısırsak gecerız 70 ınanılmaz zor degıl gıbı onun yanında okul farklı lablarda staj ımkanı sunuyormus yazın ona basvururuz hem pratık hem teorık beraber yurur cok mantıklı

• depcendepcen D kullanıcısına yanıt
    Kocaeli de yurt imkanlları nasıldır acaba bilginiz var mı ?

• quote:

ıyı calısırsak gecerız 70 ınanılmaz zor degıl gıbı onun yanında okul farklı lablarda staj ımkanı sunuyormus yazın ona basvururuz hem pratık hem teorık beraber yurur cok mantıklı

iyi çalışırsak diyosunda çalışmayı hiç sevmem ne yapcaz :/
  • Macrophage41 kullanıcısına yanıt
    keske besyo gurmelık falan yazsaydın o zaman kardesım

• quote:

o 70 değil 80 sınıf geçme notumuz 65 finalsiz geçme 80. finalsiz geçince mayısta bitiyor okul. eylülün ortasında da başlıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crista galli -- 23 Temmuz 2014; 15:02:01 >
  • gecen bır forumda gordum ben onların yalancısıyım :D 80 de kasıntı ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.