Şimdi Ara

TTNet hat dondurma sorunsalı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ciddi sıkıntısı olan bir şirket ben hayatımda başka hiç bir firmayla hizmetle, kişi ya da grupla bu kadar sıkıntı çekmedim

Evdeki internetin sıkıntısına bakmaları için 3 ay uğraşmammı deriniz, randevu verip beni evde bekletip gelmemelerimi dersiniz, çalışanlarının densizliği terbiyesizliğimi dersiniz başıma gelmedik kalmadı ve bir türlüde iyi hizmet alamadım yıl oldu 2014 hala ttnet kullandığım her yerde sıkıntı çekiyorum, hipernet olmasına rağmen yüksek pingler zaten hipernet değilse devamlı kopan inanılmaz yavaş bağlantılar, iş yerimde ttnet asla yenilenmeyen alt yapı inanılmaz yavaş hız ve destek vermeyen bir ttnet

Toplam 200ün üzerinde arıza kaydı bıraktığıma eminim kim bilir daha ne sorunlar yaşadım hatırlamıyorum, neyse bunları geçip konumuza geleyim

Yılda 2 adet ve toplam 180 gün hattınızı dondurma hakkınız var donuk kaldığı süre faturanıza yansımıyor, yazın donduruyorum

Haziran 2013'te dondurup 100 gün donuk kaldı hesabım, Haziran 2014te tekrar aradığımda ise hata olduğunu donduramadığını hattı mı bana geri dönüş yapacaklarını söylediler 23 haziranda aradılar ve 26 haziranda dondurabileceğimi hakkımın o zaman açılacağını söylediler, ben itiraz ettim ama bir sonuç çıkmayınca 28 haziranda hattımı dondurdum fatura gelince ise tekrar itiraz ettim

İtirazımı kabul etmediler ve bunu bildirmek için arayan müşteri hizmetleri telefonu suratıma kapattı

Ben sizin vicdanınıza bırakıyorum ttnet bana mantıklı bi açıklamasını yapsın şunun;

Ben hattımı 26 haziran 2013'te 100 günlüğüne dondurmuşum bir dahada dondurmamışım yani 80 gün ve 1 kere daha dondurma hakkına sahibim, neden ben 20 haziranda(2014) kapatmak istediğim hattımı 26 haziranda kapatmak durumunda olayım neden 6 gün daha fazla fatura ödeyeyim, ödediğim para umrumda değil ama verilen bir hizmet bir hak varsa ortada bunun verilmesi lazım

• Btk ya yazın veya tüketici mahkemesine gidin kalan seçenekleriniz bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Son bir kez mantıklı açıklama bekliyorum diyerek kayıt oluşturdum yoksa yapacağım şey o, keşke superonline her yere gelse bizde artık kurtulsak..
  • tahago kullanıcısına yanıt
    Ttnet, Tsol, hiç fark etmez. Aralarinda bi uydunet iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uydunetin gelişmek gibi bir çabası yokki hizmetinden memnun idik ama vizyonu olsa TTNet in bu kadar rezil olduğu bir dönemde çok iyi müşteri kapabilir çok iyi kar yapabilir idi ama maalesef ismi yok ortalarda, hizmet götürdüğü yer çok az
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.