Şimdi Ara

Naughty Dog, Uncharted 4'te 1080p - 60 FPS'yi Hedefliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
0
Favori
376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•      Özellikle Uncharted 3 ve The Last of Us ile birlikte PlayStation 3 üzerinde bile inanılmaz grafikler sunan Naughty Dog, E3'te duyurusu yapılan Uncharted 4: A Thief's End'de 1080p çözünürlükte 60 FPS oranını yakalamayı hedefliyor.

The Last of Us: Remastered ile birlikte PlayStation 4'te 1080p - 60 FPS'yi yakalayan geliştiriciler, bu oyunun PS4'ün gücünü anlamaların büyük bir etken olduğunu ve öğrendiklerini Uncharted 4'e aktaracaklarını söylüyorlar.

Daha önceki Uncharted oyunlarındaki ve The Last of Us'daki oldukça başarılı optimizasyonu göz önüne alırsak, geliştiricilerin bu hedefi tutturması pek de zor görünmüyor.

• Ne ilginç...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bkaakco -- 21 Temmuz 2014; 18:07:15 >
  • fps haberi gördüm sanki

iyi bir gelisme biraz oyunla ilgili seyler duysak...
    veya gamescom'ta göstereceklermi..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 21 Temmuz 2014; 18:09:09 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Naughty Dogs Ahahahah

• Oo 60 fps alırım bi dal

• 60 FPS olmazsa oynamam çok önemli bir şey çünkü, oyunu oyun yapan 60 FPS'dir gerisi boş.
  • İyi halt yiyor. Artık iyice sinir olmaya başladım bu FPS çözünürlük haberlerine.

• Naughty Dog diyorsa gerçekten de yapar şüphem yok...

• Mario Kart 8'de 1080p 60fps
  • valla 30 fps 1080p sabit olsun geri kalan gucude oyunla ilgili kullansınlar %100 cevre etkilesimi gece gunduz gercege bir adım onde gider uncharted 4 öyoe gibi olacak
  • O grafiklerle 720P 30FPS bile oynanır.

• PS4 sahibi değilim ama Uncharted 3 deneyimi yaşamış biri olarak eğer Uncharted 4 dedikleri gibi olursa mükemmel olacaktır. İnşallah dedikleri gibi yapabilirler.

• Ula Naughty Dog bile FPS diyorsa işimiz zor..

• Oha o goruntulerde 1080p 60 fps olacak, kafam daki butun soru isaretleri gitti, bu oyun muthis mukemmel olacak, en iyi uncharted bu olacak, bundan sonra bu oyunla ilgili baska bir habere gerek yok. Bide tamamen onaylansin su cozunurluk ve fps orani. Tamammdir baska bir aciklama yapmasina gerek yok Naughty Dog un cunku en onemli haber olay bu.

• Acikcasi ben 1080p 60 FPS olup detaydan kisilacagina isterse 720p olsun ama daha detayli AA si olan bir oyun olmasini tercih ederim... Tabii ki bir oyunda oynanabilirlik ve hikaye benim için daha önemlidir ancak ND bin daha önceki oyunlarini oynayip bitirdiği için o konuda pek endiselenmiyorum... Yani bence kaplamadan kisilip AA dan kisilip çözünürlüğe vereceklerse bence vermesinler ama zaten hepsi üst düzey olup 1080p 60 FPS olacaksa güzel olur bence...

• quote:

Orijinalden alıntı: a.memo

Acikcasi ben 1080p 60 FPS olup detaydan kisilacagina isterse 720p olsun ama daha detayli AA si olan bir oyun olmasini tercih ederim... Tabii ki bir oyunda oynanabilirlik ve hikaye benim için daha önemlidir ancak ND bin daha önceki oyunlarini oynayip bitirdiği için o konuda pek endiselenmiyorum... Yani bence kaplamadan kisilip AA dan kisilip çözünürlüğe vereceklerse bence vermesinler ama zaten hepsi üst düzey olup 1080p 60 FPS olacaksa güzel olur bence...

kesınlıkle katılıyorum . infamous second son ' da 1080p ye abanmak ıcın kaplama ve dokulardan fedakarlık etmıslerdı . kaplama ve dokular yeterınce kalıtelı degıldı . Bunu mesut cevık de farkettı ve canlı yayın sırasında bu konuya degınmıstı . 720p olsun kaplama ve dokular + AA saglam olsun

• E3'te yayınlanan trailerin oyun içi olduğunu açıkladılar.Kullandıkları super sampling AA teknolojisi yüzünden videonun cgi kalitesinde iddia etti ND.

Buraya kadar eyvallah.Şimdi bunun üstüne birde 1080p ve 60 fps çalışacaksa bu oyun yani hem sistemi eriten supersampling olayı hemde full hd 60 fps akıcı bir oyun.Ve bunu bize sanacak donanım ps4 donanımı.

Bu adamlar böylesi bir şeyi sözlerini tutup gerçekleştirirlerse bu ekip dışında hiç bir oyun firmasını oyun yapımcısı yerine koymam.

Son olarak ND keşke order'in yapımcıları gibi şu lafları kullanmasalar çünkü oyunlarının kaliteli çıkacağını zaten herkes biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayansame

Oha o goruntulerde 1080p 60 fps olacak, kafam daki butun soru isaretleri gitti, bu oyun muthis mukemmel olacak, en iyi uncharted bu olacak, bundan sonra bu oyunla ilgili baska bir habere gerek yok. Bide tamamen onaylansin su cozunurluk ve fps orani. Tamammdir baska bir aciklama yapmasina gerek yok Naughty Dog un cunku en onemli haber olay bu.

O grafikleri 1080p/60fps sunabilen bi aletden sonra kim pc ye niye yatirim yapsin? Downgrade onaylanmistir daha dogrusu o gosterdiklerinin bir CGI video oldugu onaylanmistir.
  • The Last Of Us'da bu kadar fps çözünürlük haberi hatırlamıyorum(PS3'e çıkarken).
  • Serinin sonu olmasın da...
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.