Şimdi Ara

BENQ JOYBOOK P52

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
1.882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkdaşlar bu laptopu kullananlar varsa yorumlarıı yazarlarsa sevinirim birde forumda benq r55 laptopların ses seviyesinin kötü olduğu yazılıyordu aynı sorun bu modeldede varmı acaba???

İşlemci DUAL CORE AMD Turion™ 64 X2 Mobility Technology TL-52
    Chipset Mobile™ Intel® 945GM Express
    Sistem belleği 1 GB DDR2 533 MHz
    Ekran Kartı ATI Mobility™ Radeon® X1600 512MB Hyper Memory
    Ses Kartı Sound Blaster Pro compatible
    Modem / faks 56 K V92
    Network 10/100/1000 Gigabit Ethernet
    Pcmcia Yok
    Sabit Disk kapasitesi 100 GB 5400 rpm
    Disket Sürücü Yok
    Optik sürücü DVD Yazıcı DL
    Batarya Lithium-Ion battery 6 hücreli 4800 mAh / 3.5 - 4 saat
    Klavye 86 Tuş Q Türkçe
    Ekran 15.4" Ultra Parlak Geniş Ekran - 16 ms. Dünyanın En Hızlı Notebook Paneli WXGA (1280x 800)
    İşletim sistemi Microsoft® Windows® XP Home Türkçe
    Boyutlar 360 X 258 X 29.6 ~ 35.9 mm / 2.54 kg
    Geliştirilmiş Port'lar 4 USB 2.0, VGA, Mic In, Line Out, RJ-11, RJ-45, Lock,5'i 1 arada (MS/MS-Pro/SD/MMC/xD)
    Kablosuz haberleşme Intel® Wireless LAN 802.11a/b/g Mini PCI card, Bluetooth
    Aksesuarları Taşıma Çantası Hediye

1236+kdv usd

• bu ürünü ilk defa görüyorum bence gayet f/p si ii
    kullanıcı yorumlarını duymak isteriz tabi...
  • guzel alet. link de versen ii olurdu yalnız. ben 2.54 kg a şaşırdım???
  • bu notebooku ben de bılıyorum ancak gercekte gormedım cunku stokta olan bır magaza bulamadım. ancak ozellıklerı tatmınkar. hatta bu urunu almaya karar vermıstım ama bulamadıgım ıcın toshıba m100-165 aldım. sımdı de cook memnunum.. paylasım lınkı

http://forum.donanimhaber.com/m_9508412/mpage_1/key_//tm.htm#9508412
  • http://www.makroset.com/main/product_detail.asp?pro_ID=5944&sub_cat_ID=87&cat_ID=48

linki bu gerçektende güzel ve performanslı olacağını düşünüyorum fiyatıda mis gibi :D
  • çabuk ısınma yapıyo diyolar ve sesi az çıkıyomuş ama donanım ve fiyat olarak çok iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: kynenn

amd turion x2 ve intel 945gm çipset mi? nasıl yani?
  • quote:

Orjinalden alıntı: tanak

quote:

Orjinalden alıntı: kynenn

amd turion x2 ve intel 945gm çipset mi? nasıl yani?

valla bende bilemiyorum benq nun sitesindede öyle satış yaılan sitelerdede aynı özellikler

ısı pek sorun değilmişte ses r55 modellerinde gerçekten kötüymiş acaba bu modeldede aynımı onu merak ediyorum gerçi kendi sitesinde r55in sesi için bişey yazmazken bu modelde ses için yazmışlar baya bişey

ben bunu çoğunlukla oyun için alıcam her oyunu rahatça oynayabilirmiyim acaba bütün özellikleri güzel işlemcide ii ama amd pek bilmiyorum?* sizce nasıl bu işlemci?

• işlemci guzel ama bence tl-56 ya da tl-60 biraz rekabetçi olabilir gibi geliyor bana.

birkaç resim koyalım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 25 Eylül 2006; 13:19:44 >

• http://www.benq.com.tr/products/joybook/?product=823

DVB-T opsiyonel diyo ama yurtdısındaki modellerde standart sanırım. YA Bİ DE 2.54 KG DOGRU GİBİ

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tanak -- 25 Eylül 2006; 13:21:30 >

• 15.4 ekran bir laptop 2.54kg olamaz, ekran neredeyse 2kg çünkü...
  • valla enteresan bi laptop işte gün geçtikçe güzel geliyo gözüme bide yakından görmek lazım ozaman daha ii olacak ama aranızda hiç benq kullanan yokmu bu laptopa sahip olan yokmu bi ses edin
  • ürünün sitesinde uzaktan kumanda da yazıyor, tv seyrederken falan iyi olabilir...
  • artı yurtdısında dvb-t tuner ile geliyor. burda yok mu acaba. gerci benq in turkiye siştesinde reklamını yapmış tuner in...
  • istanbulda nerde görebilirim acaba bu makineyi çok niyetlendim artık hayırlı olsun demekten başka bişey kalmadı :D
  • bende merak edip mail atmıstım penta bilgisayara yok dediler
    quote:

Orjinalden alıntı: tanak

artı yurtdısında dvb-t tuner ile geliyor. burda yok mu acaba. gerci benq in turkiye siştesinde reklamını yapmış tuner in...
  • turkiye de boyle olur işte hep
    nereden kıssam derler . kısma. ya da opsiyonel yap. inanılmaz bişi bu ya.
  • evet penta getiriyomuş, ekim başı geliyor demişler...
  • iyi aletmıs.. kullanınca deneyımlerını yazarsan sevınırım...
  • dostum bende r55 var, p52 bulursak kuzene alacaz.
    bi alsın da kurcalayım
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.