Şimdi Ara

NETBOOK Alıp Da Pişman Olan Var Mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.304
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar üniversite için şehir dışına çıkmak zorundayım.Şu an asus n61jq kullanıyorum fakat bu hem büyük ve çalınırsa insanın içine oturacak cinsten olduğu için netbook almayı düşündüm.Kullanma amaçlarım : Ailemle görüntülü görüşmek,Surf yapmak,belki de usb bellekle ders,video,film izlemek.
    Bildiğim kadarıyla netbooklarda DVD-VCD oynatma yok.Ama usb bellek kullanırsam normal pcde yaptıklarımı yapabilirim değil mi ? Son olarak da 500-600 liraya önerebileceğiniz netbook var mı ? (o paraya notebook varsa o da olur tabi :))

• Netbook devri bitti artik hocam. Tablet sizin icin daha uygun olur diye düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • notebookların hiç bir versyonu cs oynatmaz doru düzgün anca video izlersin
  • Var, ben pişmanım
    Şimdiki aklım olsa 600 liraya bir Ipad Mini alırdım
  • tablette hersey detayina kadar yapilabiliyormu

• occupant kullanıcısına yanıt
    Yapılmıyor tabi ki ama eğlence amaçlı kullanımda ve nette sörf yapmada tablet daha pratik oluyor. Netbook'la usb üzerinden pek çok şey yapıyorsun ve Office uygulamalarını kullanıyorsun belki ama performans saç baş yolduruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gultekinlive -- 5 Ağustos 2014; 18:53:55 >
  • Netbook lar bitmişmiş,hayır bitmez efendim,

Hiçbir tablet, fiziksel klavyenin verdiğini veremez.

bir dokunmatik ekranda yazı yazmak için işkence çekmekle netbook/notebook/Pc'deki o keyif karşılaştırılamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sir Maximus is BACK -- 23 Ağustos 2014; 15:30:57 >
  • Ben olsam tablet alirdim hocam

• Üniversite içinse kesinlikle netbook al,tablet daha çok eğlence amaçlı o ayrı.
  • netbook hiç bir zaman sevmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sir Maximus

Netbook lar bitmişmiş,hayır bitmez efendim,

Hiçbir tablet, fiziksel klavyenin verdiğini veremez.

bir dokunmatik ekranda yazı yazmak için işkence çekmekle netbook/notebook/Pc'deki o keyif karşılaştırılamaz.

Katılıyorum, tabletler taşınabilirliği yüksek cihazlar ama bir netbook ile kıyaslanamazlar. Netbook sonuçta Windows kullanıyor. Bu az bir iş değil. Ofiste çalışan, özel sektörde çalışıp belgelerini depolayan kişiler ile öğretmenler hala dizüstü bilgisayarlara ihtiyaç duyuyorlar. Tabletler sadece işin pratik ve eğlence yanı.
  • Pişman olup olmamak netbooktan beklentinize bağlı. 2 yıl kadar kullandım samsung n150 netbook toplantılara giderken ve evde maillere bakmak için kullandığım için hiç pişman da olmadım. Tablet mi netbook mu dersen tablet bana göre değil sevemedim bir türlü bilgisayar hissi vermiyor bana tabletler.
  • bnede acer asporeone vardı ilk kullandığımda iyiydi ama yavaşladı bende şimdi ipad air var ama sana tavsiyem ipad 2 veya ipad mini alman
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.