Şimdi Ara

8 9 kg camasir makinesi tavsiyesi LG hotpoint vb makineler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sağlam kaliteli sorunsuz sessiz fonksiyonel kaliteli a sinifi ve ustu 1500 1600 TL aralarinda tavsiye ye ihtiyacim var..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 21 Temmuz 2014; 8:53:57 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kurutma özelliği olmassa daha iyi olur

• Yerinizde olsam az daha fark verir, bu modeli alırım.

Siemens WM12S765TR -- 9kg 1200devir, Alman üretimi, 10 yıl motor garantisi, A+++ vs... araştırın derim.
  • serdar Ctm arkadastan.siemens wm12s 765 tr aldim uzuuun arastirmalarim sonucu piyasanin altinda fiyat verdi sagolsun 9kg cok memnunum arkadasim tavsiye ederim sormak istedigin birsey olursa yardimci olmaya calisirim

• quote:

Orijinalden alıntı: SerdarÇtm

Wm12s765tr 1800 tl yi karta boluyoruz
    Akbank
    Garanti
    Yapi kredi
    Kartlarina

Istanbul ici ucretsiz teslimat

Iyi bir camasir makinasi ariyorsaniz wm12s765tr hic dusunmeden qlin.
    Cunku dusundugunuz sure zarfinda sadece bu makinayi alma surenizi ertelemis olursunuz
    Dönüp dolasip bu makinada jalacaksiniz cunku fiyat ve performans olarak en cazip urun bu

Başka bir konudan mesajı alıntıladım bu kişi ile iletişime geçin fiyat uygun başka yerden alsanızda bu ürünü inceleme listenize alın derim.
  • Bosch logixx 9 öneririm

• birşey daha soracam beyler . şimdi bu boshlar Türkiyede üretiliyor sanırsam .. orginal alman üretimini bulmak mümkünmü ? bizim eski bulaşık makinemiz alman bosh tu taş gibiydi .... bosh siemens aynı galiba alman malını bulmak istiyorum eğerki bosh alırsam yada siemens

annemin aradığı özellikler ..

sessiz sarsıntısız.. banyada gezinmeyen ..
    elektirk ve su tasaruflu
    kaliteli yıkama yapan
    şık duran
    yıkama programları kullanışlı ve bol programlı
    çamaşırı kuruya yakın çıkaran
    boyası uzun yıllar dökülmeyen
    çamaşırda detarjan tortusu bırakmayan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 23 Temmuz 2014; 18:19:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

birşey daha soracam beyler . şimdi bu boshlar Türkiyede üretiliyor sanırsam .. orginal alman üretimini bulmak mümkünmü ? bizim eski bulaşık makinemiz alman bosh tu taş gibiydi .... bosh siemens aynı galiba alman malını bulmak istiyorum eğerki bosh alırsam yada siemens

elektirk ve su tasaruflu
    kaliteli yıkama yapan
    şık duran

Bosch WAS ve WAY serileri Alman malı.

Bence mümkünse bütçenizi artırın ve teknoloji mağazaları ile pazarlık yapıp Bosch WAY24841TR alın 2300 tl civarına bulan vardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Felice Forte

quote:

Orijinalden alıntı: serkan1216

birşey daha soracam beyler . şimdi bu boshlar Türkiyede üretiliyor sanırsam .. orginal alman üretimini bulmak mümkünmü ? bizim eski bulaşık makinemiz alman bosh tu taş gibiydi .... bosh siemens aynı galiba alman malını bulmak istiyorum eğerki bosh alırsam yada siemens

elektirk ve su tasaruflu
    kaliteli yıkama yapan
    şık duran

Bosch WAS ve WAY serileri Alman malı.

Bence mümkünse bütçenizi artırın ve teknoloji mağazaları ile pazarlık yapıp Bosch WAY24841TR alın 2300 tl civarına bulan vardı.

Modelin sonunda neden tr yaziyor orjinal germany ise hocam ondan şüpheleniyorum acikcasi. Bu arada makine güzel ama asidi pahaliymis bütçeyi asiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 24 Temmuz 2014; 5:01:49 >

• serkan1216 kullanıcısına yanıt
    Tr eki o makinenin Türkiye şartlarına göre üretildiği anlamına gelmekte Home prof. Serisi alman

• Siemens mi bosh mu peki . birde Electrolux un makinesi nasil. Aslinda LG ye. Baktim çok sikti çok beğendi annem de. ama korktuk servis olayları yüzünden yedek parca sikintisindan uzaklastik hemen.
    Yikama performansı vs bilmiyoruz LG biraz kapali kutu gibi geldi.

Simdi özellikle aradigimiz makinede camasir kurutma özelliğine ihtiyaç yok evde var kurutma makinesi .
    1200 devir az değilmi şuandaki ikinarak çalışan arcelik makine bile o devirde daha yuksek olmasi daha iyi olmazmi bana az geliyor acikcasi o kadar para verip 1200 devir makine almak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serkan1216 -- 24 Temmuz 2014; 17:34:27 >
  • bu makineyi annem beğenmiş ne dersiniz WAS247B3TR
  • birde şu iki elektrolux arasında ne fark var 1600 devir olmasının dışında . ?

EWF1487HDW

EWF1687HDW

bu makineleri cidden beğendik
  • Aeg l88489fl bu makine nasil

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.