Şimdi Ara

Next Pandora Slim Full Hd Uydu Alıcı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
12.131
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    İşte beklenen Next Pandora Slım Full HD uydu alıcısı nihayet çıktı
    PANDORA'NIN açıkçası görsellik olarak hiç hoşuma gitmıyordu
    ama güzei cıhazdı
    şimdi piyasaya mini olanı sürdü,, iyi de yaptı, yalnız içinde klavyelı kumanda çıkmaması kötü :(
    harici almak zorunda kalıyoruz ..ancak bana ögle gelıyor ki firma gelen tepkileri gözönüne alıp sonraki partilerde koyacaktır
    pandora'dan diğer bır farkı wifi özelliğinin olmasıdır.
    İLK VİDEOMUZ
    http://www.youtube.com/watch?v=seIjhIcDINk
    burada paylaşagım
    piyasaya hayırlı oslun.
    http://www.uyduevim.net/next-pandora-slim-full-hd-uydu-alici

Tasarım Ödüllü Slim Android Uydu Alıcısı: Pandora uydu alıcısı şimdi daha küçük. Pandora Slim?de üstün özelliklerin hepsini küçük kutuya sığdırdık.

Android ve Uydu Keyfi Bir Arada: Android işletim sistemi ile televizyonunuz hem daha akıllı hem de binlerce uydu kanallarının keyfini çıkarın.

Çarşıdan Aldım Bir Tane Eve Geldim Bin Tane: Pandora?nin kutusunu açıp milyonlarca Android uygulamaya ulaşabilirsiniz. Hem de hiç bir ücret ödemeden!

Flash Player Video Oynatma Desteği: Internet sayfalarındaki ücretsiz flash filmleri izleyebileceğiniz eşsiz bir uydu alıcı.

Pandora Uygulama Bahçesi: Pandora?ya uyumlu özel uygulamaların yer aldığı uygulama bahçesinde gezinin.

Sadece Uydu Alıcı Değil: Pandora Slim sadece bir uydu alıcı değil bir hibrit uydu alıcısıdır. Uygulama ve IPTV özelliği ile standartların çok daha fazlasına sahip olabilirsiniz.

İşletim Sistemi Android 4.0.3 İşlemci 1 GHz 2500 DMIPS Grafik Desteği 3D / 2D TV ve Radyo Kanal Hafızası 20000 Hafıza 8 GB Flash Bellek (eMMC) Bellek 1 GB DDR3 Kart Girişi 1 Adet Akıllı Kart Girişli (Smart Card) Bağlantı HDMI / Skart Çözünürlük HDMI Çıkışından Full HD (1080p) Çözünürlük Desteği Ses Çıkışı Dijital Optik ve Koaksial SPDIF (AVI, MKV, VOB, DAT, TS, MPG, MP4) Ethernet Girişi RJ45 ile İnteraktif Uygulamalara Hazır USB Girişi Var, 4 Adet Uzaktan Kumanda 2.4 GHz Hareket Sensörlü Uzaktan Kumanda (Fly Mouse - Opsiyonel) Wi-Fi Desteği Var Kanal Yedekleme ve Geri Yükleme Var, USB Bellek Aracılığıyla Diğer Özellikler . PVR ve TimeShift özelliği (Harici bellek ile), . Güçlü Medya Oynatıcısı ve Kayıt Yönetimi, . HD, SD ve MPEG-4 Yayınları İzleyebilme, . Ferdi, Merkezi ve Motorlu Çanak Sistemleriyle Uyumlu, . Android Uygulamaları ile Mükemmel Eğlence Kaynağı, . OTT ve IPTV Uyumlu, . XBMC Media Center Desteği, . Twitter, Facebook, DailyMotion, YouTube, Flickr Gibi Sosyal Paylaşım Uygulamaları, . Scart bağlantı ve Koaksial SPDIF ses çıkışı özellikleri Pandora Slim için sağlanmamaktadır. İşletim Sistemi Android 4.0.3 İşlemci 1 GHz 2500 DMIPS Grafik Desteği 3D / 2D TV ve Radyo Kanal Hafızası 20000 Hafıza 8 GB Flash Bellek (eMMC) Bellek 1 GB DDR3 Kart Girişi 1 Adet Akıllı Kart Girişli (Smart Card) Bağlantı HDMI / Skart Çözünürlük HDMI Çıkışından Full HD (1080p) Çözünürlük Desteği Ses Çıkışı Dijital Optik ve Koaksial SPDIF (AVI, MKV, VOB, DAT, TS, MPG, MP4) Ethernet Girişi RJ45 ile İnteraktif Uygulamalara Hazır USB Girişi Var, 4 Adet Uzaktan Kumanda 2.4 GHz Hareket Sensörlü Uzaktan Kumanda (Fly Mouse - Opsiyonel) Wi-Fi Desteği Var Kanal Yedekleme ve Geri Yükleme Var, USB Bellek Aracılığıyla Diğer Özellikler . PVR ve TimeShift özelliği (Harici bellek ile), . Güçlü Medya Oynatıcısı ve Kayıt Yönetimi, . HD, SD ve MPEG-4 Yayınları İzleyebilme, . Ferdi, Merkezi ve Motorlu Çanak Sistemleriyle Uyumlu, . Android Uygulamaları ile Mükemmel Eğlence Kaynağı, . OTT ve IPTV Uyumlu, . XBMC Media Center Desteği, . Twitter, Facebook, DailyMotion, YouTube, Flickr Gibi Sosyal Paylaşım Uygulamaları, . Scart bağlantı ve Koaksial SPDIF ses çıkışı özellikleri Pandora Slim için sağlanmamaktadır.
     Next Pandora Slim Full Hd Uydu Alıcı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi candostum2007 -- 22 Temmuz 2014; 18:16:51 >

• açan ıptv kanalları için vıdeo hazırladım
    özellikle yurtdışında olan dostlar için tavsiye ederım
    http://www.youtube.com/watch?v=FSEpxntnTiI&feature=youtu.be
  • IPTV izlemek için güncel linkler mi olması gerekiyor? O zaman işin yoksa durmadan kanalları takip et, güncel link bul, diske at, sonra cihaza yükle filan. Pek akıl karı değil gibi geldi bana. Onca zahmete değmez.
  • Cihaz atlanta hd box smart tan daha uygun fiyata satiliyor.. Ikisini kiyasladigimizda hangisi daha iyidir..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CImodul girisi mevcut degil sanirim..

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

CImodul girisi mevcut degil sanirim..

modul yok

• O zaman tirt.. Ben atlanta ile fiyat farki yaparken modul girisli olan hybird olan cihaz ile kiyaslamistim.

• BEKLENEN TARÍH NIHAYET ACIKLANDI.17EYLŪL 2014 GECESI TÜM TÜRKSAT 4A FREKANS GEÇÎSLERI YAPILACAKTIR. TŪM CANLARA DUYRULUR.
    Kanal degisim I video tanitimimizi lutfenWWW.UYDUDESTEK.TV'den takip edelim.
    CANDOSTUM (212 252 78 72)
  • quote:

O zaman tirt.. Ben atlanta ile fiyat farki yaparken modul girisli olan hybird olan cihaz ile kiyaslamistim.

Bende Next Pandora almayı düşünüyorum ama bu modül işi kafamı karıştırıyor. Çünkü aşağıdaki ikinci el G4 satanların hepsi de digiturk-dsmart kullandığı için cihaz boşa çıktı diyor.
    O zaman modül girişinin pek bir anlamı yok gibi ???

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-garantili-tertemiz-atlanta-smart-g4-206046037/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-atlanta-smart-g4-harika-cihaz-179449738/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-kusursuz-atlanta-hd-box-smart-g4-android-uydu-alici-206011783/detay

• quote:

Orijinalden alıntı: nokmen

quote:

O zaman tirt.. Ben atlanta ile fiyat farki yaparken modul girisli olan hybird olan cihaz ile kiyaslamistim.

Bende Next Pandora almayı düşünüyorum ama bu modül işi kafamı karıştırıyor. Çünkü aşağıdaki ikinci el G4 satanların hepsi de digiturk-dsmart kullandığı için cihaz boşa çıktı diyor.
    O zaman modül girişinin pek bir anlamı yok gibi ???

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-garantili-tertemiz-atlanta-smart-g4-206046037/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-atlanta-smart-g4-harika-cihaz-179449738/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-uydu-ekipmanlari-kusursuz-atlanta-hd-box-smart-g4-android-uydu-alici-206011783/detay

Modul ile filbox ve d smart seyredebilirsn.. Ben modul ile d smart seyretmekteyim ..atlantayi android oldugu icin almak istemistim ama cok pahli onun yerine 3 5 daha verip smart tv ve modul girisli tv almaya karar verdim.. O yuzden bu cihazdan vazgectim..500 lira vermeye degmez bence.. Sonucta bir uydu alicisi...

• Cihazi satanlar tahminim smart tv aldilar o yuzden cihazlar bosa cikti o kadarda para verdiler ellerinde patladi.. Eger bu cihazi alacaksaniz android uydu alicilari cok tutulmadi kronik sorunlari var.. Ayni cep telefonlarinda oldugu gibi hata rapotlari verip durmakta.. Akilli smart tv alanlar tv de uydu alici ve modul girisi de olunca bu cihazi kullanma geregi duymuyorlar..
    Mesala bende lg 4k 49ub850 model tv almayi dusunuyorum.. Evdeki uydu alicilar Bosa cikacak.. D smart modulu takacagim tv ye keyfime bakacagim uygulamalr internet vs hepsi var o zaman ne gerek var bu cihaza 500 vermenin..

• urunun fiyati turk telekomda taksitle alinabiliyor ve 500 lira degil ve tivibu full paket veriyor... bende dsmart plus var ve sinirsiz internet olmadigi icin almamistim ancak android guncel versiyonlusu cikarsa alacagim tabii sampiyonlar ligi avrupa kupasi maclari verecek uydu cihazi androidli olabilir onu bekliyorum

• arkadaşlar,

bu cihazlarda Google play çalışmıyor mu?
    neden usb ile program yükleniyor?
  • Arkadaşlar merhaba, atlanta smart g4 aldım dün, akşam evde defalarca kilitlendi. Acayip sinirim bozuldu. Maksimum 15 dk televizyon seyredebildim. Akşam 17:30 gibi iki yetkili servisi aradım, açan da olmadı.
    Kumandayı, ambalajı falan da açtığım düşünülürse nasıl iade edeceğimi bilmiyorum. Eğer iade edebilirsem başka bir receiver deneyeceğim. Edemezsem de servise götürüp düzeltmelerini isteyeceğim.
    Next pandora için de benzeri sıkıntılar var mı? Evinde aktif kullanan biri varsa cevap yazabilir mi?
  • baudelaire B kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğin Turk Telekom'daki cihaz kampanyasını bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ftgrms

Bahsettiğin Turk Telekom'daki cihaz kampanyasını bulamadım.

doğrudur.. yazdan beri kampanyayı kaldırdılar, tivibu uydu cihazı kampanyası çıkınca bunu kaldırdılar, uydu cihazları da android değilmiş artık...
  • baudelaire B kullanıcısına yanıt
    Sağol bilgi için
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.