Şimdi Ara

24 Temmuz Perşembe|Beşiktaş - FC Mainz|Hazırlık Maçı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.102
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 24 Temmuz Perşembe günü Beşiktaşımızın FC Mainz ile hazırlık maçı vardır.Maç saati ve yayın ile ilgili bir bilgi yok zaman geçtikçe buradan konuşuruz.

• bugünde var. 19:00'da
  • Bir yerde 24 temmuz bir yerde 23 temmuz yazıyor maçımız ne zaman bilen varmı?Resmi sitede 24 yazıyordu o yüzden 24 temmuz yazdım.
  • 24'ündeki maç başka. Mainz ile.
  • Mainz feyennord ayarında hatta daha iyi bir takım. Bilic bu maçta ideal sistem ve kadroyla(töre,10 numara sağ bek hariç) çıkacak maça. Bu maç takımımızın feyennord maçının bir provası olacak. Ama bize play off turunda kesin arsenal gelir. 2009 yılında şampiyonlar liginde 4.torbadan almanya şampiyonunu seçmiştik. Sanırım sonuncu olmuştuk. Son maçımız manchester united maçıydı. Tello 30 metreden bir füze çakmıştı o ne biçim goldü. Ertem şenerin sesi hala aklımda " tello solda top bekliyor şimdi telloya attı tello tello telllllloooo müthiş bir gol" gibi birşeydi galiba. Sonra ertem şener " her yerinden öpüyorum rüştü" ile fenomen olmuştu. Vay bee orta sondaydım şimdi üniye başlıcam uzun zaman olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kartal_Kastamonu

Mainz feyennord ayarında hatta daha iyi bir takım. Bilic bu maçta ideal sistem ve kadroyla(töre,10 numara sağ bek hariç) çıkacak maça. Bu maç takımımızın feyennord maçının bir provası olacak. Ama bize play off turunda kesin arsenal gelir. 2009 yılında şampiyonlar liginde 4.torbadan almanya şampiyonunu seçmiştik. Sanırım sonuncu olmuştuk. Son maçımız manchester united maçıydı. Tello 30 metreden bir füze çakmıştı o ne biçim goldü. Ertem şenerin sesi hala aklımda " tello solda top bekliyor şimdi telloya attı tello tello telllllloooo müthiş bir gol" gibi birşeydi galiba. Sonra ertem şener " her yerinden öpüyorum rüştü" ile fenomen olmuştu. Vay bee orta sondaydım şimdi üniye başlıcam uzun zaman olmuş

Hocam hazırlık maçı konusunda hayatının son 4 yılını özetlemişsin tebrik ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ride The Lightning kullanıcısına yanıt
    Hocan bir an gaza geldim 5 yıl sonra şampiyonlar ligi atmosferi yaşayacağız Bu arada maçta pasolig yok dimi biletle gireceğiz
  • Mainz maçı feyenoord maçı öncesi son prova olacağından çok önemli olur.Yine feyenoord maçına yakın bir kadroyla çıkarız.
  • Arkadaşlar maç 24'ünde değil 23'ünde olacak yani bugün.

Beşiktaşımız, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde bugün saat 21.00’de FC Mainz ile Moss Rose Stadı’nda bir hazırlık maçı oynayacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kreus

Arkadaşlar maç 24'ünde değil 23'ünde olacak yani bugün.

Beşiktaşımız, yeni sezon hazırlıkları çerçevesinde bugün saat 21.00’de FC Mainz ile Moss Rose Stadı’nda bir hazırlık maçı oynayacak.

Öne mi alındı maç?
  • Feyenoord maçı 29'unda, 23'üne alınması iyi olmuş hatta 22'sinde olsaydı daha iyi olurmuş.

• Hep 23 diye biliyordum ben . Bu yazıyı da resmi sitenin antrenman bölümünden aldım. Yani %100 bu gece oynanacak .
  • Hangi kanalda arkadaşlar maç?

• quote:

Orijinalden alıntı: T.Edison

Hangi kanalda arkadaşlar maç?

Dsmart 77

• Maç saati değişmiş sanırım.
    quote:

Beşiktaşımız, İngiltere kampındaki son hazırlık maçını bu akşam saat 21.30’da Alman ekibi FC Mainz 05 ile oynayacak.
  • Maçın saati de tarihide bir belli olmadı.
  • Dsmart yayın listesinde maçlarımız şu şekilde görünüyor:

Beşiktaş - Mainz 23.07.2014 21:30 SMART SPOR 2 HD
    Beşiktaş - Feyenoord 06.08.2014 20:30 SMART SPOR HD

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mainz 2-0 yener gibi. İyi takımlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Dsmart yayın listesinde maçlarımız şu şekilde görünüyor:

Feyenoord ile ilk maçımızı açık kanalda mı izleyeceğiz ? Şifresiz listede yok o yüzden sordum inş olur öyle bişey

• quote:

Orijinalden alıntı: Ctcanbol

Dsmart yayın listesinde maçlarımız şu şekilde görünüyor:

ozaman 30 temmuzdaki maç star da olacak büyük ihtimal

birde ntvspora göre demba ba akşam mainz maçında oynayacakmış
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.