Şimdi Ara

silinsin

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
475
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SuitforBarney -- 6 Mayıs 2022; 5:42:52 >

• tipin iyiyse görmezler kardo
  • Ben de bu sözleri çok duyuyorum.
    ''Ama ben seni kardeşim gibi seviyorum.'' Yani diyor ki sen tipsizsin, seninle sevgili olmam.
  • İyi davranırsan, iyi çocuk moduna girersen öyle görürler maalesef kızlar. Küstah olursan, biraz da esprili o zaman pek sorun kalmaz. Tecrübeyle sabittir. Gerçi ben önce iyi çocuk moduna girdim. İyi çocuk modundan diğer evreye geçmek de biraz zor oluyor ne yazık ki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Esprili ol, güler yüzlü ve komik ol ama boş konuşma. Mantıklı espriler yap, iltifat et hemen ardından göz teması kur, kendine güveniyorsan uzun bakışlar at
  • Kızdan kıza değişiyor. Her kız aynı olsa zevki çıkar mı ?
  • Konuşma tarzınla alâkası yok, tip varsa ve romantik konuşursan hoşuna gider, top yoksa abaza olursun. Tip var espiri yaparsan ağzına düşer, tip yoksa da her dediğine güler belki ama onun için sadece "komik arkadaş" olursun. Şu arkadaş görme olayını hala anlamadınız, aşk cinsel çekimle alakalıdır, cinsel olarak seni çekici bulmuyorsa istersen kızın önünde atomu parçala umrunda olmaz.
  • Çıplaksan arkadaşı olarak görme ihtimali yok.
  • SuitforBarney kullanıcısına yanıt
    Ona biraz ilgi gösterdikten sonra anlar zaten senin ne yapmaya çalıstıgını.
  • Sen her kızdan beklentiye giriyorsan zaten ooo işin zor :)

• quote:

Orijinalden alıntı: decvarım

İyi davranırsan, iyi çocuk moduna girersen öyle görürler maalesef kızlar. Küstah olursan, biraz da esprili o zaman pek sorun kalmaz. Tecrübeyle sabittir. Gerçi ben önce iyi çocuk moduna girdim. İyi çocuk modundan diğer evreye geçmek de biraz zor oluyor ne yazık ki.

Kesinlikle haklisin

• Çok fazla iplemiyceksin hafif ego (çok aşırı kaçmasın ) kısa cevaplar
    %0 Tecrübe ama işe yarar

• Ulan ben dahil herkes kızlarla konuşunca onlara ulaşılamaz pahabiçilemez hissini veriyoruz. Aslında sert olacaksın. Hata yapmaktan kacınmayacaksın o zaman işler oluyor abi ya
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.