Şimdi Ara

Turkcell T50 video inceleme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
89
Cevap
0
Favori
2.267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Turkcell'in T serisi akıllı telefonlarının en yeni ve en iddialı üyesi T50'yi sizler için inceliyoruz. 4G destekli ilk operatör telefonu olan Turkcell T50 merak edilen bütün yönleriyle bu videoda

• Turkcell'in gereksiz uygulamaları RAM'i boş yere kaplayacağından 1 GB RAM yetersiz gelecektir.

• Şahsen 720p ve o işlemci ile 2300 mAh pilin uzun gideceğini düşünüyorum .
    bu fiyata turkcell iyi bir chiaz yaptırımş hakkını verin :)
  • türkcell den telefon alırsan herşey müstahak sana kardeşim

• Xperia m2'yi inceleyecekmisiniz ?

• Birde açılmayan kapak unutulmuş.

Operatör cihazlarını hiç beğenmiyorum.

Sd kart yeri olur değişen pili olur yapılmayacak şeyler değil.

Dünya kadar para kaldırıyorlar birazda fiyat performans cihazları yapsınlar.

Güncelleme gelen operatör cihazı görmedim.

Yeni cihaz yap kit kat ver ötekilere birşey yok.
  • 700 LİRAYA ATILAN BU KAZIĞI YEMEYİN YEDİRTMEYİN

• şu cihazı görmeden etmeden kağıt mühendislerinin peşin hükümleri bitmedi gitti. herşeyden çok anlarmış gibi gelip yok o olmamış yok bu olmamış. zaten DH yorumlarına bakarsak ülke olarak one m8, s5 vs almamız lazım. ha bu yazdıklarıma cevap olarak yok one plus one, oppo find 7 vs diyen de çıkar ama o telefonlar kayıtlı kuyutlu harbiden iyi bir servis desteği ile geldi de biz mi gidip almadık 700 liraya?

sözün özü. telefon 700 TL. herhangi bir markette bu fiyat aralığında telefonları kıyaslayın. bi elin parmağını geçmez kıyaslanacak cihazlar. moto g, gmd ve t50. her telefonda size eksik sayarım saymaya kalkınca.

alacak kişiler kafalarında soru işareti varsa gitsin bi TİM'e saatlerce incelesin baksın. cihaz orada açık. forumda konusu var. forumun çok bilmiş cahillerine de kafa takmasınlar.

iyi forumlar.

• Kim ne derse desin bu telefon 699 tlnin hakkini veriyor

• NEDEN BUNU DA VODAFONE RED İNCELEMEDİ?

• Yakın zamanda 500 liranın altına inerse Turkcell T50 almayı çok istiyorum, olmazsa da nasip, artık hiç bir telefona 400 küsürden fazla para ödemiyorum.

• Turkcell yavaş yavaş doğru yolu bulmaya başladı. 1 gb ram bize göre az olsa da birçok kullanıcı için yeterli olacaktır. Bence türkcell doğru bir adım attı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • video önü reklamda vodafone red güzel geldi :) internet tarayıcı performansına kadar izledim olmamış abi be.
  • keşke otg sine de test etseydiniz, otg desteği var mı yok mu ?

birde kameranın kırmızı ışığı telefonun ekranına gelmiş devamlı sinir bozucu bi durum olmuş daha dikkatli olun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -mehmet- -- 22 Temmuz 2014; 1:02:51 >
  • Yinemi vodafone reklamı diyecektim :d

• -mehmet- kullanıcısına yanıt
    Bunlara herkes değişiyor. Gerçi diğer editörler turkcell yağlama için uğraşıyorlar ama DH böyle yapmayıp, eksi yanları söylüyor. Ama her şeye değinmiyor. Otg olayını test edeceklerini düşünüyordum şahsen, olmadı. Sonra turkcellin kendi uygulamalarına gereksiz uzun değinilmiş. Bunlar zaten markette var, turkcelli olanlar bilir, olmayanlar da bu kısmı seyretmek istemez zaten, zira bu uygulamalar kendilerini ilgilendirmiyor. Ben videonun bu kısmında reklam kokusu sezdim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınası tek T serisi telefon.

• Amiral gemilerin minilerinden dahabiyi bu 700 yl onal 1000+ karar sizin

• Şık bi telefon bence. 2300 mAh ataryası, android versiyonu, ve tasarımı artı sayılabilir. Ama hafıza kartı yuvası neden koymazlar bir telefona anlayamıyorum. Ayrıca arka kapağın açılamaması bence günümüzde telefonların en büyük eksikliklerinden. Zaten batarya 1 gün anca dayanıyor. Yedek batarya takamamak, 2 sene sonra batarya ölünce telefonu çöpe atmak zorunda kalmak iyice durumu mahvediyor. İnsanlar tüketime zorlanıyor. Moto G çıktığından beri çok ucuzladı. Ama GMD çıkalı o kadar zaman geçti fiyatı değişmedi. 16gb fiyatı şimdilerde 600 olmalıydı. T50 de 600den piyasaya çıkmalıydı. Bu telefonu peşin 700e verip "İnanılmaz fiyat!" diyerek milleti salak yerine koymaya çalışan, kontratlı telefonları yurdumun diğer operatörleri gibi normalden daha kazık fiyatlara kakalayan bi firmanın telefonunu almak da düşündürücü. Bilinçsiz tüketiciler yüzünden bilinçliler de yanıyor

• Çok şık bir fiyat/performansı telefon bence bu paraya daha ne istiyorsunuz ki ?

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.