Şimdi Ara

Öğrenciye araba olarak nasıldır çok zorluk çıkartır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
518
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba benim herzaman Mustang lere karşı hayranlığım olmuştur. Ûniveristede bu araç nasıl gider çok yakar mı motor (haliyle yakacak Mustang bu) ve 1999-2004 arası modelleri uygun fiyatlı satışta ve çok km de yapılmamış. Gonul isterki 2005 den sonraki modelleri alalım ama arada çok fark oluyor. Ne dersiniz 1999-2004 arası Mustang lere?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Mtv, trafik sigortası, bakım ücretleri ve yakıt tüketimi sıkıntı değilse güzel arabadır

• Mesele almak değil yürütmek.

• quote:

Orijinalden alıntı: Howlin Wolf

Mtv, trafik sigortası, bakım ücretleri ve yakıt tüketimi sıkıntı değilse güzel arabadır

Araştırmak lazım hocam albenisi var Mustang lerin kuçukluğumden beri hayal ettiğim arabadır. Bakalım başka arkadaşlar ne diyecekler onlara da bir bakalım.

• quote:

Orijinalden alıntı: spinattimyalnizliga

Mesele almak değil yürütmek.

Mesele yürütmekse İspanyol Koşu Atlarından gelen ismiyle Mustang yarış atını piste salarım

• Güncel.

• iyi tarafı altı silindirli bir motoru kolay kolay sıkıştıramazsınız. Kötü tarafı kimse bu arabaları sakin kullanmak için almaz.

aldıktan sonra eğer bozulmazsa çok iyi. Ama bozulursa double yaparsınız. Teknik bölümdeyseniz düşünün, ruhsatın kopyasını da senatoya verin belki mezun olurken çift diploma verirler...

Ciddi tarafı, bu arabalardan kimse anlamıyor. Ford servislrerinin umrunda değil, sanayide ise sigorta şirketleriyle rekabet halindesiniz.
  • Hangi kasa mustang? Inde cift farli olanimi yoksa digerimi merakimdan soruyorum.

Sekli semali gidisi guzel arac ama ogrenciye ne denli uygun olur bilemem. Eger aileden gelen bi varliginiz var ise babadan destek alabilecekseniz guzel olur.

Bi parcasi ariza yaosa hasar alsa dunyanin parasini isterler. Ve mustang alip benzin parsdi yok diye kapida tutarsaniz biraz ayip olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: Karbon 12

iyi tarafı altı silindirli bir motoru kolay kolay sıkıştıramazsınız. Kötü tarafı kimse bu arabaları sakin kullanmak için almaz.

aldıktan sonra eğer bozulmazsa çok iyi. Ama bozulursa double yaparsınız. Teknik bölümdeyseniz düşünün, ruhsatın kopyasını da senatoya verin belki mezun olurken çift diploma verirler...

Ciddi tarafı, bu arabalardan kimse anlamıyor. Ford servislrerinin umrunda değil, sanayide ise sigorta şirketleriyle rekabet halindesiniz.

Doğru diyorsunuz hocam böyle bir aracın handikapı Türkiye de çok olur.

• Mustang ve öğrenci bu kadar zıt iki kelime olamaz.ben palio ve öğrenciyi yanyana zor kullanıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: 200ugececekaga

Hangi kasa mustang? Inde cift farli olanimi yoksa digerimi merakimdan soruyorum.

Sekli semali gidisi guzel arac ama ogrenciye ne denli uygun olur bilemem. Eger aileden gelen bi varliginiz var ise babadan destek alabilecekseniz guzel olur.

Bi parcasi ariza yaosa hasar alsa dunyanin parasini isterler. Ve mustang alip benzin parsdi yok diye kapida tutarsaniz biraz ayip olur.

O kadarına bakmadm hocam ne yazıkki ama aileden gelecek bir desteğe gerek yok çunku bu modeller 30.000 ila 46.000 arasında değişiyor çok da pahalı değilller aslında. Ama dediğiniz gibi dünyanın en pahalı yakıtının kullanıldığı bir ülkede kullanmak için zor araç!

• quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Mustang ve öğrenci bu kadar zıt iki kelime olamaz.ben palio ve öğrenciyi yanyana zor kullanıyorum.

Ahahhaha hocam direk Mustang denince pahalı geliyor ama bu modeller 30.000 48.000 arasında değişiyor çok pahalı değil bence ama yakıt olaraktan can sıkıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: Rise Of McLaren

quote:

Hangi kasa mustang? Inde cift farli olanimi yoksa digerimi merakimdan soruyorum.

O kadarına bakmadm hocam ne yazıkki ama aileden gelecek bir desteğe gerek yok çunku bu modeller 30.000 ila 46.000 arasında değişiyor çok da pahalı değilller aslında. Ama dediğiniz gibi dünyanın en pahalı yakıtının kullanıldığı bir ülkede kullanmak için zor araç!

Almakta sıkıntı olmaz ama kastetmek istedigim sey parca ve ariza masraflari. Bi anda binlira ikibinlira gibi meblalari odeyebilir misiniz...

O tarz araclarla bende ilgileniyorum ama akillanmami ve uslulasmami bekliyorum. Cunku oyle bi arac sonum ölüm olabilir...

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Rise Of McLaren

quote:

Almakta sıkıntı olmaz ama kastetmek istedigim sey parca ve ariza masraflari. Bi anda binlira ikibinlira gibi meblalari odeyebilir misiniz...

O tarz araclarla bende ilgileniyorum ama akillanmami ve uslulasmami bekliyorum. Cunku oyle bi arac sonum ölüm olabilir...

Hocam beni de şeytan durtmuyor değil ama ileri suruş tekniklerine gideceğim zaten oldum olası arabaları çok severim ve 4 yaşımdan beri bu işin içindeyim duşunun yani. Ama akıllı kullanmasını da bilmeli insan ki Allahtan bunu yapabiliyorum. Gerektiğinde tabi guç gerekli ama fazlası değil.

• en çirkin mustang bu kasa herhalde. bana daha çok sanayide parça parça toplanmış araba gibi geliyor,

• quote:

Orijinalden alıntı: omurkadir

en çirkin mustang bu kasa herhalde. bana daha çok sanayide parça parça toplanmış araba gibi geliyor,

Parası da ona göre hatırlatırım

• Ekmeğe muhtaç olursun.
  • Benzin olmuş 5 lira. Hadi yakıtı geç bir yeri bi arıza verirse... Git düzgün bir araba al mesleğini eline alınca napıyorsan yap...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.