Şimdi Ara

Rcz-Z4-Tavsiye Genç İşi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Lise 12.sınıftan üniversite 4. sınıfın sonuna kadar ve belki 1 yıl daha 2013 model 156 beygir Rcz kullanılır mı? Albenisi 3-4 yıla kalır mı?
    Edit:Başlık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DH Anonim -- 22 Temmuz 2014; 22:16:25 >

• Direkt gösteriş amaçlı alıyorum diyorsun yani
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kahlenberg68

Direkt gösteriş amaçlı alıyorum diyorsun yani

18 yaşında genç başka ne için alsın hocam ?

konuya gelirsek, rcz nin her zaman albenisi olur.
  • rcz güzel araba

Rcz-Z4-Tavsiye Genç İşi
  • Kalır tabiki.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bencede olur 3 4 yıla kadar otomativde büyük bir patlama olacagını sanmıyorum ,hala arkası çevirmeli manule yan aynalar varsa
  • Simdi eksiler gelecek biliyorum ama demeden gecemeyecegim. Eksileyenlerin cani sagolsun.

Neyini seviyorsunuz su tosbaganin. 40 gonlum olsa birini kaptirmam suna.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel yorumlarınızı bekliyorum arabayı almama daha var
  • Bence Giulietta alın. rcz'nin tipi bence hiç hoş değil oyuncak araba gibi duruyor

• Bence bu tarz spor arabalar cok uzun sure guncelligini korur.

Sorun 2. Elde temizini bulabilmek.

• Daha demin yolda park halinde rcz gördüm. İnanın görgüsüzlüğüm ortaya çıktı arkamı dönüp bile baktım. Bu araca bakılır arkadaş.
  • Şuna verilen paraya acirim cidden sırf gösteriş için aliyolar. Arabadan anlamayanlarda ooo arabaya bak falan diyor sonra.

• 156 beygir spor araba mı olur ya
    pejo ile özel universitede hayatta gosterıs yapamazsın devlete gıdıceksen zaten astra bıle ısını gorur.

kesınlıkle tavsıye etmıyorum
  • Alınır,hava atılır,mis gibide binilir.

• Z4'ede bakılabilir eski kasalarına.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 beygirlik versiyonu hakkında ne düşünüyorsunuz? Arabanın tasarımı çok hoşuma gidiyor be
  • Hyundai Genesis Coupe, abartılı değil ama tam sportif bir tipi var, performansı da daha fazla, sadece yakıtı sever derdi bu
  • Z4 ler çok cazip gelmeye başladı 2007 temiz modellerini 70.000 tl gibi bi rakama bulabilme şansımız olur mu acaba?Böyle bir durum olursa rcz yerine alabilirim.
  • Bilinen,sportif,ikinci eli olan ve her zaman burda bahsi geçen arabaların hepsinin eline,koluna,beline gidebilecek tek araç var. ep3 Typer. 60 70bin TL onlara verecegine 50bin TL buna ver havandan geçilmesin. Onlarla aynı yaksın ama fersah fersah daha fazla yürüsün

Ekleme: Vites topuzunun konumlandırıldığı yer bile typer'ı tercih etmeye yeter. Hissiyat olarak +10 beygir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HondaPower -- 22 Temmuz 2014; 15:44:12 >
  • Bence güncel olur ama o araç hoş değil onun yerine scirocco alırım.

Ya da Mini Cooper S tercih ederim araba hiç görünüm olarak değer kaybetmez.

Ben olsam güncellik ve albeniyi dert etsem Mini Cooper S alırım.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.