Şimdi Ara

Sizce yeni aldığım bisiklet nasıl?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba 2 gündür bisiklet arayışındaydım, kilom 125 boyum 1.84 en sonunda salcano astro 10 29 jant dağ bisikletini denedim beğendim aldım

1.030 TL ye 12 ay taksitle aldım.. Sizce nasıl? ve fiyatına uygun mu? ben çok beğendim inşallah sağlamlık açısından sorun çıkarmaz ve fiyatına uygundur..
    (Bisiklet kargoyla gelecektir daha elimde değil yani) düşüncelerinizi yazar mısınız arkadaşlar lütfen

Özellikler:

TİPİ
    >MTB
    KADRO
    >29"
    MAŞA
    >SUNTOUR XCT MLO KİLİTLEMELİ MAŞA
    ARKA VİTES
    >SHIMANO RD-M280 ALTUS
    KADRO ÖLÇÜLERİ
    >17”- 19” -21”
    ORTA GÖBEK
    >SUNTOUR BB10- XCT-SQS
    AYNA VE KOL
    >SUNTOUR XCT V3 KRANK TAKIMI
    FREN TAKIMI
    >SHIMANO M395 HİDROLİK DİSK FREN TAKIMI
    VİTES KOLU
    >SHIMANO M310 ALTUS 24 VİTES
    RUBLE
    >SHIMANO CS-HG31-8 KASET DİŞLİ
    ÖN DEĞİŞTİRİCİ
    >SHIMANO TX51
    GİDON
    >ZOOM SALCANO LOGOLU MTB-AL-152BT FOV ALÜMİNYUM GİDON
    BOĞAZ
    >ZOOM SALCANO LOGOLU TDS-C-369-8 FOV ALÜMİNYUM GİDON BOĞAZI
    SELE BORUSU
    >ZOOM SALCANO LOGOLU SP-C239 ALÜMİNYUM SELE BORUSU
    SELE
    >SALCANO LOGOLU, JEL TAKVİYELİ SELE
    FURÇ TAKIMI
    >NECO H115 SALCANO LOGOLU FURÇ TAKIMI
    TEKER SETİ
    >CONTINENTAL RACE-KING 29x2,2 LASTİK
    AĞIRLIK
    >14,700 kg

• Fiyatına değen bir ürün üstündeki parçalar kaliteli

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Boss1184

Fiyatına değen bir ürün üstündeki parçalar kaliteli

anladım teşekkürler daha iyili kötülü eleştirilere açığıma
  • flexray96 F kullanıcısına yanıt
    Almadan önce yazsaydınız belki başka öneriler de olabilirdi, ama hayırlı olsun. Kullanacağınız güzergah ağırlıklı olarak şehir içi ise, dağ bisikleti çok isabetli bir tercih değil. Arada dağ bayır gezip kayalardan zıplamak için doğru seçim olmuş.
    Forumda bisikletinize ait konuları baştan sona okumanızı öneririm. Bildiğim kadarıyla üzerinde gelen zinciri pek beğenilmeyip kısa sürede yenileniyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadettinz

Almadan önce yazsaydınız belki başka öneriler de olabilirdi, ama hayırlı olsun. Kullanacağınız güzergah ağırlıklı olarak şehir içi ise, dağ bisikleti çok isabetli bir tercih değil. Arada dağ bayır gezip kayalardan zıplamak için doğru seçim olmuş.
    Forumda bisikletinize ait konuları baştan sona okumanızı öneririm. Bildiğim kadarıyla üzerinde gelen zinciri pek beğenilmeyip kısa sürede yenileniyor.

yaşadığım memleketin %60ını asfalt %40ını toprak,arazi oluşturuyor bu yüzden ve sağlamlığından dolayı dağ bisikletini tercih ettim peki bu durumda ne düşünüyorsunuz? veya pişman olursam şehir tekerleği alsam uygun olmaz mı ki? olursa nasıl bir fiyata bulabilirim yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

son olarak zinciri neden beğenilmediğinide açıklar mısınız

(pek atlayıp zıplama hevesim yoktur amacım kilo vermek)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi flexray96 -- 22 Temmuz 2014; 8:21:53 >

• quote:

Orijinalden alıntı: flexray96

quote:

Orijinalden alıntı: sadettinz

yaşadığım memleketin %60ını asfalt %40ını toprak,arazi oluşturuyor bu yüzden ve sağlamlığından dolayı dağ bisikletini tercih ettim peki bu durumda ne düşünüyorsunuz? veya pişman olursam şehir tekerleği alsam uygun olmaz mı ki? olursa nasıl bir fiyata bulabilirim yardımcı olursanız memnun olurum teşekkürler

son olarak zinciri neden beğenilmediğinide açıklar mısınız

(pek atlayıp zıplama hevesim yoktur amacım kilo vermek)

benimde durumum sizin gibiydi aynı şekilde dağ bisikleti tercih ettim 5 ay kullandıktan sonra lastikleri değiştirdim daha çok şehir içinde kullandığım için . Lastik değişimi sorun olmaz o sizin test edip karar vermeniz gereken bir şey benim aldığım lastiğin ölçüsü 26 x 1.75 , ki dağ bisikletine 26 x 1.15 takan bile var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.