Şimdi Ara

Mouse Pad Önemi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
328
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaşlar öncelikkle 2 gün önce 2 senelik mousemun ve 4 senelik mouse padimi değiştirdim eski mousem 15 TL heryerde bulabilceğimiz 'arabalı mouse' denilen ucuz mouselerdandi ama hassasiyeti cok hosuma gidiyordu cok verim aliyordum LOL de.Su anki Mousem Bewell Bw-10 gaming mouse olarak geçiyor. Mouse padim ise 9 liraya alınan El destekli ucuz bir pad.Şu anki mousem son vuruşlarda sorun yok.Skill atarken , takasa girerken çok ağır kaliyor.Ayarlarını hızlandırdığımdada cok hızlı oluyor yani kısacası ya cok hızlı yada cok yavaş ortasi yok.

Mouse pad:http://images.gittigidiyor.com/8194/4-ADET-MOUSE-PAD-BILEK-DESTEKLI-MODELI-ORJINAL__81945734_0.jpg

Sorum şudurki : Steel Series gaming mouse pad almayi düşünoyorum 32 TL ye sizce istediğim hafifliği yeni mouse pad ile elde edebilirmiyim.4 senelik mouse padimde normal bir padde gaming değidli.Yada daha iyi bir 50-60 liraya x7 tarzi bir mousemi almayalim.15 TL lik Fuego mousemun verdiği hassasiyeti 2 mouse denedim 2 sindende alamadim yardım ederseniz sevinirim :)

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.