Şimdi Ara

İlk defa Lig Tv alacağım yardım edin!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Öğrenciyim, elime aylık 360 lira para geçiyor. Babamla anlaştık aylık ben ödemem şartıyla Lig tv bağlatmayı düşünüyorum. Sizce Şampiyonlar Paketi mi yoksa Taraftar paketi mi alayım. Yani aradaki 8 lira için diğer 4 takımı almamak mantıklı mı sizce.Atıyorum taraftar paketi aldım diyelim, 12 ay boyunca 41.99 tl mi ödeyeceğim yoksa yıllık ödeme şeklinde tek seferde mi tamamlayacağım.

Bir de bu ücret dışında başka bir ücret verecek miyim böyle bir şey gördüm bu ne demek oluyor ?

Kurulum bedeli üyeye aittir.
    Bireysel çanak anten kurulumu için 85TL,
    Merkezi Türksat sistemine bağlantı için 45TL,
    Çanak çevirme ve bağlantı için 30TL,
    Mevcut çalışır durumda Türksat Çanağına bağlantı için 20TL servis bedeli alınır.

• Buyukler haric diger takim maclari izlenmiyor be dostum sana tavsiyem durumun varsa sporextra paketi almandir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam durumumu söyledim yukarda, ama şu kurulum ücretleri çok abartılı değil mi sizce @Adorer
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

hocam durumumu söyledim yukarda, ama şu kurulum ücretleri çok abartılı değil mi sizce @Adorer

Evinizde turksata donuk canak yokmu o soylenen fiyat sifirdan canak anten kurulum fiyati eger canak anten varsa evinizde 25tl gibi bir rakam alirlar.

• binanın ortak çanağını kullanıyoruz, olur mu öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksenhops

binanın ortak çanağını kullanıyoruz, olur mu öyle

Orada merkezi sistem turksata baglanti ucreti 45tl yaziyor sadece onu vereceksiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Adorer -- 22 Temmuz 2014; 20:36:52 >
  • eyvallah hocam çok sağolun
  • Digiturkplay alan birine ortak ol. Bilgisayardan sadece fb maçlarını izlersin.
    Bu gelirle her ay dt e 40 tl verilmez.
  • ksenhops kullanıcısına yanıt
    Hocam, sona ermediyse siz genede bir sorun, yetkili bayilerde öğrenci kimliğini gösterdiğin taktirde kurulum ücreti almıyorlar. Böyle bir kampanya vardı devam edip etmediği hakkında bilgim yok sorunuz. Eutelsat ve Turksat olmak üzere 2 uydu seçeneği var. HD izlemek istersen mecburen Eutelsat ama biraz tuzludur. Senin öğrenci tarifesi olarak TÜRKSAT seçmeni öneririm. Hem zaten LİG tV HD TÜRKSAT ta yayına başlayacak. Tercih senin.
  • eyvallah hocam bugün arayacaktım zaten öğrenci için kurulum ücretini alıp almadıklarını da öğrenirim. Türksatta HD yayın seneye başlayacakmış hocam öyle duyumlar var bilmiyorum tam. @patric

hocam o nasıl olacak, digitürkplay alan tanıdık birisi yok ki malesef. @exca
  • ksenhops kullanıcısına yanıt
    Forumdan ortak bulabilirsin veya sen alıp başkasına satabilirsin.
    Ben 2 sezon bu şekilde izledim. Ortak olduğun kişile aynı kullanıcı adı ve şifreyi kullanacaksın.
    Programı aynı anda açmayacaksınız sorun çıkmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: exca

Forumdan ortak bulabilirsin veya sen alıp başkasına satabilirsin.
    Ben 2 sezon bu şekilde izledim. Ortak olduğun kişile aynı kullanıcı adı ve şifreyi kullanacaksın.
    Programı aynı anda açmayacaksınız sorun çıkmaz.

tamam hocam ben bi araştırayım onu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.