Şimdi Ara

Prandelli güven vermiyor. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
123
Cevap
1
Favori
3.709
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: teoska

Senin güven vermeme kriterin memur tipiyse, Ersun Yanal'da memur tipinin kralı var. Adam takımını şampiyon yaptı.

nasıl şampiyon olduklarını gördük. 90 + dakikalarda fener gol atana kadar bitirmedi hakemler maçları. çabuk unuttunuz hocam.
  • Şagop kullanıcısına yanıt
    Biz 95 Dk Mücadele Ediyoruz Kardeşim Maçlarımızı İzlememişsin Demekki.
  • Aman Allah böyleleri de yok mu...
    Yazdığı yazının saçma ve boş olduğunu ifade etmek için ironi dolu ve olumsuz eleştiri içeren yorumlar geliyor, hepsine tek tek hakaret içeren cevap atıp sonra da kimsenin kimseye sayısı yok diyor.
    Şahaneymiş valla.

"Prandelli güven vermiyor çünkü üzgün bi surat ifadesi var." Konunun özeti bu.
    Tek bu cümleyi okumakla,o uzun uzun yazıyı okumak arasında fark yok arkadaşlar. İsteyen buna göre cevap atabilir bana kalırsa.

He ama inşallah yanılırım da , bişeyler işte. Neyse yani. Sonra kıvırmam gerekir falan. Hazırlığı yapayım baştan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Senin güven vermeme kriterin memur tipiyse, Ersun Yanal'da memur tipinin kralı var. Adam takımını şampiyon yaptı.

nasıl şampiyon olduklarını gördük. 90 + dakikalarda fener gol atana kadar bitirmedi hakemler maçları. çabuk unuttunuz hocam.

Baydı bu laflar. Bırakın şu bahaneleri artık. Tebrik etmeyi öğrenin bir kere de. Fenerbahçe son dakikaya kadar mücadele etti her maçta ve hak etti.

Bir de bizim oynadığımız ruhsuz futbola bak.
  • Bizim Aykut Kocaman'da mimik yoktu olsun yarı final oynattı sağolsun Gerçi pek iç açıcı futbolumuz yoktu her maç kanser oluyorduk ama olsun Memur tipi var ne saçma bir bahane olmuş. Daha hazırlık maçları bile yeni yeni başlıyor ayıp be bir izleyin bir görün sonra yorumunuzu yaparsınız.
  • Ulan bizim milleti anlamanın imkanı yok. Daha adam başlamadı, bir şey yapmadı şu aceleciliğe bak. Yıllarca teknik direktörler değiştirdik de ne bok ol ? Bekleyin de sabredin biraz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • :) alışmışsınız ezbere, bozuk plak gibi "memur tipi var" diyip duruyosunuz. Ben memur tipli demedim, memurluktan lokanta garsonluğuna düşmüş adam görüntüsü var.

Kıvırma payı diyenler de okumuyor. Diyorum ki inşallah başarılı olur. İnşallah diyorum, kıvırması nerde bu lafın.

Ayrıca yazının özeti şudur; yönetimin her isteğine evet diyen bir adam izlenimi var bu adamda, o yüzden başarılı olamaz diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Şagop

quote:

Baydı bu laflar. Bırakın şu bahaneleri artık. Tebrik etmeyi öğrenin bir kere de. Fenerbahçe son dakikaya kadar mücadele etti her maçta ve hak etti.

Bir de bizim oynadığımız ruhsuz futbola bak.

Bu laflar bayacak kadar çok söylendiğine göre gerçeklik payı var demektir.

• Adam hakli

• Adam
  • quote:

Orijinalden alıntı: potur

Adam hakli

Özel mesaj attım
  • Sana güven verecek bir Hikmet Karaman lazımdı. Daha hazırlık süreci bitmeden yargılamaya başladığına göre sen de bir Galatasaray taraftarı olduğun konusunda bana güven vermiyorsun.

Sizin gibi taraftarlardan midem bulandı artık yemin ediyorum. Sözünü esirgeyip bir kere de destek için arkasında dur. Umarım başarılı olur deyip üstüne 15 laf edince çok samimi olduğunu zannediyorsun galiba?

Eldeki malzemeden full verim alma odaklı çalışmayı en iyi kotarabilecek adamlardan birine yönetim yalakası imasında bulunan biriyle çok da tartışmamak lazım aslında.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rhaegar Targaryen

Allah'ını seven okumasın.

Not:Ateistlerde okumasın.

• bu adamın ismi tuaf ya sürekli para delli diyesim geliyo
  • bi durun arkadaş adamların lig başlamış bizimkiler dk gidemedi göbekli ye babam ye kadınla gez babam gez ben pek şaşırmadım ha eray yerine alt yapıdan kaleci olsa 2-1 yenilirdik

• Prandelli bu takımın başına Aysal'ın yabancı futbolcu transferi istememesini kabul ettiği için atandı. Evet resmen atandı.. 3 senedir doğru dürüst kaliteli bir yerli kaleci transfer edemeyip , yabancı kontenjanını açamazsan bu takıma direkt oynayacak yabancı forvet te alamazsın..
  • Kendisi şu an sahur yapmakta olabilir. Orucunu tutarsa laflarımı geri alacagım

• yeri geldi.
  •  Prandelli güven vermiyor.
  • İtalyan hocalar kafalarından ezbere oynatıyor maçı, oyun okuma diye bir şey yok. Aynı takımda oynayan iki oyuncuyu da oynatsaydı bugün takım kimyasına etkisi olumlu anlamda çok yüksek olurdu. Pandev girdikten sonra da gösterdi ilerde top tutan oyuncu özelliğini. Senin Burak ile işin ne? Selçuk ile işin ne? Ayrıca Gs'de Sneijder'e çok yükleniliyor oyun anlamında. Sneijder, her dakika kreatif işler yapacak bir oyuncu değil. Bir pozisyonda olmaz dersin Sneijder çıkar gol atar. Tıpkı Juventus maçı gibi. Galatasaray basit bir takım olma yoluna gidiyor gibi kadro ve sistem olarak. Yerlilerin ne yaptığını çözen yok. Tarık'ın da bana göre ömrü uzun değil.

Yanlış anlama Prandelli ben senden çok memnunum.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.