Şimdi Ara

F/P konusunda en başarılı şehir bisikleti ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
882
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şuan bende bulunan berbat bisikletten kurtulmak istiyorum fakat çok fazla bütçem yok. Ucuz ve işlevsel şehir bisikleti öneriniz var mı ?

• Salcano city sport ve city fun serilerinde bakabilirsiniz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TheDC kullanıcısına yanıt
    Bu konuda epey uzun süredir kullanılan bir konu mevcut. İçinde bütçeye göre en uygun bisiklet modellerinin kıyaslanıp, tartışıldığı çok faydalı bilgiler var, isterseniz bir göz atın : Bütçeye Göre Şehir/Yol Bisikleti Tavsiyeleri
  • giriş seviyesi bakımından Salcano City modelleri iş görür, fiyatları da uygun
  • Bütçe ne kadar hocam City Fun 70 var 500 TL gibi bi fiyat.City Cport 40 var 750-800 arası
  • Tasarıma önem veriyorsannız Sedona 300 S var 700-800 tl arası.Donanımı fena değil ve sağlamdır.Aynı fiyat aralığındaki modellere göre yokuşta avantajlıdır (mega range).1020 km'de sadece 1 kez lastik patladı.
  • Bütçem fazla olmadığı için Salcano City Fun 70'e karar kıldım,teşekkürler hepinize
    hayirli olsun hocam bisiklere gore dusuk butceyle alinabilecek en iyi bisiklet.Simdiden bol pedallamalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre4335

hayirli olsun hocam bisiklere gore dusuk butceyle alinabilecek en iyi bisiklet.Simdiden bol pedallamalar

Sağolun hocam. İkinci el ürünlere bakıyorum. Uygun bulamazsam sıfır alacam
    Hayırlı olsun, bol ve kazasız sürüşler diyelim. City Fun 70 benim ilk şehir bisikletim, kardeşime kaptırmadan önce 150 km kadar kullanma imkanım olmuştu. Genel anlamda sizi üzeceğini sanmam. Yokuş performansı açısından düz maşa olması daha avantajlı ancak çok bozuk yollardan geçerken biraz sarsması muhtemel. Forumda bu bisikletin amortisörlü modeli olan City Fun 60 daha revaçta, onu da araştırabilirsiniz.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.