Şimdi Ara

ttnet taahütüm bitti yardım çok acil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba ben ttnet aloya geçtim 12 sözleşme verdiler ama telefon parası 12 ay hiç ödemeyeceksin dediler. interneti ise 12 ay sözleşmeyle 44 liradan limitsiz 8 megabit net verdiler birde kablosuz modem aldım faturaya 7 tl yansıttılar toplamda 53 tl 12 boyunca ödedim ve sözleşmem bitti.

eski tarifemden çok memnundum neden diyecek olursanız telefonlada konuştuğum halde 53 tl geldi hep.

şimdi aradılar 24 ay sözleşme verin telefona ayda 14 yerine 7 tl ödeyin diyor. internet için de ayrı indirim arıyorum.

merak ettiğim sorular.

şimdi ben yine ttnet aloya para vermeden 12 ay kullanabilirmiyim? sözleşme yenilererek

birde ttnet 12 ay veya 24 ay sözleşme ile en ucuz limitsiz tarife nedir? toplamda kaça gelir bana? yoksa türknet e geçecem 16 megabit net artı telefon 49 tl eğer aynı paraya ttnet veriyorsa geçmem uğraşamam bir daha.

• magrofon kullanıcısına yanıt
    Hocam fiber altyapi varsa ona geçin yoksa adsl fiyat avantaji olana geçin

Edit:Ttnet kısmını arayıp öğrenebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KüfürbazHaydoo -- 22 Temmuz 2014; 14:09:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bertu190700

Hocam fiber altyapi varsa ona geçin yoksa adsl fiyat avantaji olana geçin

Edit:Ttnet kısmını arayıp öğrenebilirsiniz

fiber yok telekoma gidip yüzyüze görüşücem iptal ettiricemki adam gibi tarife yapsınlar.. telefonu yine beleşe verir neti 44 den verirlerse ayda ikisine 44 lira güzel olur..
    Hocam artik 8mbit tarife yok en altı 16mbit hattiniz destekliyor mu hat değerlerini koyar mısınız sonra alip kesibti yasamayin

• quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Hocam artik 8mbit tarife yok en altı 16mbit hattiniz destekliyor mu hat değerlerini koyar mısınız sonra alip kesibti yasamayin

gittim telekoma dedim iptal edicem direk vermezmi iptal formunu elime.. önceden olsa indirim fln teklif ederlerdi direk iptal etmezlerdi neyse dedim ben türknete geçicem 16 mgbit net telefon 49 tl siz eğer veriyorsanız aynı tarifeyi uğraşmayalım ttnette kalayım dedim.

telefonu 12 ay 5 tlden
    interneti 24 ay 44 tlden verdi

16 megabit net artı telefon 49 a gelmiş oldu yani daha ne olsun önceden olsa ilk ay indirim sonrasında 16 ay 65 ayrı 15 tel parası 80 tl ye geliyordu ttnet ne kazıkladı bizi zamanında vay be

Kebap hocam süper vermişler ayrica merkezde kaldınız bir ariza da öncelik sizde

• quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Kebap hocam süper vermişler ayrica merkezde kaldınız bir ariza da öncelik sizde

1 megabit nete 49 artı telefona 19 20 lira ödedim 2 sene ttnette ilk açtığım zaman 7 yıl önce bunada şükür azda olsa bi gelişme var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.