Şimdi Ara

356.Dönem 2.Grup(EYLÜL 2014) Çıkanlar Burada Toplanıyoruz (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
4
Favori
10.999
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sevk Tarihi 17-19 Eylül yazıyor. Sülüsü 3 eylülden itibaren aldığında orada zaten hepsi açıkça yazıyor olacak.
  • İlk alışverişlerimizi yaptık.15 çift iç çamaşırı takım, 15 çift çorap ve el,ayak,duş için havlu toplam 220 tl tuttu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thespell -- 1 Eylül 2014; 13:25:33 >
  • thespell T kullanıcısına yanıt
    Hadi bakalım hayırlısı olsun =)
    Ben de bu hafta içi başlıcam yavaştan almaya..
  • Tabanlik almayi unutmayin. Deichman da aktif komur icerdigi yazan var 6 liraya ondan alin. Antibakteriyel cunku. Uygun adim giderken yeri dovdugunuzu zannedebilirsiniz. Bir de her ihtimale karsilik vatka alin. Ayak arkalarinin ice bakan kisimlari vurabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şu an e-devlet den sevk belgesine ulaşabilen var mı? Bende hala sınıflandırılması sık yazıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xallez

Arkadaşlar şu an e-devlet den sevk belgesine ulaşabilen var mı? Bende hala sınıflandırılması sık yazıyor.

Ben yarım saat önce aldım e-devlet den.
  • beyler bir kaç soru soracağım.

1. İnternetten sevk işlerimi yaptım, artık şube gitmem gerekmiyor değil mi? Bu internetteki belge üzerinden ben bir şey doldurmuyorum demi?

2.sevk tarihi 17.09 katılacağı tarih 20.09 yazıyor. ben buraya en geç 20sinde katılacağım değil mi?

3. Toplam bedel 111 lira demiş. Bu parayı nereden alacağım, bana kart vs. bir şey verilecek mi bunları nereden alacağım?

İlk defa yaptığımdan böyle sorular sortuyorum

• sülüsü almak için 2 kutucağa eve tmi yazıyoruz...
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Glorious_

beyler bir kaç soru soracağım.

1. İnternetten sevk işlerimi yaptım, artık şube gitmem gerekmiyor değil mi? Bu internetteki belge üzerinden ben bir şey doldurmuyorum demi?

2.sevk tarihi 17.09 katılacağı tarih 20.09 yazıyor. ben buraya en geç 20sinde katılacağım değil mi?

3. Toplam bedel 111 lira demiş. Bu parayı nereden alacağım, bana kart vs. bir şey verilecek mi bunları nereden alacağım?

Ptt den alacaksin. Muhtemelen cuma ogleden sonra yatar paran.

• quote:

Orijinalden alıntı: BNYZ

quote:

teşekkürler hocam, diğer sorularımın cevapları nedir?

• Ben kastamonuya gidiyorum.Sevkimi yaptırdım katılacağı tarih 19 eylül yazıyor. 19 Eylüle istanbul-kastamonu uçak bileti aldım.Saat 13:50 de kastamonuya iniyor.hadi hayırlısı

bu şekilde gidecek başka arkadaşlar varsa uçakta irtibata geçebiliriz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi medivh -- 3 Eylül 2014; 11:22:07 >
  • quote:

quote:

quote:

2 sorunun cevabi da evet :-) sadece yol parani almak kaldi geriye.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BNYZ -- 3 Eylül 2014; 11:29:22 >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

2 sorunun cevabi da evet :-) sadece yol parani almak kaldi geriye.

teşekkürler hocam.

• Ankara - Kastamonu 9.30 Kamil Koç tan bilet aldım Varmı benim gibi olan arkadaşlar 19 Eylül teslim tarihim
  • bysahip B kullanıcısına yanıt
    benim de 20 eylül aynı firma aynı saatte aldım ama bir gün sonra
  • yol paralari sanirim p.tesiden baslar yatmaya.
    neler aliyorsunuz beyler yaniniza giderken?
  • Bizim acemilik bitti darisi size :).ciktik ogretmenevinde keyif yapıyoruz:)

• Bot icin tabanligi unutmayin. Deichman da aktif komur icerikli olan var 6 liraydi ondan alin almadiysaniz. Antibakteriyel ozellikli. Vatka alin yaniniza ihtiyaciniz olabilir. Bot icin kilit alin kullanmasaniz da yaninizda dursun. Pastil turu bogaz ilaci alin. Corabin icine bi yere tikistirin revire guvenmeyin. Antibiyotik bile alsaniz olur. Bot silmek icin ufak bir bez alsaniz iyi olur aslinda yaniniza islatip silersiniz kolayca temizlenir. Yatak yorgan icin cengelli igneye falan gerek yok. Orda carsaflarinizi nasil yapmaniz gerektigini ogretiyorlar. Oyle yapinca zaten dagilma falan olmuyor. Kislik kamuflaj verecekler kolsuz atlet de goturebilirsiniz ancak havalar sogumaya basladi. Iclik verirler mi emin degilim ancak sabahlari oldukca serin oluyor.

• quote:

Bot icin tabanligi unutmayin. Deichman da aktif komur icerikli olan var 6 liraydi ondan alin almadiysaniz. Antibakteriyel ozellikli. Vatka alin yaniniza ihtiyaciniz olabilir. Bot icin kilit alin kullanmasaniz da yaninizda dursun. Pastil turu bogaz ilaci alin. Corabin icine bi yere tikistirin revire guvenmeyin. Antibiyotik bile alsaniz olur. Bot silmek icin ufak bir bez alsaniz iyi olur aslinda yaniniza islatip silersiniz kolayca temizlenir. Yatak yorgan icin cengelli igneye falan gerek yok. Orda carsaflarinizi nasil yapmaniz gerektigini ogretiyorlar. Oyle yapinca zaten dagilma falan olmuyor. Kislik kamuflaj verecekler kolsuz atlet de goturebilirsiniz ancak havalar sogumaya basladi. Iclik verirler mi emin degilim ancak sabahlari oldukca serin oluyor.

tam olarak jandarma acemi egitim suresi ne kadar suruyor. 40gune yakin deniyordu buralarda. yemin sonrasi ustalara sevk kesin bilgimidir
    ogretmenevi nasil temiz mi ?

kastamonu sogugu meshurdur. iclik alt ust goturulecek
    ilac tiyolari icin tsk. sokusturacagiz oraya buraya artik, vitamin agri kesici vb.
    kremler icin sikinti var mi, el ayak kremi vb.

nasil gecti acemiliginiz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeappa -- 6 Eylül 2014; 10:52:06 >
  • yeappa kullanıcısına yanıt
    Kremler icin bir sorun yok yaniniza alabilirsiniz. Kullanmaniz gereken haplari da ilactan sorumlu olacak arkadaslariniza teslim edip gunluk olarak gidip aliyorsunuz.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.