Şimdi Ara

GEÇEN SENE 6 GÜNDE AÇIKLANMIŞTI, PEKİ BU SENE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
1
Favori
718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar geçen sene tercihler 6 günde açıklanmıştı, bu yıl daha erken olacağını düşünüyor herkes. 5 gün desek bu gece açıklanma ihtimali çok yüksek. ÖSYM, LYS'yi gece açıkladığında serverler gayet akıcıydı. Bu gece saat 3 gibi sonucun açıklanmasını bekliyorum, açıklanmazsa da en geç yarın gece açıklanacaktır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben bugün sabah 7 ye kadar bekleyecem. O zamana kadar açıklanmazsa yarın gecede aynı mesai :)
  • Doğru tespit 23 - 24 temmuz 01.00 - 03.00 arası açıklarlar ama troller sağolsun forumu gibtiler.
  • Geçen sene 7 günden odan önceki sene 8 günde açıklanmış bu gece 23:45'e kadar açıklanmazsa ertesi gün en geç 23:59'a kadar herhangi bir saatte açıklanabilir
  • Evet kontrol ettim tespit doğru.Bir gün erken açıklarlarsa açıklanır bu gece

• Aciklansada kurtulsak konulardan

• LYS 5 günde açıklandı diye heyecan yaptık yoksa ben de en az 6 gün sürer derdim ama adamlar bu sene hızlı valla bu gece bekliyorum ben.
  • Bu akşam açıklanır beyler sahur zamanı yine LYS gibi.
  • Lys gece 1:30 gibi aciklanmisti buda o saatlerde aviklanabilir

• İnşallah Burak Kılanç yanılır. 25 Temmuz gecesi demiş, 2012'de de dediği çıktı diye hatırlıyorum.

• Ya 8 günde açıklanmamış mıydı?
  • Bu gece açıklasınlar oruçluyken yerleştiremedi yazarsa ayvayı yeriz.
  • ösym bu sene bütün sonuçlarında rekorunu kırmaya çalıştı
    yine öyle yapacaklardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tony Stark -- 22 Temmuz 2014; 21:25:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Craxler Devon

Bu gece açıklasınlar oruçluyken yerleştiremedi yazarsa ayvayı yeriz.

Kardeş Ramazan'ın ilk gecesinde LYS sonuçları açıklanmıştı ve sahur falan yapamadım Şimdi yine aynı şey olursa hazır oruçlu da değilken çok pis söverim herkesin yerine

• bende de bu gece açıklanıcakmış gibi bi his var, hadi inşallah
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.