Şimdi Ara

356.Dönem 2.Grup(EYLÜL 2014) Çıkanlar Burada Toplanıyoruz (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
301
Cevap
4
Favori
11.014
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Aynen diğer bir söylentiye göre birliğe girdiğimizde 1-2 hafta içinde ziraat bankası hesap kartı da verilecekmiş. Hatta bir koğuşta bazılarına gelip bazılarına geç gelen bile oluyormuş. Hayırlısı diyip bekliyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jeolog89

Aynen diğer bir söylentiye göre birliğe girdiğimizde 1-2 hafta içinde ziraat bankası hesap kartı da verilecekmiş. Hatta bir koğuşta bazılarına gelip bazılarına geç gelen bile oluyormuş. Hayırlısı diyip bekliyeceğiz.

deyip beklemeyelim bol bol bozuk para goturelim 10larca kilo vermektense otomatlari zengin edelim
    ayrica kastamonu da guzel bir kahvalti yapilmali ne de olsa memleketin kacirmamali seni
    usta neresi
  • usta birliği de kastamonu benim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeolog89 -- 11 Ağustos 2014; 0:53:18 >
  • quote:

usta birliği de kastamonu benim.

oo senin boluge dusen kraldir desene, senden sorulacak kastamonu dostum
  • Yani elimden geldiğince tüm arkadaşlara yardım etmeye çalışırım tabiki de. Bu arada benim memleket karabük. kastamonuda yaşıyoruz ailecek sadece o kadar. tabi ben 1 yaşımdan beri yani ;)
  • jeolog89 kullanıcısına yanıt
    sen onu bunu birak simdi gel guzel bir kahvalti yaptir bize merkezde gerisini bosver o zaman senden otesini tanimayiz bak
  • Kastamonuya geliyorsun yani yazlık bir mekan değil öle köy kahvaltısı falan hayal etme ama açık büfe kahvaltı var istediğin yerde yaparız sorun değil yani benim için. Bildiğim Güzel 1-2 yer var ama siz beğenir misiniz bilmem tekrarlıyorum beklentiyi üst seviyede tutarak gelmeyin hayal kırıklığı çok olmasın askere giderayak yani ok ;)
    bak simdi, sivilin son anlari ne olursa yeriz usta naptin
    eyv. dusunmen yeterli, orada bulalim da birbirimizi o iyi.

saygilar
    @istanbul
  • quote:

Orijinalden alıntı: yeappa

bak simdi, sivilin son anlari ne olursa yeriz usta naptin
    eyv. dusunmen yeterli, orada bulalim da birbirimizi o iyi.

saygilar
    @istanbul
    Tabiki de yani şu sülüsleri alalım da tarihler belli olsun bakalım. Her şey daha net olur o zaman.
  • quote:

Yani elimden geldiğince tüm arkadaşlara yardım etmeye çalışırım tabiki de. Bu arada benim memleket karabük. kastamonuda yaşıyoruz ailecek sadece o kadar. tabi ben 1 yaşımdan beri yani ;)

Usta kuyu kebabı meşurmuş bunu şehir merkezinde yeme ihtimalimiz varmı Kastamonuda
  • Sehir merkezinde pek bilmiyorum ama sorar ögrenirim bir de onun mevsimi ilkbahardan yaza dogru geçerken süt kuzusundan yapilmasi lazim ki tadi olsun. Burada öyle söylenir ama varsa gideriz sorun olmaz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi jeolog89 -- 13 Ağustos 2014; 12:44:17 >
    peki ne yenir şehir merkezinde
  • iskender güzeldir benim bir numaralı favorimdir bilmem sever misin. Etli ekmek yemek istesen daday ilçesine , kuyu kebabı taşköprü ilçesinde yenir. Ha bir de tirit vardır merkezde ama o dükkan açık mı ona bakmak lazım. Yoksa başka ne istersen yenebilir.
  • Valla etli ekmek fena olmaz bakalım hayırlısıyla bi gelelim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • dediğin gibi hayırlısı ile gelin de dadaya da gideriz haftasonu çarşı iznine çıkınca ;)
  • Eyvallah ustam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarihler değişti 10-12 eylül sevk tarihi.
  • Hadi inşallah yaa ben de cok gec gidiyoruz diye üzülüyordum. Nese hayırlısı ben şimdi e-devletten baktım sevk tarihlerini daha değiştirmemişler.Bilgi için teşekkürler.
    Ziraat kartı geç geliyorsa skıntı olmaz mı ? Asker maaşlarımız o karta mı yatırlıacak ? PTT kart da gecikebiliyormuş ? Bu nasıl iş anlamıyorum
    PTT kart yol harcamaları yatıyor Ziraat kart ise maaşlar yatırılıyor deği mi ? Ptt kartım var diyelim o hesaba yatırılmasın istesem olur mu ?
  • quote:

Hadi inşallah yaa ben de cok gec gidiyoruz diye üzülüyordum. Nese hayırlısı ben şimdi e-devletten baktım sevk tarihlerini daha değiştirmemişler.Bilgi için teşekkürler.

Şubeyi aradım öğrendim.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.