Şimdi Ara

TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
807
Cevap
20
Favori
67.496
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: darkness12

Tertipler hayırlı olsun.

Mesleki çıktı bakalım bayram sonrasına getirmeye çalışacaz gelişimizi

Geçen sene Ankara Polatlı da mesleki yapan sınıf arkadaşıma sordum.

Çok fazla eşya geitirp hamallık yapma,

iç çamaşırları rengine takılmıyorlar istediğini al dedi.Yine de haki reng alırız.

odalar 6-8 kişilik,kilit filan gerekli değil odalar dıştan kilitliyebiliyorsunuz yatma zamanına kadar zaten giremiyorsunuz zaten koğuşa dışarıda takılıyorsunuz dedi.

Yanına 150-200 lira bozuk para al dedi 5 lira 10 liralık yaptır.50-100 lira getirirsen harcamaya bilirsin dedi :)

Yaz aylarında Ankara sıcak oluyormuş.Şortla filan yatabilirsin Eşorfman terlik gibi şeyleri buradaki çanta da zaten veriyorlar dedi.

Eğitim konusunda rahat ol sadece yürüyüş filan varmış ayrıyetten yemin törenine hazırlık filan vs

Ayakkabılar sıkıyor dedi tabanlık konusuna değindi :D

1 ay sonra meslekçi arkadaşlar kura sonucu dağılacaksınız dedi Kara Meslekçiler doğu batı çeşitli yerlere gidiyormuş kura sonucu Hava meslekçilerde doğu yokmuş

Bu sadece subaylar için mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Av.Oguzhan

benim de hava kuvvetleri topçu branş 101

Sonunda forumdan birisi çıktı
  • itouch01 kullanıcısına yanıt
    Mesleki asteğmendi bana onları söyleyen arkadaş kısa dönemler için Ankara Polatlıda ortam nasıl bilmiyorum
  • ElektronicWolf kullanıcısına yanıt
    konyada hava savunma okulu var ama hava savunma hava kuvvetleri değil kara kuvvetlerine bağlı bir sınıf
  • Eğitim Birliği: TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA

Statü: YEDEK SUBAY

Sevk Başlangıç: 25/07/2014

Sevk Bitiş: 31/07/2014

Celp Dönemi: AĞUSTOS 2014

Celp Grubu: 1

Kuvvet: KARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞI

Sınıf: TOPÇU

Branşı: 64

Forumda ankara çok var.
  • Bu arada meslekçilerde "MESLEKÇİ YEDEK SUBAY" mı yazıyor acaba?

Ben şimdi 2.5 ay mı acemilik yapacağım?

Yeni uyandım kafam karışık.
  • kardeşler yardım!

Sınıf: Topçu
    Branş: 64

şimdi bu 25-31 temmuz sevk dönemi olanlar kesin meslekçi mi? 1 aylık eğitim mi? şubedeki memur da dogru düzgün bir şey bilmiyor.

Siz kesin bilgi sahibi iseniz, beni de bi aydınlatır mısınız? Asıl meslegim fransızca öğretmenliği ama henuz atanmadım.
     TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA
  • quote:

Orijinalden alıntı: k2fg9

Bu arada meslekçilerde "MESLEKÇİ YEDEK SUBAY" mı yazıyor acaba?

Ben şimdi 2.5 ay mı acemilik yapacağım?

Yeni uyandım kafam karışık.

"MESLEKÇİ YEDEK SUBAY" diye hiçbirimizde yazmıyor tarih kısmından anlıyoruz meslekçi olduğumuzu sizinde son sevk bitiş tarihi 31 olduğundan sizde meslekçisiniz.
  • şubedeki memur bugün silüs ü alırsan birkaç gün içinde teslim olman lazım dedi, istersen 31inde gel dedi. 1 gün yol izni varmış. balıkesir'de ikamet ediyorum. edevletten almadım silüs, şubeye gidicem 31inde.
  • Merhaba Arkadaşlar
    Eğitim Birliği: TOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARA
    Branş:67

Şimdi bende 11-15/08/2014 arası birliğe sevk gözüküyor. Anladığım kadarı ile de meslekçi değil takım komutanı olacağız ve 2.5 ay eğitim alacağız.
    Takım komutanı olacak asteklere selamlar ve hayırlı olsun diyorum. Ben eskişehirliyim polatlıya yakınım. Ayrıca hızlı tren v.s. rahat olacağını düşünüyorum. Herkese hayırlısı.

Lisans: Anadolu Üniv. Biyoloji
    Yüksek Lisans: Ege Üniv. Biyomühendislik
    YDS:65
    Yeden subay evet.
  • selamlar tertipler öncelikle hepimize hayırlı olsun inşallah kazasız belasız yapar geliriz.
    branş kodlarında kendi şubemle konuştum branş kodlarına takılmayın sevk tarihlerine dikkat edin dedi baktığında meslek sınıfı çıktığını söyledi. (31 temmuza kadar olan tayfadanım ben de.)
    teslim olma tarihi konusunda da bayramı geçirmek istiyorsanız ona göre gelin şubeden alın silüsü dedi. yani e devletten almak bir kaç gün de olsa erken gitmenize neden olabilir. şubeden aldığınızda yine sistemden de alınıyor teslim tarihi ama ne kadar geç giderseniz o kadar atar teslim tarihi.
  • Tertipler herkes için hayırlı olsun. Benim branşımda 64 yazıyor. Sevk evrakını bugün aldım. 27 Temmuz'da saat 13'te teslim olacağım. Orada görüşmek üzere. Sağlıcakla kalın
  • Statü kısmında : YEDEK SUBAY ÖĞRETMEN filan yazan var mı?
    şimdi ben öğretmen olmazsam orda, 1 ay acemilikten sonra napıcam ?
  • Tertipler bir düzeltme yapayım hemen. Az önce askerlik şubesinden aradılar. Teslim olma tarihini 31 Temmuz olarak değiştireceklermiş. Yarın şubeye gelmemi söylediler. Bilginize. Eğer 27 Temmuz'de teslim olacak olan varsa onlarda şubelerine gitsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allperyilmaz

Statü kısmında : YEDEK SUBAY ÖĞRETMEN filan yazan var mı?
    şimdi ben öğretmen olmazsam orda, 1 ay acemilikten sonra napıcam ?

Hocam ben de edebiyat öğretmeniyim. Bilgilerim şu şekilde:

Eğitim BirliğiTOP. VE FÜZE OKL.ÖĞR. VE KURSLAR TB. / ANKARA POLATLI / ANKARACelp Grubu1Esas Birliği KuvvetKARA KUVVETLERİ KOMUTANLIĞIStatüYEDEK SUBAYSınıfTOPÇUSevk Başlangıç25/07/2014Branşı64
  • quote:

Orijinalden alıntı: trnhnc

Tertipler bir düzeltme yapayım hemen. Az önce askerlik şubesinden aradılar. Teslim olma tarihini 31 Temmuz olarak değiştireceklermiş. Yarın şubeye gelmemi söylediler. Bilginize. Eğer 27 Temmuz'de teslim olacak olan varsa onlarda şubelerine gitsinler.

Benim de e-devlet telefona sms attı. Aynı durum bende de mevcut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sarisayko

quote:

Tertipler bir düzeltme yapayım hemen. Az önce askerlik şubesinden aradılar. Teslim olma tarihini 31 Temmuz olarak değiştireceklermiş. Yarın şubeye gelmemi söylediler. Bilginize. Eğer 27 Temmuz'de teslim olacak olan varsa onlarda şubelerine gitsinler.

Bayram olduğunun herhalde yeni farkına vardılar. :) Neyse ki erken haber verdiler de kurtulduk erkenden gitmekten.
  • trnhnc T kullanıcısına yanıt
    Boşuna demiyorlar mantığı bırakacaksın diye :)
  • edit

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ElektronicWolf -- 22 Temmuz 2014; 17:19:15 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Sarisayko

quote:

Bayram olduğunun herhalde yeni farkına vardılar. :) Neyse ki erken haber verdiler de kurtulduk erkenden gitmekten.

bir arkadaş daha vardı onuda alıntı yapayımda o da erken almıştı onunda haberi olsun
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.