Şimdi Ara

Sıkıntı santrafor kadar Melo'nun alternatifidir bence

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
651
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen seneyi hatırlarsanız Melo'nun olmadığı maçlarda bizim orta sahayı hallaç pamuğu gibi attılar.O görevi yapabilecek oyuncu bulmamız gerek bence.

• Yığınla genç orta saha oyuncumuz var birisini monte etsinler hocam.En kötü Yekta'yı oynatırız.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kkratoss

Yığınla genç orta saha oyuncumuz var birisini monte etsinler hocam.En kötü Yekta'yı oynatırız.

Geçen sene de Yekta oynuyordu.Yekta'yı severim fakat şuan takımda Melo'nun alternatifi yok.Melo'nun savunma gücünü sahaya yansıtacak tek bir oyuncu yok.Bize savunma yönünde iyi katkı verecek bir ön libero şart.Ceyhun'un işe yarayan versiyonu lazım.
  • Daha şimdi diğer konuda yazdım Melo'ya yedek gerektiğini

Bence Veysel denenebilir o bölgede ya da Okay yokuşlu veya Aytaç Kara alınabilir...Aytaç alınsa hiç fena olmaz bence.
  • #ÇareGökhanİnler :D
  • Bir çok genç oyuncu var alt yapıda o mevkilerde oynayan ne gerek var yığınla baska transfere para vermeye .
    Zaten Melonun Alternatifi yok Dos mevkisi olarak
  • Melo nun alternatifine en az 7-8 M isterler naptın sen.

ayrıca yukarda arladaşın dediği gibi orta da oynayacak çok genç isimler var
  • quote:

Orijinalden alıntı: FATAL1TY`

#ÇareGökhanİnler :D

gökhan gelirse alternatifi selçuk olur yanlız
  • Melo yoksa Yekta oynar.

• İkisini de kessin yeter ki gelsin

• Pirlo gelse de topla oynama oranımız maç başına %10 artsa. Umarım Allegri Pirlo'yu veto eder.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

quote:

Yığınla genç orta saha oyuncumuz var birisini monte etsinler hocam.En kötü Yekta'yı oynatırız.

Geçen sene de Yekta oynuyordu.Yekta'yı severim fakat şuan takımda Melo'nun alternatifi yok.Melo'nun savunma gücünü sahaya yansıtacak tek bir oyuncu yok.Bize savunma yönünde iyi katkı verecek bir ön libero şart.Ceyhun'un işe yarayan versiyonu lazım.

Orası öyle ama hem türk olup hem de Melo kadar defansif katkı verecek birisi var mı bilmiyorum açıkçası.:)

• Melo'ya alternatif bulsak zaten Selcuk'u kesip onu oynatiriz.

• quote:

quote:

quote:

Orası öyle ama hem türk olup hem de Melo kadar defansif katkı verecek birisi var mı bilmiyorum açıkçası.:)

Ben varım.Fakat bende 24 yaşıma geldim.Ailemi bırakıp İstanbul'a gitmem.

Yerine alınacak adam Emre Can vardı 2 sene önce dilendik adam şimdi Liverpool'da.Hamburg'dan Tolgay Arslan var.

• Furkan var yekta var veysel orda oynayabilir birhan ve umut gundogan da var tabi hic biri bir melo degil

• Beyler anlamadığınız şey şu ki ben sadece yedek Defansif orta sahadan bahsetmiyorum.

Savunmaya bu denli yardım eden geriden oyun kuran rakip orta sahayı tahrip edecek oyuncu lazım.

Şimdi bu işi Lucas Leiva'da yapar Khedira'da yapar.Lucas rakibi yıpratır oyundan soğutur ama Khedira

İşte bize de böyle Melo'nun bir boy küçüğü lazım.
  • quote:

Beyler anlamadığınız şey şu ki ben sadece yedek Defansif orta sahadan bahsetmiyorum.

Savunmaya bu denli yardım eden geriden oyun kuran rakip orta sahayı tahrip edecek oyuncu lazım.

Şimdi bu işi Lucas Leiva'da yapar Khedira'da yapar.Lucas rakibi yıpratır oyundan soğutur ama Khedira

İşte bize de böyle Melo'nun bir boy küçüğü lazım.

yok artık bizim lucası bilmesem iniestaymışta haberim yokmuş dicem hacı naptın öyle sen
  • yekta can'dır
  •  Sıkıntı santrafor kadar Melo'nun alternatifidir bence
  • Melonun alternatifinden melo performansı beklersen tabi olmaz

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.