Şimdi Ara

Satılık WoW -Europe char

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Avrupa, Burning Legion serverinde Lvl 60 shaman ve Kor'gal da lvl 45 paladin bulunmaktadır,
    WoW'u ilk çıktığı hafta almıştım ve artık sıkmaya başladığından ve bitirme tezi ile uğraşacağımdan satmaktayım

Lvl 60 Shaman asıl char olup t1 ve t2 itemları vardır,(5 adet t1, 3 tane t2 )
    * guildin istediği zg, +30 heal gibi ench. yapılmıştır
    * yine BL de banka için ayrı bir lvl 1 char vardır
    * şu anda PvE bi guild de bulunmakta ve talentları buna göre ayarlıdır, guild MC,Onyxia,BWL ve AQ40 ı bitirmiş, Naxxramas da 4 boss kestmiştir şu anda 5. bossu deniyoruz
    * item olarak çoğunlukla heal ağırlıklıdır fakat grinding için elemental ağırlıklı itemlar bulunmaktadır(+201 dmg, +241 nature dmg )
    * epic atı vardır, engineering bulunmaktadır, enchentment sadece dischent etmek için vardır.

Allakhazam linki : Char özellikleri (guild in adı gözükmüyor burada )

Lvl 45 paladin eski charımdı ama kasmayı çok uzun süre önce bıraktım sadece paladin nasıl bi chardır diye merak ederseniz bakabilirsiniz

Düşündüğüm fiyat 325 YTL dir, MSN adresim : mert.kocasari@gmail.com

Almak isteyen kişiye orjinal paketinde cd'ler, activation kodu, gizli soru ve cevap,şifre, kullanıcı adı ve hesap açılırken kullanılan diğer bilgiler verilecektir, e-mail i veremeyeceğim için alacak kişi kayıtlı e-mail adresini kendi istediği başka bir adresle, Blizzard'a mail atamak yolu ile değiştirebilir

(kurallar gereği fiyat ekledim)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mert361 -- 24 Eylül 2006; 21:50:51 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• fiyat
  • Fiyat vermek zorunludur,siz aklınızdaki rakamı verip pazarlık payı vardır diye ekleseniz almayı düşünen arkadaşlara daha çok yardımcı olabilirsiniz
  • Guild, char sattığımı anlayınca guildden charı çıkaracağıncan fiyatı 300 YTL ye düşürdüm

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.