Şimdi Ara

Pwnage Royal lol takımına TOP LANER arıyoruz...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Bundan 3-4 ay önce New Royal GC(NEW: Pwnage Royal)adı altında bir LOL takımı kurduk. Go4lol, haftasonu turnuvalarına katıldık. Birbirimizle görüştük, tanıştık ama gördüğüm, gözlemlediğim ve içinde bulunduğum durum kadarıyla belli bir süre zarfından sonra bazı kişilerde, antremanlar olsun, komut dinleme olsun, bu gibi konularda aksaklıklar oldu, oluyor.(Başına buyruk denilebilir.)

Biz de bunun için Pwnage Royal takımına; "top laner" arıyoruz.(Takıma ait teamspeak IP var)

Uymanız gereken kurallar ve kriterler:

- 18+ olmalısınız ve belli bir olgunluğa ermiş olmalısınız.
    - Oyun içinde gereksiz söylemlerde bulunmamalısınız(cıvıtmadan).
    - En az "Elmas küme" olmalısınız.
    - Takımın belirlediği saatlerde online olmalısınız.
    - Oyun içinde geriye düştüğümüz zaman dahî yapıcı olmalısınız.
    - Takım oyununa saygı duymalı ve güvenmelisiniz.

KIRICI DEĞİL YAPICI İNSANLARLA OYNAMAK İSTİYORUZ.

TAKIMIN SAYFASI:

https://www.facebook.com/pwn4geroyal.gc?fref=ts

Pwnage Royal lol takımına TOP LANER arıyoruz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihangirkeles -- 20 Ağustos 2014; 22:44:35 >

• 16 yaşındayım Diamond 3 um mid oynuyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • +++++
  • +++++++++++++
  • Elmas 1 supportum. İstanbul içinden değilim.
    Fakat adc niz top lane ye gecerse bir elmas 1 adcm var 3 yıldır beraber oynadıgım. Uyarsa sartlar konusabılırız
  • Nykspos kullanıcısına yanıt
    İstanbul içi oyuncular gerekiyor, her türlü offline turnuvalara katılması ve kendini daha kolay geliştirmesi için
  • Hâlâ oyuncu arıyoruz. Güncel!
  • ++++++++
  • ++++++
  • +++++++++
  • Kime göre neye göre professional?
  • Puss in Boots kullanıcısına yanıt
    Takımımıza bakabilirsin, sözleşmeler vs. vs.

(Katıldığımız) ve katılacağımız offline/online turnuvalar, sahip olduğumuz forma felan, yapılan bootcamp ve iyi arkadaş ortamı.

Bunu neden sadece PB takımında sürdürelim? Neden Lol takımı da başarılı olmasın?

17 Ağustos'ta İstanbul'da olacak PB Lan Game turnuvasına bekleriz. Kazanırsak, Türkiye Final(leri) ve onu da alırsak, Avrupa'da Türkiye'yi temsil etmek için elimizden geleni yapıcaz, sayfayı takipte kalmanı öneririm :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihangirkeles -- 11 Ağustos 2014; 23:07:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cihangirkeles

(Katıldığımız) ve katılacağımız offline/online turnuvalar, sahip olduğumuz forma felan, yapılan bootcamp ve iyi arkadaş ortamı.

Bunu neden sadece PB takımında sürdürelim? Neden Lol takımı da başarılı olmasın?

17 Ağustos'ta İstanbul'da olacak PB Lan Game turnuvasına bekleriz. Kazanırsak, Türkiye Final(leri) ve onu da alırsak, Avrupa'da Türkiye'yi temsil etmek için elimizden geleni yapıcaz, sayfayı takipte kalmanı öneririm :)

Bu yoruma bile böyle yapıcı bir mesaj yazdıysanız zaten ne kadar profesyonel olduğunuzu gösterdiniz..Teşekkür ederim.
  • PB' de çok turnuva kazanmışlığım var offline olsun, online olsun. LOL' de de diamond 2 yim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Puss in Boots

quote:

Orijinalden alıntı: cihangirkeles

Bu yoruma bile böyle yapıcı bir mesaj yazdıysanız zaten ne kadar profesyonel olduğunuzu gösterdiniz..Teşekkür ederim.

Biz teşekkür ederiz:)

• Güncel arkadaşlar, artık antreman yapmaya ve turnuvaya katılmaya başlamak istiyoruz.
  • Mid ve Top lane 2 arkadaş oynuyoruz,Diamond 3 Top Lane ve Platin 2 Mid lane.Ben sizle daha önce oynamıştım ortam fena değil ama düzensiz plan programsız çat kapı haber verilmeden gerçekleştirilen akviteler sonucu sıkılmıştım doğrusu.Düşünürseniz iletişime geçersiniz.
  • +++++++++++++++++++

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cihangirkeles -- 20 Ağustos 2014; 21:49:40 >
  • LâwlietLawsford kullanıcısına yanıt
    Mert selam, Antreman saatlerini her gün 5 olarak, en geç 5:20'de TS'de olunacağını söylemiş, hepinizin de onayını almıştık. Zaten bu noktaya kadar bir şey de yoktu sadece Ramazan, 1 gün 1.5 saat geç geldi onunda sebebini söyledi zaten. TS'de 5 kişi olduğumuzda(antreman saatinde) "Benim arkadaşlarım geldi evdeler takılıyoruz" diyip TS'den çıkmıştın ve takımdan ayrılmak istediğini oyundan yazmıştın.

Takımdan ayrılan birini alıp almama kararını şuanlık ben veremem, ben sana oyundan bilgi veririm.
  • kardeşim kusura bakmada böyle takım kurulmaz ayrıca isminiz kötü(eleştiriye açık olman lazım nede olsa fanlarınız olucak çok iyi yerlere gelirseniz)
    İlk önce yedekte birsürü takımdan atılmış oyuncu var onları transfer edin bi konuşun neden dersen adamların bir tecrübesi var ve ilk giriştiğiniz anda 1.kümede zor oynarsınız.Birsürü takıma girmek isteyen oyuncu var bide rp felan vermeyin boşa boşa israf stream açın takımınızın adını duyurun(boşa boşa rp masrafı etmeyin)neden dersen sanki kömür makarna dağıtyomuş gibi geliyo oy almak için(sözüm meclisten dışarı)mesela birisinden rica edin atıyorum wristcuttern rica edin bizimle 1 el oyna stream yapıyoruz diye.ama kendi çapınızda ilerlerseniz muhteşem olur kimseye ithiyaç duyamdan yani böylece fanlarınız sizi hep destekler öbür türlü rp dağıtımı sırf rp için gelen bebeler olur reklam felan da olmaz onun için popüler olmaya bakın sempatik olmaya bakın vs vs daha yazarım bide takım isminizi değiştirin daha iddialı bir isim olsun

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.