Şimdi Ara

750 tl ye kadar telefon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
265
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yeni telefon alacagim turkcell t50 yi dusunuyorum. Telefonda fotograf cekmek benim icin onemli, twitter snap, foursquare falan kullanirim oyun olarak basit oyunlar oynarim ama mesela clash of clansi sorunsuz oynatsin ne almaliyim?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: peote

Yeni telefon alacagim turkcell t50 yi dusunuyorum. Telefonda fotograf cekmek benim icin onemli, twitter snap, foursquare falan kullanirim oyun olarak basit oyunlar oynarim ama mesela clash of clansi sorunsuz oynatsin ne almaliyim?

Kardeş T50 güzel baktım kullandım(bayide inceledim)güzel.Ama istersen Huawei G700'e bir bak.2 gb ram var
  • enbiyax kullanıcısına yanıt
    huawei konusunda biraz bakındım gerçekten çok fazla eleştri var yerli mi yers,z mi bilmiyorum su an siz de arkadasa onermişsiniz iyice kafam karıştı
  • quote:

Orijinalden alıntı: sampiyon xD

huawei konusunda biraz bakındım gerçekten çok fazla eleştri var yerli mi yers,z mi bilmiyorum su an siz de arkadasa onermişsiniz iyice kafam karıştı

Kardeş eski tel huawei u8800 dı.3 sene 9 ay kullandım.Hala çalışıyordu ve samsung duoslardan iyiydi.Bir kere balkondan beton zemine duştü o zaman kırıldı.Demek istediğim huawei sağlam telefon yapıyor.Benim huaweiden hiçbir şekilde şüphem yok.Zaten getiren firma kvk garantisiyle getiriyor o yüzden için rahat olsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

G700'ün 2gb rami olması güzel fakat eğer oyun performansı söz konusuysa fazla bir önemi yok. Oyun performansını etkileyen en önemli bileşen gpu'dur. G700'deki SGX544 aynı fiyata hatta daha ucuza alınabilecek MotoG'deki ve T50'deki Adreno 305'ten yaklaşık olarak 2 kat daha yavaş. Umarım açıklayıcı olmuştur.

Hocam t50 onerir misiniz?

• Oyun oynanmayacaksa kesinlikle g 700. Oyun işin içindeyse bir üst fiyat Aralığı daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

T50 daha hiç kullanmadım. Deneyimleme fırsatım olmadı. Ancak bu asla almayacağım gerçeğini değiştirmez. Bir operatöre ait telefonu kullanmak istemiyorum. Telefonun işletim sisteminin şu kadar süre güncel kalacağı sözü verilmedi. Servisi hakkında bir bilgi yok. Az önce bir üye konu açmış onun söylediklerine göre arayüzü 'berbat''. Daha önce hiç operatör telefonu kullanmadım. Asla da kullanmayacağım. Bunların dışında telefonda bir sürü operatörün kendine ait uygulamaları illaki olacaktır. Hiç sevmediğim bir şey. Dolayısıyla, tavsiye edemeyeceğim bir telefon.

Kardeş bende operatör telefonlarına sıcak bakmıyorum ancak Turkcell bu işi T50 ile bozmuş durumda.Bence bouşuna haklarını yeme adamların.Güzel bir telefon yapmışlar ve 4g'ye xperialar gibi hazır durumda

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.