Şimdi Ara

*R apidshare'de account'u olan varsa bir bakabilirmi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Elimdeki bir kaç oyunu upload edeceğim.E doğal olarak büyük GB lar yüklüyeceğim pc açık kalacak,1 ay sonra silinmesin birisi benimle account'unu paylaşa bilirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forshire -- 24 Eylül 2006; 17:37:19 >

• Yükleyeceğin oyun DL edildiği sürece silinmez.
    Yeterki 2 DL arası 30 günü geçmesin.
  • kimse sana güvenip accountunu tanımadıgı biriyle paylaşmaz..ancak 16ekimde bir accountumun süresi bitiyor anca o zman sana premium verebilirim..
  • YellowBase benimde derdim zaten 1 ay sonra silinmesi.Malum oyun 4 gb yüklemesi bile 3-4 gün 1 ay sonra silinicek ne diye uraşayım.

RccP haklısın benimkide saçma oldu kimse paylaşmaz.Belki tanıdıklarda vardır ama ne bileyim.Az çok tanıyan arkadaşlar var beni burdan belki onlardan bi ses çıkar diye yazdım.Account'unun süresi bitince ben napacam onu?birde bir sorum daha var süresi bitince dosyaların silinicekmi senin ordan?Ben şimdi gitsem 1 aylık alsam parayla ordaki linklerim 1 ay sonra silinirmi ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: lustral

YellowBase benimde derdim zaten 1 ay sonra silinmesi.Malum oyun 4 gb yüklemesi bile 3-4 gün 1 ay sonra silinicek ne diye uraşayım.

Yanlış anlamışsın.
    Yükleyeceğin dosya bir kere indirildikten sonra 30 gün geçmeden tekrar indirilirse silinmez!
    Eğer son indirmenin üzerinden 30 gün geçmesine rağmen talep görmemişse silinir.
    Dosyanın linklerini birçok platforma dağıtarak talep görmesini sağlarsan asla silinmez.
    Benim 8-9 ay önce yüklediğim dosyaların çoğu halen duruyor, çünkü indiren çok.
  • Birşey daha söyleyeyim, eğer upload edeceğin dosyaların en az 10.000 kere DL yapılacağına inanıyorsan
    bırak dosyanın silinmesini ücretsiz premium account bile kazanabilirsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YellowBase -- 24 Eylül 2006; 21:43:41 >

• quote:

Orjinalden alıntı: YellowBase

quote:

YellowBase benimde derdim zaten 1 ay sonra silinmesi.Malum oyun 4 gb yüklemesi bile 3-4 gün 1 ay sonra silinicek ne diye uraşayım.

Yanlış anlamışsın.
    Yükleyeceğin dosya bir kere indirildikten sonra 30 gün geçmeden tekrar indirilirse silinmez!
    Eğer son indirmenin üzerinden 30 gün geçmesine rağmen talep görmemişse silinir.
    Dosyanın linklerini birçok platforma dağıtarak talep görmesini sağlarsan asla silinmez.
    Benim 8-9 ay önce yüklediğim dosyaların çoğu halen duruyor, çünkü indiren çok.

Çok özür dilerim gerçekten yanlış anlamışım.Bilgi için saolasın.Peki Collector's-Zone hesabında durum nedir.Yani bu hesapta da indirilmeyen bir dosya 30 gün sonra silinirmi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi forshire -- 24 Eylül 2006; 21:42:53 >

• quote:

Birşey daha söyleyeyim, eğer upload edeceğin dosyaların en az 10.000 kere DL yapılacağına inanıyorsan
    bırak dosyanın silinmesini ücretsiz premium account bile kazanabilirsin.

Malesef inanmıyorum böyle birşey olacağına :).Peki ben gidip 1 aylık premium alsam dosyalarımı upload etsem sonra bu 1 ay bittikten sonra ne olacak dosyaların durumu?
  • quote:

Malesef inanmıyorum böyle birşey olacağına :).Peki ben gidip 1 aylık premium alsam dosyalarımı upload etsem sonra bu 1 ay bittikten sonra ne olacak dosyaların durumu?

Bu soruya kesin cvp veremem. Ancak forumlardan okuduğum kadarıyla premium hesabın devam ettiği sürece asla silinmez. Bittikten sonra free hesap gibi 30 günde en az 1 kere indirilmesi gerekir.

Dediğim gibi emin değilim, istersen ayın 29 unda bitecek olan hesabımı 26 sında sana vereyim hem 9 GB DL yaparsın hem de dosyalarını upload ederek tüm sorularının cevabını alırsın.

• Valla teklifin için çok tşk ediyorum.Bir deneyeyim hiç premium hesabım olmadı.Gerçi bitimden 3 gün önce vereceksin bana 3 günde 4,5GB dele edebilirmiyim 1024K ile bilmiyorum:)Ama en azından o oyunu upload etmesemde senin dediğin gibi soruların cevabını almış olurum.Download yapmak degil derdim zaten yapmıyacağımda DL.Sadece upload ve zaman aşımı konusu başka kafama takılan birşey yok
  • quote:

Valla teklifin için çok tşk ediyorum.Bir deneyeyim hiç premium hesabım olmadı.Gerçi bitimden 3 gün önce vereceksin bana 3 günde 4,5GB dele edebilirmiyim 1024K ile bilmiyorum:)Ama en azından o oyunu upload etmesemde senin dediğin gibi soruların cevabını almış olurum.Download yapmak degil derdim zaten yapmıyacağımda DL.Sadece upload ve zaman aşımı konusu başka kafama takılan birşey yok

Eğer hiç DL yapmayacaksan premium bilgilerimi yollayayım sadece upload yap, 29 undan sonra ne yaparsan yap.

• ya 20.000 puan için kaç gb upload yaptın @YellowBase ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: KontG

ya 20.000 puan için kaç gb upload yaptın @YellowBase ?

Bu ayın 4 ünden itibaren hızım 1024 oldu.
    Upload yapmaya 8 ya da 9 undan itibaren başladım ve toplam miktar 4 GB bile olmadı.
    Yani resimdeki sonuç 15-16 günlük.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YellowBase -- 24 Eylül 2006; 23:33:00 >

• video mu upload ettin?

ya benimki 2,5 gb oldu ve 400 puan topladım daha... nasıl 20.000 oldu öle?
  • quote:

quote:

Valla teklifin için çok tşk ediyorum.Bir deneyeyim hiç premium hesabım olmadı.Gerçi bitimden 3 gün önce vereceksin bana 3 günde 4,5GB dele edebilirmiyim 1024K ile bilmiyorum:)Ama en azından o oyunu upload etmesemde senin dediğin gibi soruların cevabını almış olurum.Download yapmak degil derdim zaten yapmıyacağımda DL.Sadece upload ve zaman aşımı konusu başka kafama takılan birşey yok

Eğer hiç DL yapmayacaksan premium bilgilerimi yollayayım sadece upload yap, 29 undan sonra ne yaparsan yap.

Tamam olur sadece upload yapacağım üyeler önünde söz veriyiorum :) zaten istesemde yapamam 3gb limitli kullanıcıyım.29 da bitmede idi senin hesabı ihya ederdim açık bırakırdım pc yi yüklesin dursun

• quote:

Tamam olur sadece upload yapacağım üyeler önünde söz veriyiorum :) zaten istesemde yapamam 3gb limitli kullanıcıyım.29 da bitmede idi senin hesabı ihya ederdim açık bırakırdım pc yi yüklesin dursun

PM yolladım. Uploada başla, 4.5 GB veriyi anca yüklersin.
  • Tamam çok saolasın.Ah birde elektirik kesintisi olmasa
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: KontG

ya 20.000 puan için kaç gb upload yaptın @YellowBase ?

Bu ayın 4 ünden itibaren hızım 1024 oldu.
    Upload yapmaya 8 ya da 9 undan itibaren başladım ve toplam miktar 4 GB bile olmadı.
    Yani resimdeki sonuç 15-16 günlük.

hocam sen ne upload ediyon
    benim acc ise

Hello, ....! You have collected 3149 points so far
    Used disk-space: 220.85 MB with 12 files. Pages: [1]
    şeklinde
    sen baya yapmışsın ya
    ben arkadaşla yırtınıyom premium çiin

• ben 3300mb yükledim bu şu ana kadar 34000 point kazandım..3aydır premium kullanıyom

upload miktarı ile değil fazla indirme ile alakalı..

Bu arada bilmeyenler için;acoount expired olduktan sonra 1ay süreniz var..o 1ayda tekrar 10.000 toplayıp açtırdınız açtırdınız..yoksa hesabınız ve uploadlarınız siliniyor..

lustral benimde kastettigim buydu 16sında bir premium accountum siliniyor..bunu sana verip upload yaparsın 10.000 bulunca bedava premium kazanırsın..
  • Ya benim uploadların kalitesi mi iyi diil yoksa yeterince mi reklam yapmıyorum?
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.