Şimdi Ara

Barış Akarsu (Fan Club) (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
176
Cevap
3
Favori
3.243
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • beni de yaz arkadaşım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prochnow

Emin olamadım.

Yürü git kardeşim o zaman allah allah ya git gülşen dinle allah allah ya sabır amacın ne ? yetmiyormu bu başarıları? kıskan kıskan patla hatta...''En iyi rock sanatçısı (KRAL TV)''..
  • Gülşen ne alaka yav ölü sevici olduğunuzu herkes biliyo bi siz kabul edemediniz.Neyse iyi günler amacım tartışma çıkarmak zaten.
  • quote:

Gülşen ne alaka yav ölü sevici olduğunuzu herkes biliyo bi siz kabul edemediniz.Neyse iyi günler amacım tartışma çıkarmak zaten.

neyin derdindesin bilmiyorum ama hiç müzikten anlamıyorsun kusura bakma..ölmüş adamın arkasından dediklerine bak ya...ne diyim Allah akıl fikir versin sen ve senin gibi insanlara.
  • quote:

Gülşen ne alaka yav ölü sevici olduğunuzu herkes biliyo bi siz kabul edemediniz.Neyse iyi günler amacım tartışma çıkarmak zaten.

Adam öldüğünde 10 yaşında falandım o yaşta burada fan club açmamı beklemiyorsun herhalde

Edit:Sanatçılar unutulduğunda ölür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anaxarete -- 19 Ağustos 2014; 16:38:22 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yolu cidden çok açıktı müzikte,oyunculukta ama kader işte ayırdı bizi...oyunculuğuda harikaydı..hele sesi ..''bune dayanılmaz bir acı sabır ver bana''
    Barış Akarsu
    Allahım güç ver bana
  • Buralara konu sahibi uğramıyor gibi ama şansımızı deneyelim, ekler misin?

Allah rahmet eylesin Akademi Türkiye'den bilirim yaşım o zamanlar küçük olmasına rağmen. Ailece severek takip ediyorduk, dizisini de keyifle takip ederdik, geçen yaz dizinin bir kısmını tekrar izledim hatta, isteyen varsa youtube'da tamamı mevcuttu dizinin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustang Fastback

Buralara konu sahibi uğramıyor gibi ama şansımızı deneyelim, ekler misin?

Allah rahmet eylesin Akademi Türkiye'den bilirim yaşım o zamanlar küçük olmasına rağmen. Ailece severek takip ediyorduk, dizisini de keyifle takip ederdik, geçen yaz dizinin bir kısmını tekrar izledim hatta, isteyen varsa youtube'da tamamı mevcuttu dizinin.

Hocam bu aralar asiri sosyalim dh ye pek ugramiyorum kusura bakmayin en kisa zamanda eklerim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xabir

quote:

Orijinalden alıntı: alireisdhf

quote:

quote:

quote:

quote:

Murat Göğebakan & Barış Akarsu

Mekanınız cennet olsun güzel insanlar.

anadolu rockın yeri çok ayrı ne biliyim kolpa emre aydın falan bunlar'ın rock tarzı çok farklı barış akarsu,barış manço,cem karaca gerek ses olsun gerek samimiyet olsun çok iyi insanlar.

Kesinlikle. Halktan biri gibi ünlü halleri ünlü olmadıkları hallerinden farksız. Murat Kekilli, Kıraç ve diğerleri gerçekten samimiyet konusunda çok iyiler. Ender bulunan sanatçılar. Bakalım bundan sonra böyle sanatçılar çıkabilecek mi?

çıkar inşallah hepsi birbirinden harika ne yazıkki çoğu şarkıcı ünlü oldukdan sonra havalanıyorlar.

Aynen. Mesela rahmetli Barış Akarsu'nun bir röportajı sırasında güneş gözlüğü denize düşüyor muhabir gözlük pahalı bir şeye benziyor diyor Barış'ta diyor ki yok ya 50 milyona(50 TL) aldım diyor. Aslında bazı ahmaklar hala eleştiriyor 50 TL az mı diye de normal bir sanatçının taktığı güneş gözlüğü 400-500 TL'den aşağı değil. Zaten piyasada 50 TL'den az güneş gözlüğünü zencilerde bulabilirsin adam halktan biri işte ya.

Aynen dediğin gibi çok karakterli bir adamdı.Uzak akrabalarımdan biri anlatmıştı yanında çalışan insanların önünde ceketini ilikleyen bir adamdı diye.

• quote:

Orijinalden alıntı: JARED JOSEPH LETO

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Murat Göğebakan & Barış Akarsu

Mekanınız cennet olsun güzel insanlar.

anadolu rockın yeri çok ayrı ne biliyim kolpa emre aydın falan bunlar'ın rock tarzı çok farklı barış akarsu,barış manço,cem karaca gerek ses olsun gerek samimiyet olsun çok iyi insanlar.

Kesinlikle. Halktan biri gibi ünlü halleri ünlü olmadıkları hallerinden farksız. Murat Kekilli, Kıraç ve diğerleri gerçekten samimiyet konusunda çok iyiler. Ender bulunan sanatçılar. Bakalım bundan sonra böyle sanatçılar çıkabilecek mi?

çıkar inşallah hepsi birbirinden harika ne yazıkki çoğu şarkıcı ünlü oldukdan sonra havalanıyorlar.

Aynen. Mesela rahmetli Barış Akarsu'nun bir röportajı sırasında güneş gözlüğü denize düşüyor muhabir gözlük pahalı bir şeye benziyor diyor Barış'ta diyor ki yok ya 50 milyona(50 TL) aldım diyor. Aslında bazı ahmaklar hala eleştiriyor 50 TL az mı diye de normal bir sanatçının taktığı güneş gözlüğü 400-500 TL'den aşağı değil. Zaten piyasada 50 TL'den az güneş gözlüğünü zencilerde bulabilirsin adam halktan biri işte ya.

Aynen dediğin gibi çok karakterli bir adamdı.Uzak akrabalarımdan biri anlatmıştı yanında çalışan insanların önünde ceketini ilikleyen bir adamdı diye.

Aynen öyle. Kendini büyük görmeyen insandı. Allah rahmet eylesin.

• Arkadaşlar uzun bir süredir meşguldüm ve buralarda yoktum. Canlandıralım biraz şuraları bilgisayarda takılabilen arkadaşlardan rica ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Wish I Had an Angel

Arkadaşlar uzun bir süredir meşguldüm ve buralarda yoktum. Canlandıralım biraz şuraları bilgisayarda takılabilen arkadaşlardan rica ediyorum.

Bilgisayara geçince bende devam ettiririm konuyu.

• Özgür de çok yetenekli... Gitarı ağlatıyor resmen
  • Çok severdim Ekleyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zoey Redbird

Çok severdim Ekleyebilirsin.

Hoşgeldiniz hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wish I Had an Angel

quote:

Orijinalden alıntı: Zoey Redbird

Çok severdim Ekleyebilirsin.

Hoşgeldiniz hocam

Hoşbuldum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.