Şimdi Ara

ADNAN MENDERES TIP gelir mi ? (GELMEZSE YANDIM) (Anket İçerir)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
0
Favori
1.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki

ADNAN MENDERES TIP gelir mi ? (GELMEZSE YANDIM) (Anket İçerir)

(En Son Oy Tarihi: 24.7.2019)
Giriş
  • Evet arkadaşlar ADÜ'yü tercih eden var mı aranızda ? 2012 ' de : 9130 ile 2013 : 11330 ile kapatmış.Benim sıralamam 9109 sizce kesin gelir mi ? Ben kesin olur dedim sonuçlardan sonra , babam tayin sürecini vs. başlattı , ev falan bakıyorlar içten içe tırsmaya başladım var ya olmazsa topa tutarlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TurboSınav -- 22 Temmuz 2014; 21:44:12 >

• İçin rahat olsun tutacaktır ,ultra anormal bir durum olmadığı sürece

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TurboSınav

Evet arkadaşlar ADÜ'yü tercih eden var mı aranızda ? 2012 ' de : 9130 ile 2013 : 11330 ile kapatmış.Benim sıralamam 9109 sizce kesin gelir mi ? Ben kesin olur dedim sonuçlardan sonra , babam tayin sürecini vs. başlattı , ev falan bakıyorlar içten içe tırsmaya başladım var ya olmazsa topa tutarlar.

9 bin sıralama ile aydın mı yazılır daha iyi bir yer yazabilirdin hayırlısı olsun bakalım aydın kesin gelir
  • neresi mesela söyle bakalım
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibo6699

quote:

Evet arkadaşlar ADÜ'yü tercih eden var mı aranızda ? 2012 ' de : 9130 ile 2013 : 11330 ile kapatmış.Benim sıralamam 9109 sizce kesin gelir mi ? Ben kesin olur dedim sonuçlardan sonra , babam tayin sürecini vs. başlattı , ev falan bakıyorlar içten içe tırsmaya başladım var ya olmazsa topa tutarlar.

9 bin sıralama ile aydın mı yazılır daha iyi bir yer yazabilirdin hayırlısı olsun bakalım aydın kesin gelir

Abim orada okuyor hocam , ailem de zaten taşınmayı düşünüyorlardı benim sonucumda tuz-biber oldu :) Normalde Antalya-Bursa gibi yerler tutsa ısrar ederdim de zaten olmuyor , aile yanı benim içinde en rahatı olacak.

• TurboSınav T kullanıcısına yanıt
    merak etme adü iyi ben gittim gördüm araştırdım da sıralama 7000den sonra bütün üniler hemen hemen aynı kalitede
  • quote:

Orijinalden alıntı: xVVVx

merak etme adü iyi ben gittim gördüm araştırdım da sıralama 7000den sonra bütün üniler hemen hemen aynı kalitede

Hocam siz nereyi yazdınız ? Sıralama kaç ?
  • içime kurt düşürdün hocam böyle konu açınca bende 10200 lük yeri istiyorum benim sıralama 9800 lerde
  • -DarmaDuman- kullanıcısına yanıt
    Hocam çok büyük sürpriz olmazsa kesin gelir diyesim geldi ama gel gör ki insanoğlu bu kendine gelince hep acaba mı ? Acaba mı .
    8000 adü
  • quote:

Hocam çok büyük sürpriz olmazsa kesin gelir diyesim geldi ama gel gör ki insanoğlu bu kendine gelince hep acaba mı ? Acaba mı .

benim bu tercihten sonra adü var üstteki arkadaş ve senin gibi adüyü yazdılarsa adünün sıralama sayısal olarak düşer
  • quote:

Orijinalden alıntı: -DarmaDuman-

quote:

benim bu tercihten sonra adü var üstteki arkadaş ve senin gibi adüyü yazdılarsa adünün sıralama sayısal olarak düşer

Bir de sen vur hocam , sadece forumdan ADÜ'yü 1. sıraya yazan benle birlikte 6-10 K bandında 8 kişi çıktı bende bundan dolayı tedirgin olmaya başladım.Ama birazda her sene vardır herhalde böyle diye de kendimi avutmuyor değilim :D

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: -DarmaDuman-

quote:

Bir de sen vur hocam , sadece forumdan ADÜ'yü 1. sıraya yazan benle birlikte 6-10 K bandında 8 kişi çıktı bende bundan dolayı tedirgin olmaya başladım.Ama birazda her sene vardır herhalde böyle diye de kendimi avutmuyor değilim :D

yok hocam sizin için demedim siz %99 girersiniz %1 yanılma payı ama sanmıyorum.10 500 ile 11 500 arasındaki arkadaşlar için tedirginlik olabilir bu da gözlemlerime göre.

• Kardeşim için rahat olsun gelir :) Benim de sınıf arkadaşım var onur kulakları çınlasın onunda abisi orada okuyor ve o da orayı tercih etti :) :)
  • -DarmaDuman- kullanıcısına yanıt
    sağolasın umarım bir sorun olmadan siz de kazanırsınız Manisa'yı.
  • AğlayanPenisinGözyaşları A kullanıcısına yanıt
    Umarım :) Bu arada arkadaşında 10 K 'da ise @-DarmaDuman- 'ın tespiti kesin doğru diyeceğim
    evet 10k da :D
  • AğlayanPenisinGözyaşları A kullanıcısına yanıt
    Hah tamam , sonra Aydın bu sene 9 K 'dan kapatcak diye içime neden kurt düşüyor diyorum.
  • Burayı yazan , büyük ihtimalle Aydın gelir diyen arkadaşlar tanışalım.
  • Bende Aydın'a geleceğim.Baya bir rağbet var ancak bu olağan bir şey , ki zaten 2011-2012-2013 tıp sıralama listelerine bakarsan tıpların taban puanlarına göre kendi aralarında sıralamaları neredeyse hep aynı o yüzden Aydın'ın 9 K'ya gelmesi demek önündekilerin de 9 K 'ya gelmesi anlamına geliyor ki bu da teorik olarak imkansız , başarılar.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.