Şimdi Ara

DJ'im Soruları Alıyım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
172
Cevap
7
Favori
3.052
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Her yaz olduğu gibi yine bu yaz yine yurtdışına gidiyorum bir gece kulübüne benziyen fakat daha nezih bir yerde dj'lik yapıyorum geçen seneden bilenler bilir yine konu açılmıştı ss'de atmıştık,mix isteğide gelmişti onuda yapmıştım istek gelirse yine yapar atarım.Ayın 25 inde uçağım İstanbul'dan kalkıyor 28 inden itibarende sahneye çıkmaya başlıyorum soruları olanların sorularını yanıtlarım.

Not:Soranlar olur elbet yanıtlıyayım şimdiden,kendime ait parçam yok.Geçen sene altyapıyı oluşturup belli bir yere kadar geldim fakat işler nedeniyle yarıda kalmıştı şu sıralar yeniden yoğunlaştım üzerine bitiricem bu sefer kararlıyım .Program olarak FL Studio 10 Kullanıyorum en sevdiğim ses aralığı cihazı nexus

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrahmanS -- 22 Temmuz 2014; 19:57:38 >

• Yere düşen beatleri napıyorsunuz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mixerler ne kadar ? Turleri nasil ? Bu ise nasil baslarim ?

• Turntable kullanıyor musunuz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DJ'lik zor iş derler öylemi cidden

• Deep house çok güzel neden

• Yurtdışı hmm iyiymiş hangi ülkeler ?
  • Gari giz cok duusyor diyolar dogrumu.

• Adettendir;

DJ Misin?
  • @Şampiyon Sperm Diğer türlüsünü soruyorsan bilmiyorum ama benim yaptığımın zorlukları arada oluyor,gece en geç ben çıkmak zorunda kalıyorum genel olarak o saatde,içkiyi fazla kaçıran bi kız üstüme kusmuştu bi keresinde

@cikciwbakıyorum işe yarar kısmı varsa tekrar sıraya koyuyorum.

@O Bir FilologMixer'den mixere değişiyor profesiyonellik derecesinde bakıyorsan işe kafadan 5-7 bin tl çıkartman gerekiyor türk lirası olarak.Artık herşey elektronik olduğu için bilgisayara bağlayıp her işini yapabilir duruma geldi mixerler.Başlama konusunda önce bilgisayar için yazılmış programlar var onlarda azıcık oyna

@sagirdap evet kullanıyorum

• Hey dj hadi çal şarkımı tüm dillere dolanan şarkıyı

• Dj kabinleri cok pahali diyorlar ,dogru mu?

• Bana beat yaparmısın rap bestesi için lazım .

• Usta canlı performansta dj kendi alet başında durması ne fayda sağlıyo ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: brian heriot

Deep house çok güzel neden

Ben daha çok trance seviyorum ama disco punk/electro-punk ya da hard electronica da vazgeçilmezim.

@Z.İbrahimovic10İtalya hocam.

@berkayy23Millet çok kafayı bulsa bile otorup kalkmasını biliyor yani dediğin tarz şey 50 kişiden 3-4 kişi anca ama ayık kafayla yazılan çok

@HAAltuntas Aynı şeyi geçen senede yapmıştın

@O Bir FilologBenim olan malzeme sadace 1mixer 2 turntable kablolar bir tane pc gerisi zaten mekanda var onlar ayarlıyor

• Armin Ultra Europe'da güzel çaldı.
  • yere düşen dj leri napıyorsun?

• @gogogo. Stüdyo kaydını göndermen lazım benim yaptığım hız sana uymazsa sıkıntı olur.Yollarsan hallederim,sadece beat'lede kalmaz

@cakiyyyyNasıl yani?Ben onun başında durmazsan geçişleri kim yapıcak Yeni teknoloji mi çıktı zihnimi okuyup geçişleri hatasız yapabiliyorsa kullanalım yav

@mhalidyenerMekandaki tek dj ben olduğum için sıkıntı yok,yere düşme gibi bi problemim olmadığından dolayı bişey yamıyoruz.

@HAAltuntas İzleme fırsatım olmadı bu sene hiçbir etkinliği tam anlamıyla takip edemedim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BrahmanS -- 22 Temmuz 2014; 21:32:01 >

• quote:

Orijinalden alıntı: •BuuReN•

Her yaz olduğu gibi yine bu yaz yine yurtdışına gidiyorum bir gece kulübüne benziyen fakat daha nezih bir yerde dj'lik yapıyorum geçen seneden bilenler bilir yine konu açılmıştı ss'de atmıştık,mix isteğide gelmişti onuda yapmıştım istek gelirse yine yapar atarım.Ayın 25 inde uçağım İstanbul'dan kalkıyor 28 inden itibarende sahneye çıkmaya başlıyorum soruları olanların sorularını yanıtlarım.

Not:Soranlar olur elbet yanıtlıyayım şimdiden,kendime ait parçam yok.Geçen sene altyapıyı oluşturup belli bir yere kadar geldim fakat işler nedeniyle yarıda kalmıştı şu sıralar yeniden yoğunlaştım üzerine bitiricem bu sefer kararlıyım .Program olarak FL Studio 10 Kullanıyorum en sevdiğim ses aralığı cihazı nexus

Dj'lik için illa kursa gitmeme gerek var mı

• quote:

Orijinalden alıntı: emirhan95

quote:

Orijinalden alıntı: •BuuReN•

Her yaz olduğu gibi yine bu yaz yine yurtdışına gidiyorum bir gece kulübüne benziyen fakat daha nezih bir yerde dj'lik yapıyorum geçen seneden bilenler bilir yine konu açılmıştı ss'de atmıştık,mix isteğide gelmişti onuda yapmıştım istek gelirse yine yapar atarım.Ayın 25 inde uçağım İstanbul'dan kalkıyor 28 inden itibarende sahneye çıkmaya başlıyorum soruları olanların sorularını yanıtlarım.

Dj'lik için illa kursa gitmeme gerek var mı

Gerekli techizat oldukdan sonra kendin zaman ayırıp çözebilirsin,bildiğim kadarıylada çok kurs veren yer yada kişi yok türkiyede olsa bile saatlik ders ücreti için çok fazla meblalar söyleniyor.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.