Şimdi Ara

Tam ereksiyon olamıyorum

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
12.268
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da belirttigim gibi tam sertleşmeye ulaşamıyorum.Yaşım 18.Ayrıca mastürbasyon yaparken sol yumurtamda ufak ağrı hissediyorum.Doktora gitmeye de korkuyorum aslında ama gidicem gibi.Hangi bölümden randevu alayım?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üroloji den alıcaksın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mentollü Kurşun

Üroloji den alıcaksın

Hocam nasıl bir tepki alırım acaba orada elle muayene falan yapıyorlar mı?

• Bir arkadaşım anlatmıştı. Body Building sporu ile uğraşan insanlarda sertleşme sorunu ortaya çıkıyormuş. Arkadaşımda bunun için doktora gitti ve gittiği doktor bayan çıkınca bi hayli utandım falan demişti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kynsia

Bir arkadaşım anlatmıştı. Body Building sporu ile uğraşan insanlarda sertleşme sorunu ortaya çıkıyormuş. Arkadaşımda bunun için doktora gitti ve gittiği doktor bayan çıkınca bi hayli utandım falan demişti.

Aminoasit, protein tozu doping fazla alınmadığı sürece olmuyor. Zaten gerekte yok almaya, body aksine tüm kasların çalışmasında yardımcı olur.
  • Konunun yeri sağlık bölümü.

Rahat ol , doktora her gün senin gibi kaç tane insan geliyor kim bilir.Elle muayene ilk etapta olmaz.
  • Yukardaki arkadaşların dediği gibi Ürolojiden alıcaksın ve bayandan çekiniyorsan internet üzerin den aldığın randevularda erek doktor ismi seç.

Sana tavsiyem hiç çekinme ve utanma en nihayetinde bu hastalık. Eğer şimdi utanırsan ileride işin içinden çıkılmaz bi hale düşebilirsin her hastalık için böyledir kanser gibi zamanına tedavi olmazsan büyük sorunlar çıkar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kynsia

Bir arkadaşım anlatmıştı. Body Building sporu ile uğraşan insanlarda sertleşme sorunu ortaya çıkıyormuş. Arkadaşımda bunun için doktora gitti ve gittiği doktor bayan çıkınca bi hayli utandım falan demişti.

Bodybuilding yapıyorum hocam ama protein tozu yada aminoasit vs. kullanmıyorum bu hafif ağrı sadece önemli durumlarda ( anlayın :) ) oluyor 6-7 aydır önemli durumlar yaşanırken farkediyorum bodybuilding den olduğunu sanmıyorum

• Bodybuildingle alakalı değil

• Bu arada yarın 09.40 a ürolojiden randevu aldım erkek doktor varmış zaten hep yarın bakacağız devlet hastanesine aldım ama ultrason falan isterlerse özele gitmeyi düşünüyorum.İlgilenen olmaz ama yine de sonuçları konuya yazacağım

• birsürü sebebi olabilir. dolaşım ve kalp problemleri en önemlileridir. bir kalp yetmezliği vs. olma riski de olduğu için atlanmaması gereken kesinlikle doktora gidilmesi gereken bir durumdur.
  • Bodybuilding ile ilgili bir foruma da konu açtım,sağolsunlar hızlıca cevap verdiler;düşük kalori ve karbonhidrat aldığım için böyle oluyormuş.En son şerbetli tatlıyı yaklaşık 2 ay önce yedim en son ekmeği 3 hafta önce yedim galiba.Demek ki ereksiyonun sebebi bu,ancak sol yumurtamdaki ağrı için yine de gideceğim.
  • Mastürbasyon yaparken bu oluyor ve telaşlanıyor musun dostum?

Sevdiğin insanla sevişirken bu oluyorsa evet doktorluksun ama sözkonusu mast ise ara ver derim.

• wardstone kullanıcısına yanıt
    son birkaç günde edindiğim bilgiye göre sen bodybuilding yapıyorsun bu spor sonunda vücut kendini onarmak kasları hacimlendirmek için testesteron seviyen düşer üstüne mastürbasyon yapıyorsun iyice düşer

iste bu yüzden eraksiyon problemin var

benden sana tavsiye mastürbasyonu bırak çünkü ileride evlenirsen sertlesme problemi ve ilişkiden zevk almassın

aile içi huzursuzluk olur boşanmaya kadar gider. ingilizcen varsa gary wilson ted googleden arat

mastürbasyonun zararı olmaz diyenlere aldırma zaten senin sertlesme sorunun mastürbasyondan dolayı

• Mastürbasyona çok düşkün değilim ama arkadaşlar.3-4 günde bir.haftada 1'e kadar yolu var. Yine de dediğiniz gibi yapacağım şöyle 1-2 hafta uzak duracağım :)

Abba sever hocam mastürbasyon yaparken ağrı,sevişirken ise o ağrı kalkıyor ama ereksiyon problemi ortaya çıkıyor sadece.
  • Hocam sen yine de birden fazla doktora görün.Telaş yapacak birşey yoktur umarım ama hangi konuda olursa olsun sağlık önemli.
  • gel kaldırayım delikanlı
  • neden kadından çekiniyorsunuz ki daha iyi bence kadın orayı tutup incelerken 1-2 espiri yaparım o konuyla ilgili yanaşmaya çalışırım sonra izin verirse
  • wardstone kullanıcısına yanıt
    Dostum reşitsin ben küçükken kasik fıtığı ameliyatı oldum odaya annen alinmaz görevli dışarı çıkar sadece sen ve doktor kalirsin kilodunu indirirsin doktor eldiven giyip orayı yoklar tutar biraz oynar oksurmeni ister bunlar doğal ihmal etme ultrasonda çekilir muhtemelen

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.