Şimdi Ara

Ttnet Bilgisayari acinca internet gidiyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Biktim usandim artik su ttnnetin sorunlarindan. Uzun suredir faturayi odemedigimden dolayi interneti kullanmiyodum kapatmak istemedim odeyecegim diye. Gecen gun odedim bilgisayar kapaliyken internet var telefondan giris yapabiliyorum internete modemin isiklari yaniyor sapasaglam. Ama Bilgisayari acar acmaz dsl ve internet isiklari sonuyor. Dsl yanmaya calisiyo bi turlu sabit yanamiyo yansa internette yanicak ve gelicek internet ama yanmiyo iste. Ttnet musteri hizmetini aradim biseyler yapti cok dusuk gorunuyo kesilmeler olabilir dedi ariza kaydi yaptirdim ertesi gun geldiler. Adamin elinde bi makina vardi ona takti telefon kablosunu kurcaladi iste biseyler onlarda bisey yapamadilar. Kablonun gectigi yerin uzerini sarmasik sardigini ve buyuk ihtimal ondan oldugunu soylediler. Rapor yazicam baska bi ekip gelir pazartesi hallolcagini soyledi adam. saat 7 oldu ne arayan var ne soran

Daha once cok kez geldiler internet hizini arttirmak icin internette de arastirdim hat kaldirmiyo olabilir gibi seyler okudum. Var midir boyle bisey ne yapmami onerirsiniz biktim artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kardes ayni problem iki gundur bendede var.Laptop, tablet,telefon hepsiyle kablosuz baglaniyorum, sorun yok.Masaustunu actigim anda tum internet gidiyor,masaustu dahil.Ama modemin isiklar yanip sonmeye devam ediyor deli gibi.Ama modemin masa ustune baglayan lan kablosunu cektigim anda diger hepsine int geliyo.Bi cozum bulabildinmi acaba.Yada bilen varsa yazi versin deliricem.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.